MILADکپی
رزرو بلیط پرواز از هر نقطه ایران به مشهد با تخفیف ویژه ولادت امام رضا(ع)
رزرو بلیط هواپیما مشهد
MILADکپی
رزرو هتل با تخفیف 200 هزار تومانی ویژه ولادت امام رضا(ع)
رزرو هتل های مشهد

بلیط هواپیما تهران کرمانشاه

مسافر

در این بازه زمانی بلیطی یافت نشد
رزرو هتل های مشهد

سایت های تیکت بستری را برای شما فراهم کرده است تا در سریع‌ترین زمان ممکن، بلیط هواپیما تهران کرمانشاه را با ارزان‌ترین قیمت خریداری کنید. قیمت بلیط هواپیما تهران کرمانشاه در بازه ابتدایی آذر ماه 1402 در کلاس اکونومی حدود برابر با 898 هزار تومان است. برای خرید بلیط هواپیما تهران کرمانشاه تاریخ سفر خود را در فیلد مربوطه ثبت کنید تا تمام بلیط‌های مربوطه به شما نمایش داده شود. سپس برای دسترسی سریع‌تر به بلیط مد نظرتان می‌توانید از فیلترهایی مانند: فیلتر قیمت، نوع بلیط، کلاس پروازی، ایرلاین و غیره استفاده کنید. در ادامه برای بررسی دقیق‌تر بلیط هواپیما تهران کرمانشاه با ما همراه باشید.

رزرو بلیط هواپیما تهران به کرمانشاه

برای رزرو آنلاین بلیط هواپیما تهران کرمانشاه، کافی است بلیط یک طرفه یا بلیط تهران کرمانشاه رفت و برگشت را انتخاب کنید و سپس سایر جزئیات مانند تاریخ رفت و اگر زمان برگشت خود را می‌دانید و می‌خواهید بلیط تهیه کنید تاریخ برگشت ، کلاس پروازی، تعداد مسافران و غیره را مشخص کنید تا بلیط‌های مورد نظرتان لیست شوند. پس از انتخاب دکمه جستجو طبق اطلاعات مشخص شده، لیست بلیط تهران به کرمانشاه در انواع قیمت‌ها نمایش داده می‌شود و شما می‌توانید اطلاعات دقیق هر پرواز را مشاهده کنید. 

در نهایت با انتخاب و تأیید پرواز مورد نظر، به صفحه ثبت اطلاعات و مشخصات مسافران منتقل می‌شوید. این مهم‌ترین مرحله خرید است و باید اطلاعات با دقت وارد شود در صورت داشتن حتی کوچکترین مغایرت با مشخصات اصلی، مسافر برای سوار شدن به هواپیما دچار مشکل خواهد شد. پس از وارد کردن مشخصات، نوبت به پرداخت اینترنتی می‌رسد. وقتی صفحه به درگاه پرداخت هدایت شد، هزینه را پرداخت و خرید خود را نهایی کنید. 

بلیط هواپیما تهران کرمانشاه چارتر

برای خرید بلیط چارتر از سایت ‌های تیکت کافی است در قسمت فیلتر‌ها نوع بلیط را چارتری انتخاب کنید تا تمام بلیط‌های چارتری در مسیر کرمانشاه تهران به شما نمایش داده شود و بلیط مورد نظرتان را انتخاب و خرید کنید. برای خرید بلیط تهران کرمانشاه چارتری در مسیر رفت و برگشت کافی است گزینه رفت و برگشت را انتخاب کرده و تاریخی که قصد بازگشت دارید را در سایت وارد کنید و با مقایسه نرخ بلیط‌ها، اقدام به خرید ارزان‌ترین قیمت بلیط هواپیما تهران کرمانشاه چارتر نمایید. 

بلیط هواپیما تهران کرمانشاه لحظه آخری

اگر قصد خرید بلیط هواپیما تهران به مقصد کرمانشاه لحظه آخری را دارید، کافی است در قسمت فیلتر‌ها بلیط‌های چارتری را انتخاب کنید و پس از اعمال فیلتر بلیط چارتری بین موارد نمایش داده شده به دنبال بلیط‌ لحظه آخری باشید. بلیط‌های لحظه آخری برای کسانی که سفری بدون برنامه‌ریزی برایشان پیش آمده است مناسب هست؛ چون معمولاً این بلیط‌ها چند ساعت مانده به پرواز از طرف شرکت چارتر کننده برای فروش قرار داده خواهند شد. 

قیمت بلیط هواپیما تهران کرمانشاه

قیمت بلیط هواپیما تهران کرمانشاه بر اساس عوامل زیادی تعیین می‌شود و در سایت ما همواره می‌توانید ارزان‌ترین و قیمت مناسب‌ترین بلیط را تهیه کنید. قیمت بلیط سیستمی اکونومی در این مسیر تقریباً 898 هزار تومان است. قیمت بلیط‌های سیستمی ثابت می‌ماند اما قیمت بلیط‌های چارتر بر اساس عوامل مختلفی مشخص می‌شود مانند:

  • کلاس پروازی
  • ایرلاین یا شرکت هواپیمایی
  • تاریخ سفر

شما می‌توانید به کمک تقویم نرخی سی روزه قیمت و بلیط‌های سی روز آینده را مشاهده کرده و بر اساس قیمتی که در نظر دارید بلیط خود را تهیه کنید.

قیمت بلیط هواپیما تهران کرمانشاه ایران ایر 

در هفته اول آذر ماه سال 1402 قیمت بلیط هواپیما تهران کرمانشاه ایران ایر سیستمی اکونومی 897 هزار تومان است. 

اطلاعات پرواز تهران کرمانشاه 

فاصله هوایی تهران کرمانشاه تنها 407 کیلومتر برآورد شده و طی کردن این مسیر با هواپیما در صورت مساعد بودن شرایط آب و هوا 55 دقیقه طول می‌کشد. میزان بار مجاز برای حمل در این پرواز برای بلیط‌های اکونومی 15 الی 25 کیلوگرم است این مقدار امکان دارد برای ایرلاین‌های مختلف متفاوت باشد. همینطور برای حمل اضافه برای به ازای هر یک کیلوگرم باید یک درصد مبلغ بلیط را بیشتر پرداخت کنید. 

اطلاعات هواپیما کرمانشاه

از آنجایی که کرمانشاه یک شهر مرزی به حساب می‌آید فرودگاه کرمانشاه پرواز‌های داخلی و خارجی زیادی دارد. کرمانشاه دارای دو ترمینال یکی برای پرواز‌های داخلی و دیگری پرواز‌های خارجی است. 

آدرسکرمانشاه، بلوار شهید کشوری، فرودگاه شهید اشرفی اصفهانی
فاصله تا مرکز شهر6 کیلومتر
شماره تماس08331492199
ایرلاین‌های فعال در فرودگاهایران ایر، کاسپین، قشم ایر، زاگرس و ماهان،ایران آسمان و ایران ایرتور

 اطلاعات پرواز تهران 

فرودگاه مهرآباد چهارمین فرودگاه در خاورمیانه محسوب می‌شود. این فرودگاه شامل 6 ترمینال مسافربری است ترمینال یک و دو جهت پرواز‌های داخلی، ترمینال سه و پنج جهت حج تمتع و عمره، ترمینال چهار برای خروجی مسافرین پرواز‌های داخلی و ترمینال شش برای ورودی مسافرین پرواز‌های داخلی مهیا شده است. 

آدرسمیدان آزادی، کیلومتر ۱ اتوبان لشگری (جاده مخصوص)، دوربرگردان فرودگاه، خیابان فرودگاه
فاصله از مرکز شهرواقع در مرکز شهر
شماره تماس02161021

سوالات متداول بلیط هواپیما تهران کرمانشاه

چگونه بلیط هواپیما تهران کرمانشاه را کنسل کنم؟

اول سیستمی یا چارتری بودن بلیط خود را چک کنید اگر سیستمی بود قابل کنسل کردن است. ولی اگر بلیط چارتری بود کنسل کردن آن مشکل است و فقط به شرکت چارتر‌کننده بستگی دارد. برای کنسل کردن بلیط هواپیما تهران کرمانشاه کافی است تا با پشتیبانی های تیکت از طریق ارسال تیکت از بخش حساب کاربری یا تماس تلفنی درخواست خود را ثبت کنید.

ارزانترین بلیط تهران کرمانشاه را چگونه تهیه کنیم؟

عوامل مؤثر بر قیمت بلیط هواپیما تهران کرمانشاه چیست؟