H100کپی
کد تخفیف 30 هزارتومان ویژه دهه اول محرم
رزرو بلیط هواپیما
tabestoonکپی
تخفیف 200 هزار تومانی ویژه هتل های 100% آنلاین
رزرو هتل

air
یکطرفه
رفت و برگشت
پرواز داخلی
پرواز خارجی
Calendar icon
Calendar icon
1 مسافر

بلیط هواپیما تهران

های تیکت انواع بلیط هواپیما تهران را برای شما فراهم کرده است تا با بهترین قیمت نسبت به سایر رقبا آن را خریداری کنید. مسیر‌های پرواز از مبدا تهران یا به مقصد تهران به طور سالیانه زیاد است، با توجه به موقعیت مکانی بسیار مهم تهران شرکت‌های هواپیمایی برای بلیط سفر‌های مربوط به این شهر سرمایه‌گذاری زیادی انجام می‌دهند. در های تیکت قادر هستید تا بین انواع ایرلاین‌های موجود، ایرلاین دلخواه خود را بین فیلترها انتخاب کنید تا پروازهای مرتبط با آن برای شما لیست شود و سپس خرید خود را نهایی کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با بلیط هواپیما تهران با ما همراه باشید.

خرید بلیط هواپیما تهران در ‌های تیکت

خرید بلیط هواپیما تهران از‌ های تیکت پروسه‌ای آسان و سریع دارد. شما برای انجام فرآیند خرید بلیط هواپیما تهران باید مراحل زیر را به ترتیب و با دقت کافی انجام دهید.

 • ابتدا باید در صفحه نخست تهیه بلیط، پرواز داخلی را انتخاب کنید. 
  پس از انتخاب پرواز داخلی شما باید یک طرفه بودن یا دو طرفه بودن بلیط خود را انتخاب نمایید. 
  در صفحه باز شده باید مشخص کنید که مبدا شما تهران است یا مقصد و سپس شهر مورد نظر را نیز به عنوان مبدا یا مقصد انتخاب کنید. در همین صفحه لازم است که تعداد مسافرین و تاریخ سفر را نیز تعیین نمایید و سپس با کلیک بر روی دکمه جستجو، اجازه دهید تا سایت ‌های تیکت تمامی بلیط‌های موجود در این مسیر را نمایش دهد. 
  پس نمایش بلیط‌های موجود، گزینه‌ای تحت عنوان تقویم پروازها وجود دارد، که به شما قیمت بلیط را در 30 روز آینده نمایش می‌دهد و می‌توانید در این صفحه ارزان‌ترین بلیط هواپیما تهران را بیابید. توجه کنید که فیلتر‌های دیگری نیز برای قیمت در سایت ما وجود دارد، که می‌توانید آن‌ها مطابق با بودجه خود اعمال کنید. در بخش‌های بعدی این فیلترها را به شما معرفی خواهیم کرد.
  در این مرحله باید بر اساس اطلاعات پیش رو از پرواز‌ها بلیط خود را انتخاب کنید. قبل از انتخاب لازم است که حتماً قوانین استرداد بلیط هواپیما تهران را مطالعه نمایید. 
  پس از انتخاب بلیط، اطلاعات شخصی مسافرین را باید به طور دقیق وارد کنید. 
  در این مرحله خرید بلیط هواپیما تهران باید پرداخت هزینه رزرو بلیط را انجام دهید، به همین دلیل بهتر است یک مرتبه دیگر اطلاعات شخصی، اطلاعات پرواز، قوانین استرداد و نوع بلیط خود را چک نمایید.

 پس از اطمینان از صحت اطلاعات وارد شده، چنانچه کد تخفیف دارید در قسمت مربوطه ثبت نمایید و سپس گزینه پرداخت آنلاین را انتخاب کنید و خرید بلیط تهران خود را به انتها برسانید. پس از خرید لینک دانلود بلیط در اختیار شما قرار خواهد گرفت. 

قیمت بلیط هواپیما تهران

 • قیمت بلیط هواپیما تهران طبق پارامتر‌های متعددی مشخص می‌شود. در ادامه موارد مهم در تعیین قیمت بلیط تهران برای شما شرح داده می‌شود؛ این موارد عبارت‌اند از:
  فاصله: میزان فاصله تهران تا شهر مبدا یا بالعکس تأثیر زیاد در قیمت نهایی بلیط دارد، شهر‌های نزدیک تهران قیمت کمتری برای بلیط هواپیما دارند. 
  نوع بلیط: نوع بلیط از عوامل مهم در قیمت بلیط هواپیما تهران است، بلیط‌های چارتری، سیستمی و لحظه آخری هر کدام دارای قیمت متفاوتی هستند.
  کلاس پروازی: کلاس‌های مختلفی برای پرواز تهران وجود دارد، هر یک از این کلاس‌ها نسبت به خدمات و امکانات دارای قیمت خاصی هستند. 
  ایرلاین: در شرکت‌های هواپیمایی مختلف، قیمت‌های متفاوتی برای بلیط هواپیما تهران وجود دارد.
  موارد گفته شده مهم‌ترین موارد در تعیین قیمت بلیط هواپیما تهران هستند؛ اما تمامی این موارد کاملاً به ایرلاین بستگی دارند. شرکت‌های هواپیمایی هستند که برای کلاس پروازی، نوع بلیط، میزان فاصله و بازه سفر برای بلیط‌های تهران، قیمت تعیین می‌کنند.

بلیط ارزان تهران

ارزان‌ترین بلیط هواپیما تهران را می‌توانید در بین بلیط‌های چارتری و لحظه آخری پیدا کنید، عموماً این نوع از بلیط‌ها قیمت کمتری نسبت به بلیط‌های سیستمی دارند. در سایت ‌های تیکت، قیمت بلیط هواپیما تهران نسبت به سایر سایت‌های مشابه کمتر است. در سایت ما می‌توانید با اعمال فیلتر بر قیمت، ارزان‌ترین بلیط هواپیما تهران را به سادگی خریداری کنید. با محدود کردن بازه قیمتی بلیط‌ها می‌توانید بر اساس بودجه خود ارزان‌ترین بلیط را تهیه کنید یا با استفاده از تقویم پروازها، بلیط‌های 30 روز آینده را تماما بررسی کنید و بین آن‌ها ارزان‌ترین گزینه را پیدا کنید.

انواع بلیط هواپیما تهران

در ایرلاین‌های مختلف، انواع بلیط هواپیما تهران وجود دارد، هر یک از این بلیط ها دارای قیمتی خاص و شرایطی خاص هستند. نوع بلیط‌ها، قوانین کنسلی بلیط هواپیما تهران، قیمت و سایر موارد مربوطه را مشخص می‌کند. در ادامه انواع بلیط تهران که شامل سه دسته می‌شوند، را برای شما توضیح می‌دهیم.

بلیط چارتری تهران 

بلیط چارتری تهران توسط شرکت چارتر‌کننده به فروش می‌رسد، قیمت این نوع بلیط تهران بر اساس شرکت چارتری و بازه زمانی تعیین می‌شود و قیمت متغیر دارد. بلیط چارتر تهران دارای کلاس‌های پروازی مختلف است، این نوع بلیط تهران در اکثر مواقع قابلیت استرداد ندارد.

بلیط لحظه آخری تهران

بلیط لحظه آخری تهران شامل بلیط‌های سیستمی و بلیط‌های چارتری می‌شود. این نوع از بلیط عموماً در 24 ساعت قبل از پرواز برای فروش گذاشته می‌شود. قیمت بلیط لحظه آخری تهران وابسته به شرایط است؛ اما در بیشتر مواقع قیمت کمتری نسبت به سایر بلیط‌ها برای آن تعیین می‌گردد. بلیط‌های لحظه آخری دارای قوانین و شرایط خاصی هستند، قوانین کنسلی بلیط هواپیما تهران به نوع بلیط لحظه آخری بستگی دارد، که سیستمی باشد یا چارتری، متناسب با این موضوع قوانین برای شما لحاظ می‌شود.

بلیط سیستمی تهران

بلیط‌ سیستمی هواپیما تهران کاملاً زیر نظر شرکت‌های هواپیمایی قرار دارند، این نوع از بلیط تهران قیمت مشخص و ثابتی دارد. برای اکثر بلیط‌های سیستمی تهران امکان استرداد وجود دارد. اگر برای سفر مطمئن نیستید، بهتر است اقدام به خرید بلیط هواپیما تهران به صورت سیستمی کنید، که بتوانید به راحتی آن را کنسل نمایید. شرایط استرداد بلیط هواپیما تهران برای بلیط سیستمی کاملاً مهیا است و شما تنها کافی است برای انجام این پروسه در سایت ‌های تیکت در پروفایل شخصی اقدام به ارسال تیکت به تیم پشتیبانی کنید یا با تماس تلفنی کنسلی بلیط تهران را انجام دهید.

پرواز‌های تهران به کدام فرودگاه است؟

شهر تهران دارای سه فرودگاه امام خمینی، مهرآباد و پیام هست، مهرآباد و امام خمینی از اصلی‌ترین فرودگاه‌های این شهر محسوب می‌شود. در ادامه اطلاعات مختصری از این فرودگاه‌ها برای شما شرح داده می‌شود.

فرودگاه امام خمینی: 

این فرودگاه مخصوص پرواز‌های خارجی است. روزانه پرواز‌های زیادی از این فرودگاه به کشور‌های مختلف انجام می‌شود و پرواز‌هایی نیز از مقصد‌های خارجی در این فرودگاه می‌نشینند. این فرودگاه دارای 3 ترمینال است که عبارت‌اند از: ترمینال شماره یک، ترمینال ایرانشهر و ترمینال سلام. درصد بسیار بالایی از پرواز‌ها در ترمینال شماره یک صورت می‌گیرد، ترمینال ایرانشهر برای پرواز نیست و مختص امور تحقیقاتی است، ترمینال سلام یکی از مدرن‌ترین ترمینال‌ها در خاورمیانه هست. فرودگاه امام در جاده تهران _ قم قرار دارد، که در حدود 30 کیلومتر با تهران فاصله دارد. 
آدرس فرودگاه امام خمینی: شهر تهران، بزرگراه خلیج فارس، کیلومتر 30.

فرودگاه مهرآباد: 

این فرودگاه مخصوص پرواز‌های داخلی است؛ البته که دارای سفر‌های هوایی حج نیز است. چهار ترمینال در فرودگاه مهرآباد وجود دارد، ترمینال 1 و 2 برای ورود و خروج پرواز‌ها داخل کشور هستند. ترمینال 4 برای خروج مسافرین پرواز‌های داخلی و ترمینال 6 برای ورودی پرواز‌های داخلی طراحی شده است. فرودگاه مهرآباد تا مرکز شهر حدود 6 کیلومتر فاصله دارد. 
آدرس فرودگاه مهرآباد: شهر تهران، میدان آزادی، خیابان معراج.
 

سوالات متداول بلیط هواپیما تهران

در چه زمانی می‌توان ارزان‌ترین بلیط هواپیما تهران را خریداری کرد؟

در اواسط هفته و در روز‌های تابستان بلیط هواپیما تهران ارزان‌تر است. همواره برای پیدا کردن ارزان‌ترین بلیط هواپیما تهران می‌توانید از سایت های تیکت استفاده کنید، زیرا در سایت ما تمامی قیمت‌ها نسبت به سایر سایت‌های مشابه ارزان‌تر است.
 

میزان بار مجاز در سفر‌های هوایی تهران چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما تهران برای سنین مختلف چگونه محاسبه می‌شود؟