H100کپی
کد تخفیف 30 هزارتومان ویژه دهه اول محرم
رزرو بلیط هواپیما
tabestoonکپی
تخفیف 200 هزار تومانی ویژه هتل های 100% آنلاین
رزرو هتل

بلیط هواپیما رامسر کیش

مسافر

بلیط در این بازه زمانی برای مبدا و مقصد موردنظر یافت نشد.

بلیط هواپیما رامسر کیش به صورت فصلی و تنها در برخی از مواقع سال ارائه می‌شود، در حال حاضر که در دی ماه سال 1402 هستیم، پرواز مستقیم در این مسیر موجود نیست. شما برای سفر از رامسر به کیش مسیرهای مختلفی را پیش رو دارید؛ اما توصیه ما در سایت های تیکت به شما تهیه بلیط هواپیما رامسر تهران و سپس خرید بلیط تهران کیش است. علاوه بر این مورد شما می‌توانید راهنمایی‌های بیشتر را با ارتباط با تیم پشتیبانی 24 ساعته سایت از طریق تماس تلفنی و ارسال تیکت دریافت کنید. در ادامه به صورت کامل به پروسه خرید و سفر در مسیر پروازی رامسر کیش می‌پردازیم.

خرید بلیط هواپیما رامسر کیش

اگر زمانی که قصد خرید بلیط هواپیما رامسر کیش را دارید در این مسیر پرواز موجود است، برای خرید ابتدا باید تاریخ را وارد کنید و سپس ادامه مراحل را مطابق با مواردی که ادامه شرح می‌دهیم انجام دهید. اگر در مسیر رامسر کیش پرواز وجود ندارد و قصد دارید پرواز را ابتدا از رامسر به شهری دیگر مثل تهران و سپس از آنجا به کیش انجام دهید، باید مراحل زیر را انجام دهید.

  • ابتدا مبدا و مقصد را به همراه تاریخ سفر در فضاهای مخصوص مشخص کنید.
  • از بین بلیط‌های نمایش داده شده برای مسیر مورد نظر می‌توانید بلیط خود را انتخاب کنید در غیر این صورت باید به تقویم نرخی موجود در سایت که لیستی از بلیط‌های 30 روز آینده به همراه اطلاعات کامل است مراجعه نموده و از بین گزینه‌های موجود اقدام به انتخاب بلیط کنید. 
  • مشخصات خواسته شده را در صفحه پیش رو با دقت کافی وارد کنید. 
  • در درگاه پرداخت با استفاده از روش آنلاین هزینه بلیط را به صورت کامل پرداخت کنید.

در مرحله انتخاب بلیط علاوه بر تقویم نرخی می‌توانید روی بلیط‌ها فیلترهای قیمت، نوع بلیط به صورت سیستمی و چارتری، کلاس پروازی در کلاس‌های اکونومی و بیزینس و شرکت‌های هواپیمایی مختلف را اعمال کنید.

اطلاعات فرودگاه رامسر

فرودگاه رامسر دارای 2 ترمینال است که یکی برای پروازهای داخلی و دیگری برای پروازهای بین المللی است. از دیگر مجموعه اطلاعات فرودگاه رامسر باید به فاصله 5 کیلومتری تا مرکز شهر اشاره کنیم. 

آدرس فرودگاه رامسر: استان مازندران، رامسر، انتهای بلوار رزاقی، میدان شهید خلعتبری.

سوالات متداول بلیط هواپیما رامسر کیش

برای سفر رامسر کیش در زمان‌های نبود پرواز مستقیم باید چه کاری انجام دهیم؟

برای سفر در مسیر هوایی رامسر کیش می‌توانید با پرواز به تهران و سپس به کیش سفر خود را انجام دهید، به جز این روش استفاده از مسیرهای زمینی برای بخشی از سفر هم ممکن است. 

مدت زمان پرواز رامسر کیش چقدر است؟

پرواز غیر مستقیم رامسر کیش چند ساعت زمان می‌برد؟