MILADکپی
رزرو بلیط پرواز از هر نقطه ایران به مشهد با تخفیف ویژه ولادت امام رضا(ع)
رزرو بلیط هواپیما مشهد
MILADکپی
رزرو هتل با تخفیف 200 هزار تومانی ویژه ولادت امام رضا(ع)
رزرو هتل های مشهد

بلیط هواپیما کیش تهران

مسافر

رزرو هتل های مشهد

بلیط هواپیما کیش تهران در شرکت‌های هواپیمایی مختلف دارای تفاوت‌هایی در قیمت، قوانین، نوع و غیره است. خرید بلیط هواپیما کیش تهران در سایت ما فرآیندی آسان دارد. برای انجام این کار کافی است مبدا و مقصد و روز پرواز را وارد کرده و بلیط های مورد نظر خود را جست و جو کنید. پس از انتخاب بلیط اطلاعات خواسته شده را وارد کرده و در نهایت هزینه آن را بپردازید تا در پنل کاربری شما قرار بگیرد.

قیمت بلیط هواپیما کیش تهران

قیمت پرواز کیش تهران وابسته به پارامتر‌های مختلفی است. اما در آبان ماه سال 1402، این قیمت چیزی حدود 1 میلیون 200 تا 1 میلیون و 600 هزارتومان است.  از مهم‌ترین موارد تأثیر‌گذار بر قیمت بلیط‌های این مسیر باید به موارد زیر اشاره کنیم:

  • نوع بلیط‌ها: قیمت بلیط‌های سیستمی، چارتری و لحظه آخری وابسته به شرایط متفاوت هستند، به صورت کلی بلیط سیستمی دارای نرخ مصوب و ثابت است و بلیط‌های دیگر بر اساس فاکتورهای مختلف نظیر چارتر کننده، تاریخ پرواز و غیره تعیین می‌شوند. 
  • شرکت هواپیمایی: در شرکت‌های هواپیمایی مختلف، وابسته به امکانات و خدمات قیمت بلیط‌های این مسیر متفاوت است. 
  • کلاس پروازی: در کلاس‌های پروازی امکانات مختلفی به مسافرین ارائه می‌شوند، وابسته به این امکانات شما شاهد قیمت متفاوتی خواهید بود. 
  • بازه زمانی: عموماً در زمان‌های تعطیلات و مناسبت‌های خاص که دوران پیک سفر‌ها است، قیمت بلیط کیش تهران افزایش می‌یابد.

در سایت ما گزینه‌ای تحت عنوان تقویم نرخی وجود دارد، در تقویم نرخی شما می‌توانید بلیط‌های موجود در مسیر کیش تهران را تا 30 روزه آینده مشاهده کنید. علاوه بر تقویم نرخی، در بخش فیلتر‌ها، می‌توانید با اعمال فیلتر قیمت، بلیط کیش تهران را در قیمتی متناسب با بودجه خودتان تهیه کنید. 

قیمت بلیط پرواز کیش تهران ماهان

در ایرلاین ماهان وابسته به نوع بلیط و کلاس پروازی شما با قیمت متفاوتی از بلیط‌ها مواجه هستید. در حال حاضر که در هفته پایانی آبان ماه سال 1402 قرار داریم، قیمت بلیط هواپیما کیش تهران ماهان به طور تقریبی در نوع چارتری و کلاس پروازی بیزینس حدود 3 میلیون و 380 هزار تومان است. 

خرید بلیط هواپیما کیش تهران در ‌های تیکت

برای خرید بلیط هواپیما تهران از کیش در‌های تیکت باید ابتدا مبدا و مقصدتان که کیش و تهران است را انتخاب کنید. در این مرحله علاوه بر مبدا و مقصد، باید یک طرفه یا دو طرفه بودن بلیط هواپیما کیش تهران را به همراه تاریخ سفر مشخص نمایید. اگر قصد دارید نوع خاصی از بلیط را خریداری کنید یا شرکت هواپیمایی خاصی را مد نظر دارید، لازم است که در این بخش فیلتر مورد نظر خود را اعمال نمایید. پس از انجام این پروسه سایت تمامی بلیط‌های موجود هواپیمای کیش تهران را مطابق فیلتر‌های اعمال شده به شما نمایش می‌دهد.

در بین بلیط‌ها نمایش داده شده، بلیط مد نظر خود را انتخاب کنید، پس از انتخاب، صفحه‌ای برای شما باز می‌شود. در این صفحه باید اطلاعات هویتی کامل خود را وارد کنید. پس از وارد نمودن اطلاعات، مجدد تاریخ بلیط، نوع بلیط، شرکت هواپیمایی و اطلاعات شخصی را چک کنید. در صورت درست بودن تمامی موارد وارد مرحله بعدی یعنی پرداخت شوید. پرداخت را باید به صورت آنلاین انجام دهید. پس از اتمام تمامی مراحل یک لینک دانلود بلیط هواپیما کیش تهران در اختیار شما قرار می‌گیرد. شما می‌توانید بلیط خود را دانلود کنید و پرینت بگیرید و همراه داشته باشید.

بلیط هواپیما لحظه آخری کیش تهران

بلیط‌های لحظه آخری زیر مجموعه بلیط‌های چارتری هستند، که عموماً در ساعات پایانی نزدیک به پرواز به فروش گذاشته می‌شوند. بلیط هواپیما لحظه آخری کیش تهران وابسته به شرایط دارای قیمت بالاتر یا پایین‌تری نسبت به بلیط‌های عادی هستند. برای خرید بلیط لحظه آخری کیش تهران در سایت ‌های تیکت باید در زمان اعمال فیلتر برای نوع بلیط، فیلتر چارتری را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که بلیط‌های لحظه آخری دارای قوانین خاصی هستند، حتماً این قوانین را قبل از خرید به طور دقیق مطالعه کنید. 

بلیط هواپیما کیش تهران ارزان

بلیط هواپیما کیش تهران ارزان را در بیشتر مواقع در بین بلیط‌های چارتری یا لحظه آخری می‌توانید پیدا کنید، البته این مورد به شرایط وابسته است و حتی ممکن است در برخی مواقع بلیط سیستمی ارزان‌تر از سایر بلیط‌ها باشد. به طور کلی در زمان‌های تعطیلات و مناسبت‌های خاص قیمت بلیط‌های این مسیر افزایش پیدا می‌کند، بهتر است در ایامی که مسافرت‌ها کمتر هست به دنبال بلیط ارزن قیمت باشید.

 برای خرید بلیط هواپیما ارزان، می‌توانید از فیلتر قیمت استفاده کنید تا ارزان‌ترین موارد را بیابید. همچنین با استفاده از تقویم نرخی نیز می‌توانید تمامی بلیط‌های 30 روز آینده را بررسی کرده تا ارزان‌ قیمت‌ترین گزینه را بیابید.

قوانین کنسلی بلیط هواپیما کیش تهران

قوانین کنسلی بلیط هواپیما کیش تهران کاملاً وابسته به شرکت هواپیمایی، کلاس پروازی و نوع بلیط است. برخی از بلیط‌ها به طور کل قابلیت کنسلی ندارند، برای مثال برخی از بلیط‌های چارتری عموما قابلیت استرداد ندارند. بهتر است قبل از خرید از قسمت اطلاعات بلیط، قوانین کنسلی را به طور کامل مطالعه کنید.

اطلاعات پرواز هواپیما کیش تهران

مسیر پروازی کیش تهران در حدود 1043 کیلومتر است، که عموماً 95 دقیقه طول می‌کشد. میزان بار مجاز در پرواز هواپیما کیش تهران، به کلاس پروازی وابسته است و معمولا  بین 15 الی 25 کیلوگرم متغیر است.

اطلاعات فرودگاه تهران

فرودگاه مهرآباد تهران به پرواز‌های داخلی اختصاص دارد، این فرودگاه 4 ترمینال دارد که 3 ترمینال این مجموعه به پرواز‌های داخلی اختصاص داده شده است. فرودگاه مهرآباد در فاصله 6 کیلومتری با مرکز شهر قرار گرفته است.

آدرس فرودگاه تهران: میدان آزاد، خیابان معراج، فرودگاه مهرآباد. 

اطلاعات فرودگاه کیش

فرودگاه کیش دارای 4 ترمینال هست، دو ترمینال این فرودگاه مختص پرواز‌های خارجی و یک ترمینال ویژه پرواز‌های داخلی تعبیه شده است. فرودگاه کیش در فاصله 4 کیلومتری از مرکز شهر ساخته شده هست.

آدرس فرودگاه کیش: جزیره کیش، فرودگاه بین‌المللی کیش. 

سوالات متداول بلیط هواپیما کیش تهران

قیمت بلیط هواپیما کیش تهران چقدر است؟

به جز بلیط‌های سیستمی، سایر بلیط‌ها قیمت متفاوتی دارند و قیمت‌ها به پارامتر‌های گوناگونی نظیر: کلاس پروازی، ایرلاین و غیره بستگی دارند. 

برای کنسلی پرواز هواپیما کیش تهران چه کار کنم؟

ارزان‌ترین پرواز هواپیما کیش تهران را چگونه بخرم؟