H100کپی
کد تخفیف 30 هزارتومان ویژه دهه اول محرم
رزرو بلیط هواپیما
tabestoonکپی
تخفیف 200 هزار تومانی ویژه هتل های 100% آنلاین
رزرو هتل

بلیط هواپیما کیش شیراز

مسافر

اگر قصد دارید از سایت‌ های تیکت، اقدام به رزرو بلیط هواپیما کیش شیراز کنید، تنها کافی است با بهره گرفتن از انواع فیلتر‌ها و مشخص کردن تاریخ، لیست تمامی بلیط‌های مورد نظرتان را مشاهده و سپس با تکمیل اطلاعات خود و پرداخت نهایی به صورت آنلاین، بلیط را به راحتی و در کوتاه‌ترین زمان، رزرو کنید. در نظر داشته باشید که قیمت بلیط‌های هوایی کیش شیراز، در دی ماه سال 1402، به مبلغ 1 میلیون و 24 هزار تومان و از نوع سیستمی و کلاس اکونومی است.

این هزینه ممکن است با توجه به معیار‌های شما متغیر باشد و در حالت کلی، قیمت نهایی بلیط به مواردی همچون کلاس پرواز، شرکت هواپیمایی، تاریخ پرواز و غیره وابسته است. در جریان این نوشته، به بررسی کامل نحوه خرید، قیمت، انواع بلیط‌های هوایی، استرداد بلیط، میزان بار مجاز و اطلاعات مورد نیاز برای پرواز می‌پردازیم.

خرید بلیط هواپیما کیش شیراز

در حالت کلی، نحوه خرید بلیط شیراز از کیش در ‌های تیکت، به شرح زیر است.

  • در ابتدا، تاریخ سفر خود را ثبت کنید.
  • در صورتی که قصد رزرو بلیط برگشت را دارید، گزینه بلیط دو طرفه را فعال کنید.
  • درج تاریخ برای بلیط برگشت نیز، جزو موارد الزامی است.
  • روی گزینه جست و جو، کلیک کرده تا تمامی بلیط‌های موجود در این بازه برای شما مشخص شود.
  • در این مرحله می‌توانید از فیلتر‌هایی مانند قیمت، نوع بلیط، ایرلاین و سایر موارد استفاده کنید. این اقدام می‌تواند فرایند رزرو بلیط شما را سرعت بخشد.
  • در صورتی که بلیط‌های نشان داده شده با برنامه شما متناسب نبود، از تقویم نرخی 30 روزه موجود در سایت استفاده کرده تا تمامی بلیط‌های یک ماه آینده برای شما نمایان شود.
  • پس از انتخاب نهایی بلیط، به مرحله تکمیل اطلاعات هویتی خود خواهید رسید. در این مرحله از صحت اطلاعات خود، اطمینان کافی داشته باشید و با دقت بالایی آن را انجام دهید. 
  • پس از گذراندن تمامی مراحل بالا، در نهایت به مرحله پرداخت می‌رسید که باید هزینه بلیط را به صورت آنلاین پرداخت کنید.
  • در صورت تأیید پرداخت بلیط، لینک آن برای شما ارسال می‌شود.

با پشت سر گذاشتن تمامی مراحل ذکر شده، فرایند خرید بلیط شما تمام خواهد شد.

قیمت بلیط هواپیما کیش شیراز

به صورت کلی و در حالت استاندارد، قیمت بلیط هواپیما کیش شیراز در دی ماه سال 1402، از نوع سیستمی و کلاس اکونومی به مبلغ 1 میلیون و 24 هزار تومان بوده و این هزینه با توجه به ملاک‌های انتخابی شما می‌تواند کاهش یا افزایش داشته باشد. برخی از این عوامل که روی قیمت پایانی بلیط کیش شیراز تأثیر مستقیم دارند، عبارت‌اند از: نوع بلیط، کلاس پروازی، شرکت هواپیمایی، تاریخ پرواز و غیره. در این بخش، لازم به ذکر است که ‌های تیکت، انواع بلیط‌ ارزان هواپیما را با کم ترین قیمت نسبت به سایر سایت‌های مشابه، برای تمامی مسافران ارائه می‌کند.

بلیط هواپیما چارتری کیش شیراز

اگر می‌خواهید بلیط هواپیما چارتر کیش شیراز را انتخاب کنید، در قدم اول باید فیلتر نوع بلیط را روی بلیط چارتری قرار دهید. همان طور که می‌دانید، بلیط‌های چارتری زیر نظر یک چارتر‌کننده مدیریت شده و قیمت آن‌ها نیز، توسط این شرکت‌ها تعیین می‌شوند. توجه کنید که بلیط‌های چارتری، چون تحت نظر شرکتی خاص مدیریت می‌شوند، قوانین مخصوص خود را داشته و در پی این موضوع، باید قوانین آن را به صورت کاملاً دقیق بررسی کنید.

بلیط هواپیما لحظه آخری کیش شیراز

همان طور که می‌دانید عموما بلیط‌های لحظه آخری، چند ساعت مانده به پرواز در دسترس هستند و قیمت آن به صورت کلی نسبت به میزان عرضه و تقاضا، افزایش یا کاهش می‌یابد. برای مشاهده بلیط هواپیما لحظه آخری کیش شیراز، باید در هنگام رزرو بلیط، در ابتدا فیلتر بلیط چارتری را انتخاب کرده و سپس در بین موارد موجود، به دنبال بلیط لحظه آخری باشید.

استرداد بلیط هواپیما کیش شیراز

جهت استرداد بلیط هواپیما کیش شیراز، می‌توانید با استفاده از ارسال تیکت از بخش حساب کاربری اقدام کنید. همچنین، می‌توانید با تیم پشتیبانی 24 ساعته تماس گرفته و درخواست خود را ثبت کنید. در پایان، پس از بررسی‌های لازم، نتیجه نهایی به شما اطلاع داده می‌شود.

میزان بار مجاز پرواز کیش شیراز

میزان بار مجاز پرواز کیش شیراز، به عواملی مانند قوانین ایرلاین و کلاس پروازی بستگی دارد. به عنوان مثال در پرواز‌های کلاس اکونومی، میزان بار مجاز برای هر فرد بین 15 الی 25 کیلو گرم است. این در حالی بوده که میزان بار مجاز برای کلاس‌های بیزینسی بین 20 تا 30 کیلوگرم خواهد بود.

اطلاعات پرواز کیش شیراز

در رابطه با اطلاعات پرواز کیش شیراز، خوب است بدانید فاصله این دو شهر از همدیگر برابر 361 کیلو متر بوده که تقریباً 45 دقیقه طول می‌کشد. همچنین در نظر داشته باشید بلیط‌های پرواز کیش شیراز، در تمام روز‌های هفته در دسترس شما خواهد بود.

اطلاعات فرودگاه کیش

در رابطه با اطلاعات فرودگاه کیش می‌توان گفت، این فرودگاه دارای 4 ترمینال است که 3 مورد از آن‌ها، مختص به پرواز‌های داخلی هستند. همچنین فاصله این فرودگاه تا مرکز شهر، کمتر از 10 دقیقه است.

آدرس: هرمزگان، جزیره کیش، بلوار فرودگاه، فرودگاه بین‌المللی کیش.

اطلاعات فرودگاه شیراز

فرودگاه بین‌المللی شیراز، در حال حاضر دارای 2 ترمینال برای پرواز‌های خارجی و داخلی است. فاصله این فرودگاه تا مرکز شهر شیراز، 8 کیلو متر بوده که که تقریباً 15 دقیقه است.

آدرس: شیراز، خیابان دکتر شاهچراغی، میدان فرودگاه.

سوالات متداول بلیط هواپیما کیش شیراز

فاصله هوایی کیش تا شیراز چقدر است؟

فاصله هوایی کیش تا شیراز چقدر است؟

عوامل مؤثر بر هزینه بلیط هوایی کیش شیراز کدام‌اند؟

چگونه بلیط هواپیما کیش شیراز را کنسل کنیم؟