MILADکپی
رزرو بلیط پرواز از هر نقطه ایران به مشهد با تخفیف ویژه ولادت امام رضا(ع)
رزرو بلیط هواپیما مشهد
MILADکپی
رزرو هتل با تخفیف 200 هزار تومانی ویژه ولادت امام رضا(ع)
رزرو هتل های مشهد
air
یکطرفه
رفت و برگشت
پرواز داخلی
پرواز خارجی
Calendar icon
Calendar icon
1 مسافر

بلیط هواپیما شیراز

خرید بلیط هواپیما شیراز یکی از خدماتی است که های تیکت ارائه ‌می‌دهد. با استفاده از قابلیت‌های سایت می‌توانید انواع فیلترها را بر بلیط‌های موجود اعمال کنید تا در پایان لیستی از بلیط‌های ایده‌آل‌تان را در دسترس داشته باشید. برای مثال در حین فیلتر می‌توانید ایرلاین‌ها، قیمت، تاریخ پرواز، سیستمی یا چارتری بودن و... را بررسی کنید تا در پایان بهترین گزینه را خریداری کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با خرید بلیط هواپیما شیراز در سایت های تیکت ادامه موارد را مطالعه کنید.

قیمت بلیط هواپیما شیراز

موارد زیادی در تعیین قیمت بلیط هواپیما به شیراز تأثیر‌گذار هستند. ایرلاینی که برای سفر به فرودگاه شیراز انتخاب می‌کنید، اصلی‌ترین بخش قیمت بلیط هواپیما را مشخص می‌کند. قیمت بلیط در ایرلاین‌های مختلف، متفاوت است به همین دلیل شما می‌توانید نسبت به بودجه خود بهترین بلیط را با مناسب‌ترین قیمت تهیه کنید. با استفاده از فیلتر ایرلاین در سایت می‌توانید قیمت سایر این ایرلاین‌ها را نسبت به یکدیگر مقایسه کنید.

البته که این قیمت بر اساس شهر مبدا سفر محاسبه می‌شود. در سایت‌ های تیکت بلیط‌های شیراز با قیمت متفاوت در با ویژگی‌های مختلف برای شما قرار داده شده‌اند، تا بتوانید به راحتی مناسب‌ترین بلیط را پیدا کنید. بازه زمانی که برای سفر به شیراز انتخاب می‌کنید، در قیمت بلیط تأثیر‌گذار است؛ زیرا در برخی مواقع بر اساس شرایط و مناسبت‌ها قیمت بلیط‌ها کمی افزایش پیدا می‌کند. 

های تیکت قیمت بلیط هواپیما شیراز را نسبت به سایر سایت‌های دیگر با تعرفه ارزان‌تری ارائه می‌دهد.

برای خرید بلیط هواپیما شیراز با بهترین قیمت استفاده از قابلیت فیلتر قیمت در دسترس شما است تا بر اساس هر بودجه‌ای که مدنظر دارید بلیط‌ها را لیست کنید.

ارزانترین بلیط هواپیما شیراز

ارزان‌ترین بلیط هواپیما شیراز را به راحتی در سایت‌ های تیکت پیدا کنید. برای این کار در سایت میزان هزینه مورد نظر خود برای بلیط را فیلتر کنید و سپس بر اساس موارد موجود در لیست و ویژگی‌های هر کدام برای شیراز، بلیط هواپیما تهیه کنید. ایرلاین و چارتری یا غیر چارتری بودن بلیط در کاهش قیمت بلیط هواپیما به شیراز تأثیر‌گذار است، این موارد نیز با استفاده از فیلتر مخصوص نوع پرواز، قابل نمایش هستند.

خرید بلیط هواپیما شیراز از‌ های تیکت

در سایت های تیکت برای خرید بلیط هواپیما شیراز باید در ابتدا مواردی نظیر: تاریخ سفر، بودجه، نوع سفر و... را تعیین کنید و سپس اقدام به رزرو یا خرید نمایید. خرید بلیط از سایت ما آپشن‌های زیادی به همراه دارد، همچنین نیاز است بدانید بلیط خریداری شده دارای قابلیت کنسلی سریع است. شما در تمامی مراحل خرید از ‌های تیکت می‌توانید با تیم پشتیبانی از طریق تماس تلفنی یا ارسال تیکت از حساب کاربری در ارتباط باشید. 

اگر قصد دارید که بلیط خود را کنسل کنید، می‌توانید از طریق تماس تلفنی با پشتیبانی یا ارسال تیکت از طریق حساب کاربری سریعاً اقدام به کنسل کردن بلیط کنید. کنسلی بلیط با توجه به بازه زمانی و ایرلاین جریمه متفاوتی به دنبال خواهد داشت. در زمان خرید بلیط قوانین مربوطه را به طور کامل مطالعه کنید. اگر بلیط چارتر شیراز را تهیه می‌کنید، حتماً در رابطه با کنسلی آن سؤال کنید، زیرا برخی از بلیط‌ های چارتر قابلیت کنسلی ندارد.

لیست ایرلاین‌ها برای سفر به شیراز

ایرلاین‌های مختلفی در مسیر سفر به شیراز فعالیت می‌کنند. هر یک از ایرلاین‌ها دارای ویژگی‌های متفاوتی هستند و طرفداران زیادی برای خود دارند. شما در انتخاب ایرلاین محدود نیستید، فقط کافی است که به تصمیم قطعی برای خرید بلیط هواپیما شیراز برسید. در میان ایرلاین‌های فعال، شرکت هواپیمایی فلای پرشیا، قشم ایر، ایران ایر و ماهان از بهترین شرکت‌ها در این زمینه محسوب می‌شوند. کیفیت خدمات دهی و پرواز‌ها در این 4 ایرلاین بسیار بالا است. با استفاده از فیلتر ایرلاین، می‌توانید گزینه‌های مد نظر خود را لیست کنید.

اطلاعات فرودگاه شیراز

فرودگاه شیراز در بلوار شهید مدرس، میدان الله (گلسرخ)، خیابان دکتر شاهچراغی قرار دارد. در حال حاضر این فرودگاه دارای 13 خط پروازی است. در رابطه با ترمینال‌های فرودگاه باید بدانید 2 ترمینال دارد. یک مورد برای ترمینال پرواز داخلی و دیگری برای پرواز خارجی. برای رسیدن به مرکز شهر از مبدا فرودگاه باید 27 دقیقه مسیر را طی کنید. 

سوالات متداول بلیط هواپیما شیراز

شرایط کنسلی بلیط هواپیما شیراز چگونه است؟

با تماس با پشتیبانی سایت یا ارسال تیکت از حساب کاربری می‌توانید درخواست کنسلی را ثبت کنید؛ البته توجه داشته باشید برخی از ایرلاین‌ها قابلیت کنسلی ندارند. برای کسب اطلاعات تکمیلی در این رابطه پیشنهاد می‌کنیم، با پشتیانی سایت در ارتباط باشید.

قیمت بلیط هواپیما شیراز چقدر است؟

در صورت خرید بلیط و سوارنشدن به اتوبوس شیراز، امکان بازگشت وجه پرداختی بلیط وجود دارد؟