MILADکپی
رزرو بلیط پرواز از هر نقطه ایران به مشهد با تخفیف ویژه ولادت امام رضا(ع)
رزرو بلیط هواپیما مشهد
MILADکپی
رزرو هتل با تخفیف 200 هزار تومانی ویژه ولادت امام رضا(ع)
رزرو هتل های مشهد
air
یکطرفه
رفت و برگشت
پرواز داخلی
پرواز خارجی
Calendar icon
Calendar icon
1 مسافر

بلیط هواپیما لحظه آخری قشم

بلیط لحظه آخری هواپیما برای قشم در انواع مختلف از نظر ایرلاین، کلاس پروازی و غیره در سایت های تیکت ارزان‌تر از سایر وب سایت ها در اختیار شما قرار می‌گیرد. بلیط لحظه آخری قشم در همه زمان‌ها ارزان نیست، بلکه فقط در مواقعی که پرواز مورد نظر با کمبود مسافر مواجه است و مسافران زیادی در دسترس نیستند، قیمت بلیط آن کاهش پیدا می‌کند. در مقابل زمانی که تقاضا برای خرید بلیط زیاد باشد، مثل زمان پیک سفر یا سفر‌های نوروزی ، این کاهش قیمت وجود نخواهد داشت. بلیط لحظه آخری برای سفر‌هایی که بدون برنامه‌ریزی قبلی پیش می‌آید انتخاب بسیار مناسبی است.

قیمت بلیط کنسلی هواپیما قشم

قیمت بلیط کنسلی هواپیما قشم در بعضی مواقع قیمت پایین‌تری نسبت به قیمت اصلی بلیط دارد. به طور کلی مهم‌ترین عامل موثر بر قیمت بلیط کنسلی هواپیما قشم میزان عرضه و تقاضا است. البته قیمت بلیط کنسلی هواپیما قشم به عوامل مختلفی مانند مسیر پروازی، نوع شرکت هواپیمایی، نوع بلیط و کلاس پروازی بستگی دارد. 

یکی از دیگر از مهم‌ترین عوامل در تعیین قیمت بلیط کنسلی هواپیما قشم زمان آن است. مثلاً در زمستان و فصل‌های خنک تقاضا بلیط قشم زیاد است و همه به دنبال بلیط هواپیما لحظه آخری قشم هستند؛ اما در فصل‌های گرم تقاضا کم‌تر است و شرکت هواپیمایی برای جلو‌گیری از متضرر شدن خود بلیط‌های کنسلی را با قیمت کمتری به فروش می‌رسانند. به طور کلی هنگام خرید بلیط کنسلی هواپیما قشم باید موارد زیر را در نظر بگیرید. 

  • ساعت خرید بلیط هواپیما: قیمت بلیط کنسلی هواپیما در شب کاهش بیشتری نسبت به روز دارد.
  • بهترین روز برای خرید بلیط کنسلی: میان هفته نسبت به روز‌های آخر هفته تقاضا برای بلیط کمتر بوده و در نتیجه، قیمت بلیط کنسلی هواپیما قشم نیز بیشتر کاهش می‌یابد.
  • مسیر هوایی: معمولاً در مسیر‌های هوایی که تعداد پرواز کمتری وجود دارد، احتمال یافتن بلیط کنسلی هواپیما نیز کمتر می‌شود. برعکس در مسیر‌های پرتردد احتمال یافتن بلیط کنسلی هواپیما با قیمت مناسب‌تر وجود دارد.

قیمت بلیط لحظه آخری قشم 

قیمت بلیط لحظه آخری قشم بر اساس عوامی نظیر: ایرلاین، تاریخ سفر، کلاس پروازی و غیره تعیین می‌شود. توجه داشته باشید که قیمت بلیط لحظه آخری قشم بر اساس نرخ مصوب دولتی نیست و بیشتر بر اساس عرضه  و تقاضا قیمت آن تعیین می‌گردد. برای مثال در ایام پیک مسافرتی قیمت این نوع از بلیط به مراتب گران‌تر از بلیط سیستمی است. های تیکت ارزان‌ترین بلیط لحظه آخری قشم را نسبت به تمام سایت‌های فعال در این حوزه در اختیار شما قرار می‌دهد.

تفاوت بلیط کنسلی و لحظه آخری هواپیما قشم

در رابطه با تفاوت بلیط کنسلی و لحظه آخری هواپیما قشم باید بگوییم بلیط‌های کنسلی همان بلیط‌های معمولی هستند که توسط مسافران کنسل شده و شرکت‌های هواپیمایی، آن را مجدد به فروش می‌رسانند. اما بلیط لحظه آخری هواپیما قشم، یک نوع بلیط چارتر است که در برخی روز‌ها و به ویژه در ساعات نزدیک پرواز، عرضه می‌شود. برخی از شرکت‌ها، که به آن‌ها شرکت‌های چارتر‌کننده می‌گویند، صندلی‌های هواپیما را از شرکت‌های هواپیمایی می‌خرند، سپس آن را با قیمت مورد نظرشان می‌فروشند. این بلیط‌ها در ساعات نزدیک به پرواز ممکن است بر اساس میزان عرضه و تقاضا قیمت بالاتر و یا پایین‌تر نسبت به بلیط سیستمی داشته باشند.

رزرو بلیط لحظه آخری قشم

برای رزرو بلیط هواپیما قشم ابتدا وارد صفحه جست و جو بلیط سایت ‌های تیکت شده، اطلاعات لازم مانند تاریخ مورد نظر و مبدا خود را انتخاب کرده و به عنوان مقصد، قشم را انتخاب کنید؛ سپس بلیط‌های تاریخ مورد نظر برای شما به صورت لیست شده نمایش داده می‌شود. حال برای  رزرو بلیط لحظه آخری قشم کافی است تا با استفاده از فیلتر نوع بلیط، نوع بلیط چارتری را انتخاب کنید و بین این نوع از بلیط‌ها به دنبال موارد لحظه آخری باشید. بعد از پیدا کردن بلیط مورد نظر آن را انتخاب کرده و با تکمیل اطلاعات مسافر یا مسافران و همچنین پرداخت هزینه نهایی، بلیط را رزرو کنید. 

خرید بلیط لحظه آخری قشم رفت و برگشت 

خرید بلیط لحظه آخری قشم رفت و برگشت به مسافرانی که می‌خواهند سفری آسوده داشته باشند و نگرانی از بابت تهیه بلیط برگشت در طول مسافرت خود نداشته باشند، توصیه می‌شود. برای کسانی که برنامه‌ریزی شده سفر می‌کنند و زمان برگشت خود از سفر را می‌دانند تهیه بلیط رفت و برگشت به صورت هم زمان توصیه می‌شود؛ زیرا سایت‌ های تیکت این امکان را بوجود آورده که اگر یک جا بلیط رفت و برگشت را بخرید هزینه کل آن شامل تخفیف شده و به صرفه‌تر است تا اینکه دو تا بلیط یک طرفه تهیه کنید. 

برای خرید بلیط لحظه آخری قشم رفت و برگشت کافی است تا با آپشن بلیط رفت و برگشت را انتخاب کرده و تاریخ برگشت را نیز در فیلد مرتبط تعیین کنید و برای خرید بلیط لحظه آخری، فیلتر نوع بلیط را چارتری قرار دهید. سپس کلید "جستجو" را انتخاب کنید تا لیست برای شما آپدیت شود و تمامی بلیط‌های مرتبط با نیاز خود را مشاهده و در صورت تایید نهایی خریداری کنید.

قوانین بلیط لحظه آخری قشم

هنگام خرید بلیط‌های لحظه آخری از سایت ‌های تیکت قوانین این بلیط‌ها به شما نشان داده می‌شود. قوانین بلیط لحظه آخری قشم به ایرلاینی که از آن بلیط تهیه کرده‌اید بستگی دارد، در نتیجه اگر قصد خرید بلیط لحظه آخری دارید باید قوانینی که توسط چارتر‌کننده ارائه می‌شود را مطالعه کنید. 

به صورت کلی قوانین بلیط لحظه آخری قشم شامل مواردی نظیر: کنسلی بلیط، میزان بار مجاز، امکان حمل حیوانات خانگی، امکان حمل اشیا خاص و غیره می‌شود.

تغییر نام بلیط لحظه آخری قشم 

معمولاً اگر بخواهید نام بلیط هواپیما لحظه آخری قشم را تغییر دهید این کار امکان‌پذیر نیست و باید کلاً بلیط را کنسل کنید و اقدام به خرید بلیط جدید با نام مورد نظر کنید. در این موارد پشتیبانی سایت‌ های تیکت می‌توانند شما را راهنمایی کند. البته برخی از شرکت‌های چارتر کننده این قابلیت را دارند که تغییر نام بلیط لحظه آخری قشم را در اختیار مسافران خود قرار دهند.

کنسلی بلیط هواپیما لحظه آخری قشم

برای کنسلی بلیط هواپیما لحظه آخری قشم را پشتیبانی سایت از طریق تماس تلفنی یا ارسال تیکت از بخش حساب کاربری در ارتباط باشید تا پس از بررسی‌های لازم، بلیط شما را کنسل کنند. البته لازم است بدانید، کنسلی بلیط هواپیما لحظه آخری قشم توسط اکثر ایرلاین‌ها با توجه به نوع بلیط در دسترس نیست.

سوالات متداول بلیط هواپیما لحظه آخری قشم

قیمت بلیط لحظه آخری برای کودکان و بزرگ سالان متفاوت است؟

خیر قیمت بلیط لحظه آخری و چارتر برای بزرگسالان و کودکان تفاوتی ندارد. 

آیا امکان کنسلی بلیط لحظه آخری وجود دارد؟

آیا می‌توان به صورت خانوادگی و گروهی اقدام به خرید بلیط هواپیما لحظه آخری قشم کرد؟

قیمت بلیط هواپیما لحظه آخری قشم به چه عواملی وابسته است؟

قیمت بلیط هواپیما لحظه آخری قشم به چه عواملی وابسته است؟