MILADکپی
رزرو بلیط پرواز از هر نقطه ایران به مشهد با تخفیف ویژه ولادت امام رضا(ع)
رزرو بلیط هواپیما مشهد
MILADکپی
رزرو هتل با تخفیف 200 هزار تومانی ویژه ولادت امام رضا(ع)
رزرو هتل های مشهد
air
یکطرفه
رفت و برگشت
پرواز داخلی
پرواز خارجی
Calendar icon
Calendar icon
1 مسافر

بلیط هواپیما لحظه آخری مشهد

بلیط لحظه آخری مشهد عمدتا بلیط های چارتری هستند که در لحظات نزدیک به پرواز با قیمت ارزان تر به فروش می رسند. در مواردی ممکن است بلیط های کنسل شده توسط مسافران نیز به عنوان بلیط لحظه آخری مشهد به فروش برسند. در سایت های تیکت می توانید بهترین بلیط هواپیما مشهد چارتر و لحظه آخری را با مناسب ترین قیمت های موجود خریداری کنید. 

خرید بلیط لحظه آخری مشهد

برای خرید بلیط هواپیما لحظه آخری ارزان از سایت های تیکت به باکس مشخص شده در بالای صفحه مراجعه کنید. با انتخاب مبدا و مشهد به عنوان مقصد و تاریخ مورد نظر پرواز های موجود به مقصد مشهد در آن روز به شما نشان داده می شود. با استفاده از فیلتر های موجود بلیط های چارتری را مشخص کنید. اکنون زمان پرواز و قیمت آن ها را با یکدیگر مقایسه کنید. بعد از انتخاب بلیط اطلاعات خود را وارد کنید، بدین صورت بلیط شما در مرحله صدور قرار خواهد گرفت.

قیمت بلیط لحظه آخری مشهد 

همانطور که نمیتوان برای بلیط چارتر نرخ مشخصی را تعیین کرد، برای بلیط های لحظه آخری نیز این امکان وجود ندارد. قیمت بلیط هواپیما لحظه آخری مشهد با توجه به فاصله ای که شهر مبدا تا مشهد دارد تفاوت خواهد داشت. همچنین میزان زمان باقی مانده تا پرواز تاثیر بسزایی در قیمت بلیط خواهد داشت. در برخی موارد ممکن است مسافران عازم مشهد بلیط خود را کنسل کنند، این موارد نیز با قیمت پایینی به عنوان بلیط لحظه آخری به فروش می رسند

استرداد بلیط لحظه آخری مشهد

در نظر داشته باشید به دلیل مهم بودن شهر مشهد به عنوان یک مقصد زیارتی و گردشگری، تقاضای زیادی برای خرید بلیط آن وجود دارد. به این منظور تعداد بلیط های کنسلی نیز بسیار است. ولی به دلیل فاصله کم صدور بلیط لحظه آخری مشهد تا پرواز امکان استرداد این بلیط وجود ندارد. در بعضی موارد خاص با توجه به قوانین شرکت چارتر کننده و زمان باقی مانده تا پرواز شاید بتوان بلیط را کنسل کرد، که در این صورت همچنان بلیط شامل جریمه زیادی می شود. ولی اگر همچنان برای کنسل کردن بلیط خود مصمم بودید با مراجعه به پنل کاربری خود، برای تیم پشتیبانی تیکت ارسال کنید تا درخواست شما پیگیری شود.

بهترین زمان برای خرید بلیط لحظه آخری مشهد

از مهم ترین عوامل خرید بلیط هواپیما زمان انتخاب شده برای سفر است. مشهد به دلیل قرار گیری در دسته شهر های زیارتی و مذهبی، در ایام شهادت امام رضا (ع) و سایر مناسبت های مذهبی تقاضای زیادی برای سفر دارد. برای پیدا کردن بلیط لحظه آخری ارزان بهتر است در زمانی غیر از این مناسبت ها اقدام کنید.

سوالات متداول بلیط هواپیما لحظه آخری مشهد

قیمت بلیط لحظه آخری مشهد چقدر است؟

قیمت بلیط لحظه آخری با توجه به مسافت، زمان باقی مانده تا پرواز و قوانین شرکت چارتر کننده متفاوت است.

چه زمانی می توان بلیط مشهد لحظه آخری را ارزان تر رزرو کرد؟

آیا بلیط لحظه آخری مشهد قابلیت کنسل کردن دارد؟