MILADکپی
رزرو بلیط پرواز از هر نقطه ایران به مشهد با تخفیف ویژه ولادت امام رضا(ع)
رزرو بلیط هواپیما مشهد
MILADکپی
رزرو هتل با تخفیف 200 هزار تومانی ویژه ولادت امام رضا(ع)
رزرو هتل های مشهد
air
یکطرفه
رفت و برگشت
پرواز داخلی
پرواز خارجی
Calendar icon
Calendar icon
1 مسافر

بلیط هواپیما لحظه آخری کیش

سایت‌های تیکت یکی از سایت‌هایی است که می‌توانید در آن بلیط لحظه آخری را با بهترین قیمت خریداری کنید و از قیمت‌های ویژه آن بهره‌مند شوید. برای تهیه بلیط هواپیما لحظه آخری کیش کافی است با استفاده از فیلتر نوع بلیط، گزینه چارتری را انتخاب کرده و سپس بین موارد لیست شده، بلیط‌های لحظه آخری را پیدا کنید. این بلیط‌ها معمولاً هنگامی که صندلی‌های هواپیما به طور کامل پر نشده باشند به مسافران ارائه می‌شوند و در طی چند ساعت الی یک روز قبل از پرواز به فروش می‌رسند.

رزرو بلیط لحظه آخری کیش

به منظور خرید بلیط هواپیما ابتدا تاریخ، مبدأ و مقصد مورد نظر خود را انتخاب کرده، سپس تمامی بلیط‌هایی که در تاریخ مورد نظرتان موجود باشند، برایتان لیست خواهند شد و شما می‌توانید با اعمال فیلتر نوع بلیط چارتری، بلیط لحظه آخری خود را به راحتی رزرو کنید. اگر هنگام تهیه و یا پروسه خرید بلیط لحظه آخری کیش در هر لحظه از شبانه روز با مشکلی مواجه شدید، می‌توانید از کارشناسان تیم پشتیبانی سایت‌ های تیکت از طریق ارسال تیکت از بخش حساب کاربری یا تماس تلفنی کمک بگیرید.

خرید بلیط لحظه آخری کیش رفت و برگشت

اگر می‌خواهید هنگام سفر نگرانی برای تهیه بلیط برگشت نداشته باشید و سفری بی دغدغه را تجربه کنید، پیشنهاد ما خرید بلیط هواپیما کیش به صورت رفت و برگشت است؛ البته باید به این نکته توجه داشته باشید که بلیط‌های لحظه آخری کیش نیز به دلیل قیمت بسیار به صرفه‌ای که در‌ های تیکت دارند سریع‌تر از آنچه فکر می‌کنید خریداری می‌شوند، پس بهتر است بلیط رفت و برگشت‌تان را با هم تهیه کنید.

برای خرید بلیط هواپیما لحظه آخری کیش رفت و برگشت می‌توانید با انتخاب تاریخ رفت و برگشت و اعمال نوع بلیط، با مناسب‌ترین قیمت بلیط لحظه آخری مورد نظرتان را خریداری کنید.

قیمت بلیط کنسلی هواپیما کیش

بلیط کنسلی کیش یعنی بلیطی که یکی از مسافران به هردلیلی آن را کنسل کرده است. با توجه به شرایط بلیط کنسلی، معمولاً با قیمت پایین‌تری نسبت به بلیط اصلی به مسافران ارائه می‌شود. پس اگر قصد دارید برای تهیه بلیط هزینه کمتری را پرداخت کنید، خرید بلیط از سایت‌ های تیکت می‌تواند گزینه خوبی برای شما باشد زیرا قیمت بلیط کنسلی هواپیما کیش در این سایت ارزان‌تر از تمام سایت‌های مشابه است.

قیمت بلیط لحظه آخری کیش

بلیط‌های لحظه آخری قیمت ثابتی ندارند و معمولاً از نظر قیمتی، به زمانی که شما برای سفر خود انتخاب می‌کنید بستگی دارند. عواملی مانند کلاس پرواز، ایرلاین، فاصله مبدا تا مقصد و غیره در تعیین قیمت بلیط لحظه آخری نیز مؤثر هستند.

تفاوت بلیط کنسلی و لحظه آخری هواپیما کیش

بلیط کنسلی بدین معناست که مسافری بنا به هر دلیلی بلیط خود را لغو کرده و در نتیجه بلیط از طرف شرکت هواپیمایی به سایر کسانی که قصد تهیه بلیط کنسلی کیش دارند، عرضه می‌شود؛ اما بلیط لحظه آخری بلیطی است که برای تکمیل کردن ظرفیت هواپیما در زمانی نزدیک به پرواز، به فروش می‌رسد.

بهترین زمان برای خرید بلیط لحظه آخری کیش

یکی از مهم‌ترین عوامل برای خرید بلیط هواپیما لحظه آخری کیش، زمانی است که برای سفر به این جزیره انتخاب می‌کنید. آب و هوای جزیره کیش در فصول تابستان گرم و مرطوب و در زمستان ملایم و معتدل است. با توجه به این موارد، بهترین زمان برای تهیه بلیط لحظه آخری کیش فصول سرد سال است ولی اگر تحمل گرما را دارد می‌توانید در فصول گرم سال نیز به این جزیره زیبا سفر کنید. پیشنهادی دیگر برای تهیه بلیط لحظه آخری کیش، اسفند ماه است، زیرا در این ماه جزیره بسیار خلوت بوده و بلیط لحظه آخری ارزان‌تر از زمان‌های دیگر به مسافران ارائه می‌شود.

بهترین زمان برای خرید بلیط لحظه آخری کیش از نظر قیمتی بازه‌ای است که مسافرین کمی برای این مسیر وجود دارد و از این رو شرکت‌های چارتر کننده برای فروش سریع‌تر بلیط خود آن را ارزان‌تر عرضه می‌کنند.

قوانین بلیط لحظه آخری کیش

قوانین بلیط لحظه آخری کیش به شرح زیر هستند:

  • صندلی‌هایی که به عنوان بلیط هواپیما لحظه آخری کیش به فروش می‌رسند لزوماً کنار یکدیگر نیستند. پس اگر قصد سفر خانوادگی دارید و می‌خواهید کنار یکدیگر بنشینید تهیه این نوع بلیط‌ها به شما پیشنهاد نمی‌شود.
  • اگر مسافری از پرواز جا بماند، هیچ پولی به اون برگردانده نمی‌شود و تمامی مسئولیت زیان با خود مسافر است.
  • بلیط هواپیما لحظه آخری اغلب چند ساعت و یا نهایتاً یک روز قبل از پرواز به فروش می‌رسند و آنقدر زمان تهیه تا فسخ بلیط کوتاه است که عملاً استرداد این نوع بلیط‌ها غیر ممکن است.

اگر قصد تهیه بلیط لحظه آخری کیش را دارید واجب است ابتدا قوانین مربوطه را که از طرف چارتر‌کننده اعلام می‌شود، به طور کامل و دقیق بدانید، سپس اقدام به خرید بلیط کنید تا مشکلی برایتان پیش نیاید.

تغییر نام بلیط لحظه آخری کیش

تغییر نام در بلیط هواپیما لحظه آخری کیش از قوانین بلیط چاتری پیروی می‌کند. به طور کلی اگر پس از تهیه بلیط بخواهید نام وارد شده در بلیط را تغییر دهید، باید بلیط را کنسل کنید و بلیط جدیدی بخرید. البته برخی از ایرلاین‌ها برای بعضی از پروازهای خود قابلیت تغییر نام را ارائه می‌دهند.

کنسلی بلیط هواپیما لحظه آخری کیش 

با توجه به قوانین بلیط لحظه آخری، کنسلی بلیط لحظه آخری امری غیر ممکن است؛ زیرا این بلیط‌ها در زمانی عرضه می‌شوند که پرواز خیلی نزدیک است و برای کنسل کردن آن زمانی باقی نمی‌ماند. ولی اگر باز هم با توجه به موارد ذکر شده خواستید بلیط خود را کنسل کنید، می‌توانید با واحد پشتیبانی 24 ساعته ‌های تیکت از طریق ارسال تیکت از بخش حساب کاربری در سایت و یا تماس تلفنی ارتباط برقرار کنید، تا درخواست شما را پیگیری کنند.

سوالات متداول بلیط هواپیما لحظه آخری کیش

آیا هنگام استرداد بلیط لحظه آخری، هزینه‌ای به مسافر برگشت داده می‌شود؟

این موضوع به قوانین کنسلی شرکت ایرلاین بستگی دارد ولی در اکثر مواقع هزینه‌ای به مسافر برگردانده نمی‌شود.

آیا هنگام استرداد بلیط لحظه آخری، هزینه‌ای به مسافر برگشت داده می‌شود؟

آیا قیمت بلیط لحظه آخری کودکان و بزرگسالان متفاوت است؟

بلیط کنسلی ارزان‌تر است یا بلیط لحظه اخری؟