MILADکپی
رزرو بلیط پرواز از هر نقطه ایران به مشهد با تخفیف ویژه ولادت امام رضا(ع)
رزرو بلیط هواپیما مشهد
MILADکپی
رزرو هتل با تخفیف 200 هزار تومانی ویژه ولادت امام رضا(ع)
رزرو هتل های مشهد
air
یکطرفه
رفت و برگشت
پرواز داخلی
پرواز خارجی
Calendar icon
Calendar icon
1 مسافر

بلیط چارتر اهواز

برای خرید بلیط هواپیما چارتری اهواز در های تیکت صرفا کافی است بعد از تعیین مبدا و مقصد و همچنین تاریخ سفر، با استفاده از فیلتر نوع بلیط، گزینه چارتری را انتخاب کنید تا لیست بلیط‌ها بر اساس نیاز شما برایتان لیست شود. شما می‌توانید در سایت ما بلیط چارتر اهواز را با ارزان‌ترین قیمت نسبت به سایر سایت‌های مشابه خریداری کنید. به شما توصیه می‌کنیم قبل از خرید نهایی بلیط چارتر اهواز، نگاهی به تقویم نرخی 30 روزه موجود در سایت بیندازید، تا بعد از مقایسه قیمت بلیط‌ها بهترین گزینه را خریداری کنید.

خرید بلیط چارتری به اهواز

برای خرید بلیط چارتری به اهواز، کافی است در سایت ‌های تیکت ابتدا مبدا و مقصد خود که یکی از آن‌ها شهر اهواز است را انتخاب کنید. حال نوبت وارد کردن تاریخی است که در آن تمایل به پرواز دارید، اطلاعاتی مانند تعداد مسافران را نیز تکمیل کنید تا پروازهای مرتبط‌تری را مشاهده بفرمایید. برای دسترسی به بلیط چارتری به اهواز، کافی است تا با استفاده از فیلتر نوع بلیط، بلیط چارتری را انتخاب کنید تا موارد مرتبط لیست شوند. فیلترهای دیگری نظیر: فیلتر قیمت، کلاس پروازی، ایرلاین و غیره نیز در دسترس شما هستند تا بلیط مناسب‌تری برای خود بیابید.

خرید بلیط چارتری به اهواز از های تیکت با ارزان‌ترین قیمت در دسترس شما است، زیرا سایت ما تمامی تعرفه‌هایش نسبت به سایت‌های مشابه ارزان‌تر است.

بهترین زمان خرید بلیط چارتری برای اهواز 

بهترین زمان خرید بلیط چارتر برای اهواز به شرح زیر است: 

  • فصل و ماهی که در آن می‌خواهید به اهواز سفر کنید: مانند سفر در فصل تابستان که به دلیل گرمی هوا تقاضا برای بلیط هواپیما اهواز در این زمان کم است پس شرکت چارتر‌کننده تصمیم می‌گیرد قیمت رزرو صندلی‌های هواپیما را کاهش دهد تا آن‌ها به فروش برسند. 
  •  روز‌های هفته: معمولاً در اوایل هفته و اواخر هفته تقاضای سفر به اهواز بالا می‌رود پس قیمت بلیط چارتر اهواز نیز افزایش می‌یابد؛ اما در اواسط هفته تقاضا کم می‌شود و به همان نسبت قیمت بلیط‌های هواپیما نیز کم می‌شود. 

برای بررسی بهترین زمان خرید بلیط هواپیما چارتری برای اهواز می‌توانید از تقویم نرخی 30 روزه موجود در سایت نیز استفاده کنید و پس از بررسی‌های لازم بین تمام بلیط‌های 30 روز آینده، گزینه مورد نظر خود را بیابید.

قیمت بلیط چارتر اهواز بیشتر است یا سیستمی؟ 

برای پاسخ به این سؤال که قیمت بلیط چارتر اهواز بیشتر است یا سیستمی باید بگوییم قیمت بلیط‌های سیستمی همیشه ثابت هستند و از طرف مراجع بالادستی هر ساله تعیین می‌شوند، اما قیمت بلیط‌های چارتری عموما نوسان زیادی دارد. به صورت کلی زمانی که تقاضا برای بلیط کم باشد قیمت بلیط چارتر اهواز کم می‌شود اما زمانی که تقاضا برای تهیه بلیط و سفر زیاد باشد مانند پیک سفر‌های نوروزی قیمت بلیط چارتری زیاد می‌شود. پس معیار تعیین قیمت برای شرکت چارترکننده میزان تقاضای بلیط از سمت مسافران است. البته فاکتورهای دیگری نظیر: کلاس پروازی، تاریخ پرواز، ایرلاین و غیره بر قیمت بلیط چارتر اهواز تاثیر گذارند.

قوانین جا ماندن از پرواز چارتر اهواز

اگر بلیط چارتری داشته باشید و به پرواز خود نرسید متأسفانه هیچ وجهی به شما باز گردانده نمی‌شود و مجبور به پرداخت هزینه دوباره برای تهیه بلیط هستید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قوانین جا ماندن از پرواز چارتر اهواز می‌توانید از طریق تماس تلفنی یا ارسال تیکت از بخش حساب کاربری با پشتیبانی سایت در ارتباط باشید.

قوانین کنسلی بلیط چارتر اهواز 

معمولاً شرکت‌هایی که بلیط چارتری ارائه می‌دهند برای موارد کنسل کردن و جا ماندن از پرواز سختگیری زیادی دارند. چون این شرکت‌ها بلیط را به صورت عمده خریداری می‌کنند و اگر بخواهند برای کنسل کردن و جا ماندن از پرواز وجهی را به مسافر بازگردانند ضرر می‌کنند پس کمتر شرکتی حاضر به برگرداندن قسمتی از پول مسافر است. بعضی از شرکت‌هایی که حاضر به قبول کنسلی بلیط از طرف مسافر هستند، قوانین خاصی دارند مانند اینکه کنسل کردن بلیط در ساعات اداری تا دوازده ظهر روز قبل از پرواز امکان‌پذیر است. برای اینکه بدانید بلیط چارتر اهواز که تهیه کرده‌اید قابل کنسل کردن است یا نه هنگام رزرو آن از های تیکت اطلاعات و قوانین آن را بخوانید.