MILADکپی
رزرو بلیط پرواز از هر نقطه ایران به مشهد با تخفیف ویژه ولادت امام رضا(ع)
رزرو بلیط هواپیما مشهد
MILADکپی
رزرو هتل با تخفیف 200 هزار تومانی ویژه ولادت امام رضا(ع)
رزرو هتل های مشهد

بلیط هواپیما چابهار زاهدان

مسافر

رزرو هتل های مشهد

برای خرید بلیط هواپیما چابهار زاهدان در های تیکت شما می‌توانید تاریخ دقیق سفر خود را در قسمت مشخص شده وارد کرده و سپس روی گزینه جست و جو، کلیک کنید. در صورتی که قصد دارید، هم‌زمان بلیط بازگشت خود را نیز رزرو کنید، باید تیک گزینه بلیط دو طرفه را فعال نمایید. همچنین در این مرحله می‌توانید انواع فیلتر‌ها از جمله: فیلتر قیمت، نوع بلیط، کلاس پروازی و ایرلاین را روی بلیط خود اعمال کنید تا فرایند راحت‌تری را در هنگام خرید بلیط داشته باشید. در پایان کافی است اطلاعات هویتی خود را وارد نموده و هزینه بلیط را بپردازید.

قیمت بلیط هواپیما چابهار زاهدان 898 هزار تومان است؛ البته در نظر داشته باشید این هزینه مخصوص 27 آذر ماه سال 1402، از نوع بلیط‌های سیستمی و کلاس پروازی اکونومی می‌باشد. در ادامه این نوشته به بررسی کامل نحوه خرید، قیمت، انواع بلیط، استرداد و سایر اطلاعات بلیط هواپیما چابهار زاهدان می‌پردازیم.

خرید بلیط هواپیما چابهار زاهدان

برای خرید بلیط هواپیما چابهار زاهدان، می‌توانید مراحل زیر را به ترتیب طی کنید:

  • در مرحله اول تاریخ مورد نظر خود را برای رزرو بلیط، انتخاب کنید.
  • در این قسمت می‌توانید گزینه بلیط دو طرفه را فعال کرده تا به صورت هم‌زمان بلیط بازگشت خود را خریداری کنید. 
  • در صورتی که قصد دارید با ایرلاین خاصی پرواز کنید یا می‌خواهید کلاس پروازی و نوع بلیط خود را سریع‌تر انتخاب کنید، می‌توانید از فیلتر‌های مربوطه موجود در سایت استفاده کنید. 
  • در نهایت روی گزینه جست و جو کلیک کنید تا تمامی بلیط‌های موجود برای شما لیست شود.
  • در صورتی که بلیط مورد نظر خود را نیافتید، از تقویم نرخی 30 روزه موجود در ‌های تیکت، بهره بگیرید. این تقویم، تمامی بلیط‌های موجود در 30 روز آینده را در اختیار شما قرار می‌دهد.
  • اطلاعات هویتی خواسته شده را به صورت دقیق وارد کنید.
  • در انتها، هزینه بلیط خود را در درگاه مشخص شده پرداخت کنید تا بلیط در اختیار شما قرار بگیرد. 

در صورتی که حین انجام این فرایند، مشکلی برای شما پیش آمد، می‌توانید از طریق تماس تلفنی با تیم پشتیبانی 24 ساعته سایت، تمامی ابهامات خود را رفع نمایید.

بلیط چارتر چابهار زاهدان

فرایند خرید بلیط چارتر چابهار زاهدان، آسان بوده و کافی است پس از وارد کردن تاریخ پرواز، در میان فیلتر‌های نوع بلیط، چارتری را انتخاب کنید. پس از آن، تمامی بلیط‌های چارتری چابهار زاهدان، برای شما قابل مشاهده خواهد بود و می‌توانید با توجه به ملاک‌های خود، بلیط را رزرو کنید. در انتها ضروری است بدانید این بلیط‌ها تحت نظر شرکت‌های خاصی مدیریت شده و هزینه و قوانین آن، با سایر بلیط‌ها متفاوت است؛ بنابراین قبل از رزرو، قوانین پرواز را به خوبی مطالعه کنید.

بلیط لحظه آخری چابهار زاهدان

دسته دیگر از بلیط‌های موجود در سایت ‌های تیکت، بلیط لحظه آخری چابهار زاهدان است. برای رزرو این بلیط، با استفاده از فیلتر‌ نوع بلیط، در ابتدا بلیط چارتری را انتخاب کرده و سپس در میان موارد موجود، به دنبال بلیط لحظه آخری بگردید. این بلیط‌ها معمولاً چند ساعت مانده به پرواز در سایت قرار خواهند گرفت و در مواقع ضروری، می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.

قیمت بلیط هواپیما چابهار زاهدان

قیمت بلیط هواپیما چابهار زاهدان، در روز‌های پایانی آذر ماه سال 1402، 898 هزار تومان اعلام شده است. این بلیط از نوع سیستمی بوده و از کلاس پروازی اکونومی برخوردار است. در حالت کلی، قیمت این بلیط به عوامل مختلفی بستگی دارد که به طور مستقیم می‌تواند روی هزینه آن، تأثیر بگذارد. به عنوان مثال، نوع بلیط، ایرلاین انتخابی، کلاس پروازی مورد نظر و بازه مسافرت همگی جزو عواملی هستند که روی هزینه بلیط تأثیر دارند.

استرداد بلیط چابهار زاهدان

قبل از هر چیزی باید در نظر داشته باشید برای برخی بلیط‌ها قابلیت کنسلی وجود ندارد و به همین دلیل قبل از رزرو بلیط، باید قوانین مربوط به کنسلی بلیط را مطالعه کنید. در برخی موارد برای لغو و استرداد بلیط چابهار، شما ملزم به پرداخت جریمه می‌شوید که این هزینه از حساب شما کم خواهد شد. میزان هزینه کنسلی بلیط نیز با توجه به شناسه نرخی پرواز، قوانین آژانس هواپیمایی، زمان باقی مانده تا پرواز و غیره محاسبه خواهد شد.

برای استرداد بلیط چابهار زاهدان، می‌توانید از طریق این دو راه اقدام کنید. در ابتدا وارد حساب کاربری خود شده و سپس با ارسال تیکت، درخواست استرداد بلیط خود را ثبت کنید؛ همچنین می‌توانید با تیم پشتیبانی 24 ساعته ‌های تیکت، تماس گرفته و درخواست لغو بلیط خود را بیان کنید. در نهایت پس از بررسی‌های انجام شده، نتیجه نهایی به شما اعلام خواهد شد. 

میزان بار مجاز پرواز چابهار زاهدان

در رابطه با میزان بار مجاز پرواز چابهار زاهدان، اگر کلاس پروازی شما از نوع اکونومی باشد، می‌توانید حداکثر 20 کیلوگرم بار را با خود در کابین هواپیما حمل کنید و در صورتی که کلاس پروازی شما بیزینسی باشد، این مقدار به حداکثر 30 کیلوگرم، تغییر خواهد کرد.

اطلاعات پرواز چابهار زاهدان

دو شهر چابهار و زاهدان از نظر هوایی در فاصله 611 کیلومتری همدیگر قرار گرفته‌اند و این مسافت فقط به 25 دقیقه زمان نیاز دارد. همچنین در نظر داشته باشید پرواز چابهار زاهدان در هفت روز هفته، انجام خواهد گرفت.

اطلاعات فرودگاه چابهار

در رابطه با اطلاعات فرودگاه چابهار، می‌توان گفت تنها دو ترمینال برای این فرودگاه وجود دارد که ترمینال پرواز‌های داخلی و خارجی از هم جدا هستند. همچنین پرواز‌های نظامی این فرودگاه ترمینال جداگانه‌ای دارد. این فرودگاه تا بندر چابهار چیزی حدود ۴۰ کیلومتر فاصله دارد. 

  • آدرس فرودگاه چابهار: استان سیستان و بلوچستان، شهرک چابهار، جاده چابهار، جاده کنارک، فرودگاه بین‌المللی چابهار (کنارک).

اطلاعات فرودگاه زاهدان

فرودگاه زاهدان، دارای 3 ترمینال برای پرواز‌های داخلی، بین‌المللی و ویژه حج است و در 5 کیلومتری مرکز شهر زاهدان، قرار گرفته است.

  • آدرس فرودگاه بین‌المللی زاهدان: استان سیستان و بلوچستان، زاهدان، بلوار اقبال لاهوری، شهدای شاهوزهی، بلوار فرودگاه، فرودگاه بین‌المللی زاهدان.

سوالات متداول بلیط هواپیما چابهار زاهدان

مسافت هوایی چابهار زاهدان چقدر است؟

دو شهر چابهار و زاهدان از نظر هوایی 611 کیلومتر از هم فاصله دارند.

عوامل مؤثر روی قیمت بلیط هواپیما چابهار زاهدان، چیست؟

چگونه ارزان‌ترین بلیط‌ها را از‌ های تیکت، خریداری کنیم؟