MILADکپی
رزرو بلیط پرواز از هر نقطه ایران به مشهد با تخفیف ویژه ولادت امام رضا(ع)
رزرو بلیط هواپیما مشهد
MILADکپی
رزرو هتل با تخفیف 200 هزار تومانی ویژه ولادت امام رضا(ع)
رزرو هتل های مشهد

بلیط هواپیما زاهدان چابهار

مسافر

رزرو هتل های مشهد

قیمت تعیین شده برای بلیط هواپیما زاهدان چابهار در هفته ابتدایی دی ماه سال 1402، بین 740 هزار تومان تا 898 هزار تومان در کلاس اکونومی است. پروسه خرید بلیط در سایت‌ های تیکت بسیار آسان است به طوری که با تعیین تاریخ و اعمال فیلتر‌هایی مانند فیلتر قیمت، نوع بلیط، کلاس پروازی و ایرلاین می‌توانید در کمترین زمان بلیط خود را خریداری کنید. تیم پشتیبانی 24 ساعته سایت ما پاسخگو تمامی سؤالات شما مسافران عزیز است که با تماس تلفنی یا ارسال تیکت از بخش کاربری می‌توانید مشکلاتتان را با آنان در میان بگذارید تا به شما کمک کنند. 

خرید بلیط هواپیما زاهدان چابهار

رزرو و خرید بلیط پرواز زاهدان چابهار در سایت ما پروسه راحتی دارند. برای دسترسی به بلیط دلخواهتان مراحل زیر را با دقت کامل انجام دهید: 

 • تاریخ سفرتان را تعیین کنید. 
 • برای خرید بلیط دو طرفه، گزینه سفر یک طرفه را به دو طرفه تغییر دهید. 
 • برای مشخص کردن کلاس پروازی بلیط نیاز است در قسمت فیلتر‌ها، فیلتر کلاس پروازی را روی گزینه اکونومی یا بیزینس تنظیم کنید. 
 • از میان بلیط‌های لیست شده، بلیط خود را انتخاب کنید. 
 • در ادامه اطلاعات مسافر یا مسافران را به طور دقیقه در فیلد‌های مشخص شده وارد کنید. 
 • سپس هزینه بلیط را به صورت اینترنتی پرداخت کنید. 
 • پس از تأیید نهایی پرداخت، بلیط برایتان به نمایش گذاشته می‌شود و می‌توانید آن را چاپ کنید. 

اگر پس از خرید بلیط یادتان رفت بلیط خود را چاپ کنید نگران نباشید؛ زیرا که لینک بلیط پرواز زاهدان چابهار برایتان ارسال می‌شود. با اعمال فیلتر‌های موجود در سایت به راحتی می‌توانید خرید بلیط هواپیما زاهدان چابهار خود را تکمیل کنید. 

قیمت بلیط هواپیما زاهدان چابهار

قیمت بلیط پرواز زاهدان به چابهار در هفته اول دی ماه سال 1402، در کلاس اکونومی بین 740 هزار تومان تا 898 هزار تومان تعیین شده است. برای بررسی قیمت بلیط هواپیما زاهدان چابهار می‌توانید از قابلیت تقویم نرخی 30 روزه استفاده کرده و همه بلیط‌های ارائه شده در 30 روز آینده چک کنید تا بتوانید ارزان‌ترین بلیط را خریداری کنید.  قیمت بلیط هواپیما زاهدان چابهار به عواملی نظیر: نوع بلیط، ایرلاین، تاریخ سفر و غیره وابسته است.

بلیط هواپیما چارتر زاهدان چابهار

برای خرید بلیط چارتری کافی است قبل از جستجو بلیط، فیلتر نوع بلیط را از میان فیلتر‌های موجود در سایت پیدا کرده و گزینه چارتری را انتخاب کنید. در این صورت به آسانی به بلیط هواپیما چارتر زاهدان چابهار دسترسی پیدا خواهید کرد و می‌توانید بلیط دلخواهتان را خریداری کنید. 

بلیط لحظه آخری زاهدان چابهار

اگر قصد خرید بلیط هواپیما زاهدان چابهار لحظه آخری را دارید با اعمال فیلتر نوع بلیط و انتخاب گزینه چارتری به راحتی می‌توانید می‌توانید از میان بلیط‌های چارتری لیست شده، مناسب‌ترین و ارزان‌ترین بلیط لحظه آخری زاهدان چابهار را پیدا کرده و خریدتان را تکمیل کنید. 

استرداد بلیط زاهدان چابهار

برای کنسلی بلیط پرواز زاهدان چابهار نیاز است ابتدا درخواست‌تان را به کارشناسان پشتیبانی سایت ما از طریق ارسال تیکت از بخش کاربری یا تماس تلفنی اعلام کنید تا درخواست شما را بررسی کنند؛ زیرا برخی از بلیط‌های امکان کنسلی را ندارند، سپس اگر امکان استرداد بلیط زاهدان چابهار وجود داشت، کارشناسان ما راهنمایی‌های لازم را در اختیار شما مسافران عزیز قرار می‌دهند. 

اطلاعات پرواز زاهدان چابهار

فاصله هوایی زاهدان تا چابهار با هواپیما 635 کیلومتر است و مدت زمان این پرواز حدود 25 دقیقه طول می‌کشد. میزان بار مجاز بلیط هواپیما زاهدان چابهار به کلاس پروازی و شرکت هواپیمایی بستگی دارد ولی به طور کلی میزان بار مجاز برای کلاس اکونومی پرواز زاهدان چابهار بین 25 تا 30 کیلوگرم تعیین شده است. 

اطلاعات فرودگاه زاهدان

فرودگاه بین‌المللی زاهدان که در 7.6 کیلومتری مرکز شهر زاهدان واقع شده دارای 3 ترمینال مجزا مختص پرواز‌های داخلی، خارجی و حج طراحی شده است. اطلاعات تکمیلی فرودگاه زاهدان به شرح زیر است: 

 • فاصله زمانی تا مرکز شهر: حدوداً 11 دقیقه. 
 • آدرس: استان سیستان و بلوچستان، زاهدان، بلوار اقبال لاهوری، شهدای شاهوزهی، بلوار فرودگاه، فرودگاه بین المللی زاهدان.
 • سامانه پیامک: 10004746
 • تلفن تماس: 05433222774

اطلاعات فرودگاه چابهار

فرودگاه کنارک چابهار که در 50 کیلومتری مرکز شهر چابهار واقع شده دارای 2 ترمینال جداگانه برای پرواز‌های داخلی و خارجی است. هم اکنون 5 ایرلاین در این فرودگاه فعال هستند که عبارتند از: هواپیمایی قشم، آسمان، ایران ایر و کیش. اطلاعات تکمیلی فرودگاه کنارک چابهار به شرح زیر است: 

 • فاصله زمانی تا مرکز شهر: حدوداً 48 دقیقه. 
 • آدرس: استان سیستان و بلوچستان، شهرک چابهار، جاده چابهار، جاده کنارک، فرودگاه بین المللی چابهار (کنارک).
 • تلفن تماس: 054-35388002 
 • اطلاعات پرواز: 054-35387330

سوالات متداول بلیط هواپیما زاهدان چابهار

میزان بار مجاز برای مسیر زاهدان به چابهار چه اندازه است؟

هر مسافر کلاس پروازی اکونومی می‌تواند به اندازه 25 تا 30 کیلوگرم بار همراه خود داشته باشد.