H100کپی
کد تخفیف 30 هزارتومان ویژه دهه اول محرم
رزرو بلیط هواپیما
tabestoonکپی
تخفیف 200 هزار تومانی ویژه هتل های 100% آنلاین
رزرو هتل

بلیط هواپیما زاهدان تهران

مسافر

هزینه پرداختی جهت خرید بلیط هواپیما زاهدان تهران برای کلاس اکونومی در زمستان سال 1402 از 1 میلیون و 681 هزار تومان شروع می‌شود. پروسه خرید بلیط هواپیما برای این مسیر در سایت های تیکت بدین گونه است که ابتدا مبدا و مقصد را به ترتیب شهرهای زاهدان و تهران انتخاب کرده و سپس تاریخ سفر را در کادر مربوطه وارد می‌کنید. در ادامه نیاز است اطلاعات مسافر را در فیلدهای مشخص شده وارد کنید و در آخر هزینه بلیط را به صورت اینترنتی پرداخت کنید.

شما می‌توانید با استفاده از فیلترهای موجود در سایت های تیکت در کمترین زمان به بلیط دلخواهتان دسترسی داشته باشید؛ همچنین با استفاده از قابلیت تقویم نرخی 30 روزه می‌توانید تمامی بلیط‌های ارائه شده در مسیر زاهدان تهران برای 30 روز آینده را مشاهده و مورد بررسی قرار دهید.

خرید بلیط هواپیما زاهدان تهران

پروسه خرید بلیط هواپیما زاهدان تهران در سایت های تیکت بسیار آسان است و شما می‌توانید با انجام مراحل زیر در کوتاه‌ترین زمان ممکن مناسب‌ترین بلیط را خریداری کنید.

  1. در کادر مبدا شهر زاهدان و در کادر مقصد شهر تهران را وارد کنید.
  2. تاریخ پرواز سفرتان را در فیلد مربوطه انتخاب کنید.
  3. پس از لیست شدن بلیط‌های مسیر زاهدان تهران، مناسب‌‎ترین بلیط را برگزینید.
  4. سپس اطلاعات مربوط به مسافر یا مسافران را در کادرهای مربوطه به طور دقیق وارد نمایید.
  5. در آخر نیاز است هزینه بلیط را به صورت اینترنتی از طریق درگاه‌های موجود در سایت پرداخت کنید.

پس از تکمیل فرایند خرید بلیط، لینک دانلود بلیط برایتان ارسال می‌شود تا بتوانید در هر زمان به بلیط خود دسترسی داشته باشید؛ همچنین با اعمال فیلترهایی مانند فیلتر قیمت، نوع بلیط، کلاس پروازی و غیره می‌توانید به بلیط موردنظرتان سریع‌تر دسترسی داشته باشید. همچنین اگر قصد دارید با شرکت هواپیمایی خاصی سفر کنید، می‌توانید در فیلتر ایرلاین نام آن را انتخاب کنید تا همه بلیط‌های زاهدان تهران ایرلاین مدنظرتان برایتان لیست شوند.

قیمت بلیط هواپیما زاهدان تهران

قیمت بلیط هواپیما زاهدان تهران برای کلاس اکونومی از 1 میلیون و 681 هزار تومان در زمستان سال 1402 تعیین شده است. قیمت بلیط‌ها مطابق با نوع بلیط، کلاس پروازی، ایرلاین و غیره تعیین می‌شوند. اگر برای پرداخت هزینه بلیط قیمتی را مدنظر دارید پیشنهاد می‌شود در فیلتر قیمت آن را اعمال کنید تا در صورت وجود بلیط خود را مطابق قیمت دلخواهتان خریداری کنید.

پرواز ارزان زاهدان تهران

برای تهیه بلیط هواپیما زاهدان تهران ارزان پیشنهاد می‌شود در روزهایی اقدام به خرید کنید که تعطیل رسمی نبوده یا در اواسط هفته باشد. همچنین با استفاده از تقویم نرخی 30 روزهمی‌توانید تمامی بلیط‌های ارائه شده در 30 روز آینده مسیر زاهدان تهران را مشاهده کرده و ارزان‌ترین بلیط را خریداری کنید.

پرواز زاهدان تهران لحظه آخری

بلیط‌ لحظه آخری زاهدان تهران به دلیل اینکه در لحظات نزدیک به پرواز عرضه می‌شوند، معمولاً قیمت کمتری به نسبت قیمت اصلی بلیط دارند؛ اما همیشه این‌طور نخواهد بود. جهت خرید بلیط پرواز زاهدان تهران لحظه آخری در سایت ما نیاز است در ابتدا کادر مبدا و مقصد را به ترتیب شهر زاهدان و تهران پر کنید، سپس کادر تاریخ رفت را با توجه به تاریخ سفر مدنظرتان انتخاب کرده و پس از آن در فیلتر نوع بلیط، گزینه چارتر را برگزینید. در نتیجه تمامی بلیط‌های لحظه آخری مسیر زاهدان تهران به همراه بلیط‌های چارتری برایتان به نمایش گذاشته می‌شوند.

پرواز چارتر زاهدان به تهران

بلیط‌های پرواز چارتر زاهدان به تهران از طرف شرکت چارترکننده ارائه می‌شود که شما می‌توانید در سایت های تیکت آن را خریداری کنید. برای خرید بلیط چارتر تنها کافی است در میان فیلترهای موجود در سایت، گزینه چارتر را انتخاب کنید تا همه بلیط‌های چارتری زاهدان تهران برایتان لیست شوند.

برنامه پروازهای زاهدان تهران

پروازهای مسیر زاهدان تهران در تمامی روزهای هفته به جز یکشنبه و چهارشنبه انجام می‌شوند. فاصله هوایی مسیر زاهدان تا تهران 1122 کیلومتر است که با هواپیما تقریباً 1 ساعت و 40 دقیقه زمان می‌برد. میزان بار مجاز برای بلیط هواپیما زاهدان تهران در کلاس اکونومی و بیزینس به ترتیب تا 20 کیلوگرم و 30 کیلوگرم است که به کلاس پروازی و ایرلاین بستگی دارد.

اطلاعات فرودگاه زاهدان 

فرودگاه بین المللی زاهدان دارای 3 ترمینال با عناوین ترمینال داخلی، حج و بین المللی است. این فرودگاه در 6.7 کیلومتری مرکز شهر واقع شده است.

آدرس فرودگاه زاهدان: استان سیستان و بلوچستان، زاهدان، بلوار اقبال لاهوری، شهدا شاهوزهی، بلوار فرودگاه، فرودگاه بین المللی زاهدان.

اطلاعات فرودگاه تهران

فرودگاه تهران 6 ترمینال دارد که به شرح زیر هستند:

  • ترمینال 1: پروازهای داخلی.
  • ترمینال 2: تمامی پروازهای ایرلاین‌هایی مانند قشم ایر، ایرتور، نفت، معراج و ایران ایر.
  • ترمینال 3 و 5: پروازهای حجاج.
  • ترمینال 4: پروازهای خروجی از شهر تهران به مقصد شهرهای داخلی کشور.
  • ترمینال 6: پروازهای ورودی به تهران.

فرودگاه بین المللی مهرآباد در 7 کیلومتری مرکز شهر واقع شده است.

آدرس فرودگاه مهرآباد: تهران، میدان آزادی، کیلومتر 1 اتوبان لشگری، دوربرگردان فرودگاه، خیابان فرودگاه، فرودگاه بین المللی مهرآباد.

کنسلی بلیط هواپیما زاهدان تهران

از آنجایی که کنسلی انواع بلیط‌ها با یکدیگر متفاوت هستند، پس نیاز است قبل از اقدام به کنسل کردن بلیط، درخواست خود را از طریق تماس تلفنی یا ارسال تیکت در بخش کاربری با تیم پشتیبانی سایت در میان بگذارید تا کارشناسان ما بلیط را بررسی کنند. اگر امکان کنسل کردن بلیط هواپیما زاهدان تهران وجود داشت، کارشناسان شما را در خصوص اقدامات لازم برای کنسل کردن بلیط آگاه می‌کنند.

سوالات متداول بلیط هواپیما زاهدان تهران

قیمت بلیط هواپیما زاهدان تهران چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما مسیر زاهدان تهران در کلاس اکونومی از 1 میلیون و 681 هزار تومان است.

خرید ارزان‌ترین بلیط پرواز زاهدان تهران چگونه است؟

پرواز مسیر زاهدان تهران چقدر طول می‌کشد؟

ایرلاین‌های فعال برای بلیط زاهدان تهران کدام‌اند؟