H100کپی
کد تخفیف 30 هزارتومان ویژه دهه اول محرم
رزرو بلیط هواپیما
tabestoonکپی
تخفیف 200 هزار تومانی ویژه هتل های 100% آنلاین
رزرو هتل

بلیط هواپیما یاسوج تهران

مسافر

قیمت بلیط هواپیما یاسوج تهران در زمستان سال 1402، برای کلاس اکونومی 1 میلیون و 337 هزار تومان تعیین شده است. جهت دسترسی راحت به بلیط هواپیما برای مسیر یاسوج تهران می‌توانید پس از مشخص کردن مبدا و مقصد مورد نظر و همچنین تاریخ سفر، از فیلترهایی مانند فیلتر نوع بلیط، قیمت، ایرلاین و غیره استفاده کنید. همچنین با استفاده از قابلیت تقویم نرخی 30 روزه می‌توانید تمامی بلیط‌هایی که طی 30 روز آینده برای مسیر یاسوج تهران به فروش می‌رسند را با جزئیات کامل مشاهده کنید. پس از آن، بلیط خود را انتخاب کرده و اطلاعات هویتی خود را تکمیل کنید. در مرحله آخر، هزینه بلیط را به صورت اینترنتی بپردازید.

کارشناسان تیم پشتیبانی های تیکت در 24 ساعته شبانه روز آماده پاسخگویی به سؤالات و ابهامات پیش آمده برای شما مسافران گرامی هستند. شما می‌توانید با تماس تلفنی یا ارسال تیکت از بخش کاربری مشکلات خود را با آنان در میان بگذارید.

خرید بلیط هواپیما یاسوج تهران

پروسه خرید بلیط هواپیما یاسوج تهران در سایت های تیکت به شرح زیر است:

  1. شهر یاسوج را در مبدا و شهر تهران در مقصد تعیین کرد.
  2. تاریخ مورد نظرتان را در کادرهای مربوطه وارد کنید.
  3. با چک کردن بلیط‌های لیست شده، بلیط مدنظرتان را انتخاب کنید.
  4. پس از انتخاب بلیط، نیاز است اطلاعات مسافر یا مسافران را در فیلدهای مربوطه به طور دقیق وارد کنید.
  5. در آخرین مرحله باید هزینه بلیط را به صورت اینترنتی پرداخت کنید.

با انجام مراحل بالا و اعمال فیلترهایی مانند فیلتر قیمت، نوع بلیط، ایرلاین و غیره می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن به بلیطتان دسترسی پیدا کنید. هنگام تکمیل اطلاعات به این نکته توجه داشته باشید که اطلاعات مسافران باید دقیق وارد شود؛ زیرا اگر مغایرتی در بلیط با اطلاعات شخصی وجود داشته باشد، اجازه پرواز از مسافر گرفته خواهد شد.

قیمت بلیط هواپیما یاسوج تهران

هزینه پرداختی تعیین شده جهت خرید بلیط هواپیما یاسوج تهران در زمستان سال 1402، برای کلاس اکونومی 1 میلیون و 337 هزار تومان است. قیمت بلیط پرواز یاسوج تهران با توجه به نوع بلیط، ایرلاین، کلاس پروازی و غیره تعیین می‌شود. همچنین شما می‌توانید با استفاده از فیلتر قیمت، بازه قیمتی مدنظرتان را وارد کنید تا بلیط‌ها با توجه به قیمت دلخواهتان برایتان لیست شوند.

پرواز ارزان یاسوج تهران

در سایت ما با استفاده از قابلیت تقویم نرخی 30 روزه می‌توانید تمامی بلیط‌های ارائه شده مسیر یاسوج تهران را در طی 30 روز آینده مشاهده کرده و بتوانید بلیط هواپیما ارزان مدنظر خود را خریداری کنید. همچنین می‌توانید بلیط خود را به صورت لحظه آخری یا چارتری خریداری کنید؛ زیرا که این نوع بلیط‌ها معمولاً ارزان‌تر از قیمت اصلی بلیط به فروش می‌رسند.

پرواز یاسوج تهران لحظه آخری

از آنجایی که بلیط‌های لحظه آخری در لحظات نزدیک به پرواز ارائه می‌شوند برای خریدشان باید خیلی سریع عمل کنید. برای خرید چنین بلیط‌هایی در سایت ما کافی است پس از تعیین مبدا و مقصد و همچنین تاریخ سفرتان، در فیلتر نوع بلیط، گزینه چارتری را انتخاب کنید. در این صورت بلیط لحظه آخری هواپیما یاسوج تهران به همراه بلیط‌های چارتری برایتان به نمایش گذاشته می‌شوند.

پرواز چارتر یاسوج به تهران

جهت خرید بلیط چارتر در سایت ما نیاز است در ابتدا مبدا و مقصد و سپس تاریخ مدنظرتان را در کادرهای مربوطه وارد کنید. در ادامه باید در میان فیلترهای موجود در سایت، فیلتر نوع بلیط را یافته و گزینه چارتری را در آن انتخاب کنید تا بلیط‌های چارتری یاسوج به تهران برایتان لیست شوند.

برنامه پروازهای یاسوج تهران

بلیط هواپیما یاسوج تهران در روزهای شنبه، چهارشنبه و جمعه هر هفته به فروش می‌رسند. مسافت پروازی یاسوج به تهران 558 کیلومتر تعیین شده که سفر با هواپیما در این مسیر حدود 1 ساعت و 25 دقیقه زمان می‌برد. همچنین میزان بار مجاز برای بلیط پرواز یاسوج تهران در کلاس اکونومی تا 20 کیلوگرم و در کلاس بیزینس تا 30 کیلوگرم است که این مقدار به ایرلاین و کلاس پروازی شما بستگی دارد.

اطلاعات فرودگاه یاسوج

فرودگاه یاسوج که در 2 کیلومتری شهر یاسوج واقع شده یک ترمینال اصلی دارد که تمامی پروازها از این ترمینال صورت می‌گیرند.

آدرس: یاسوج، جاده اصفهان، بلوار شهید ابوالحسن ولی پور، فرودگاه یاسوج.

اطلاعات فرودگاه تهران

فرودگاه مهرآباد تهران که در 7 کیلومتری شهر تهران قرار گرفته، دارای 6 ترمینال اصلی است. ترمینال شماره 1 برای پروازهای داخلی، ترمینال شماره 2 مختص تمامی پروازهای ایرلاین‌ها، ترمینال شماره 3 و 5 مخصوص حجاج، ترمینال شماره 4 جهت پروازهای خروجی به شهرهای داخلی و ترمینال شماره 6 برای پروازهایی ورودی به تهران در نظر گرفته شده‌اند.

آدرس: تهران، میدان آزادی، کیلومتر 1 اتوبان لشگری، دوربرگردان فرودگاه، خیابان فرودگاه، فرودگاه بین المللی مهرآباد.

کنسلی بلیط هواپیما یاسوج تهران

از آنجایی که کنسلی بلیط برای انواع بلیط‌ها متفاوت است شما می‌توانید در ابتدا درخواست خود را با تیم پشتیبانی سایت ما از طریق ارسال تیکت یا تماس تلفنی از بخش کاربری در میان بگذارید تا آنان بلیط شما را بررسی کنند. اگر امکان کنسلی وجود داشت، راهنمایی‌های لازم را جهت کنسلی بلیط هواپیما یاسوج تهران را در اختیارتان قرار می‌گیرد.

سوالات متداول بلیط هواپیما یاسوج تهران

چگونه می‌توان بلیط رفت و برگشت هواپیما یاسوج تهران را خریداری کرد؟

جهت خرید بلیط رفت و برگشت در سایت ما کافی است مبدا و مقصدتان را مشخص کنید و پس از آن گزینه سفر یک‌طرفه را به دوطرفه تغییر دهید و به همراه تاریخ رفت تاریخ برگشتتان را در نیز در کادرهای مربوطه وارد کنید.

قیمت بلیط پرواز یاسوج تهران چقدر است؟

میزان بار مجاز برای پرواز یاسوج تهران چقدر است؟

بلیط هواپیما ارزان یاسوج تهران را چگونه بخریم؟