H100کپی
کد تخفیف 30 هزارتومان ویژه دهه اول محرم
رزرو بلیط هواپیما
tabestoonکپی
تخفیف 200 هزار تومانی ویژه هتل های 100% آنلاین
رزرو هتل

بلیط هواپیما تهران سنندج

مسافر

اگر قصد دارید بلیط هواپیما تهران سنندج را از سایت ‌های تیکت، خریداری کنید؛ کافی است ابتدا مبدا و مقصد خود را روی شهر‌های تهران و سنندج تنظیم کرده و سپس تاریخ مورد نظرتان را برای پرواز در بخش مورد نظر، اعمال کنید. پس از انتخاب بلیط، اطلاعات شخصی خود را وارد کرده و در نهایت وارد درگاه اینترنتی تعیین شده و هزینه آن را به صورت آنلاین پرداخت کنید. در صورتی که بلیطی در بازه زمانی مورد نظرتان یافت نشد، می‌توانید از تقویم نرخی 30 روزه که پکیج کامل بلیط‌های یک ماه آینده است، استفاده کنید. 

هزینه این بلیط وابسته به شرایط متفاوت بوده و در حالت کلی از نوع سیستمی و کلاس پروازی اکونومی در زمستان سال 1402، به مبلغ 898 هزار تومان، بیان شده است. قیمت بلیط هواپیما تهران سنندج، به عواملی همچون نوع بلیط، کلاس پروازی، ایرلاین و غیره بستگی دارد. در ادامه به بررسی کامل‌تر این بلیط از جمله فرایند خرید، قیمت، خرید بلیط ارزان و غیره خواهیم پرداخت. 

خرید بلیط هواپیما تهران سنندج

در صورتی که قصد خرید بلیط هواپیما تهران سنندج را از‌ های تیکت دارید، مراحل زیر را به ترتیب طی نمایید.

  1. ابتدا مبدا و مقصد خود را روی شهر‌های تهران و سنندج قرار دهید. 
  2. تاریخ موردنظرتان را برای پرواز، در بخش تعیین شده وارد نمایید. 
  3. اگر می‌خواهید به صورت همزمان، بلیط رفت و برگشت را تهیه کنید، تیک گزینه بلیط دو طرفه را فعال کنید. 
  4. در صورتی که بلیطی در این بازه برای شما یافت نشد، از تقویم نرخی 30 روزه استفاده کنید. این تقویم تمامی بلیط‌های یک ماه آینده را به شما نشان می‌دهد. 
  5. بلیط ایده‌آل خود را انتخاب کنید و در صفحه بعد به تکمیل اطلاعات شخصی خود از جمله نام و نام خانوادگی، کد ملی، تاریخ تولد و غیره بپردازید. دقت کنید که اطلاعات خود را به درستی وارد نمایید. 
  6. در مرحله آخر، وارد درگاه اینترنتی تعیین شده شوید و با وارد کردن اطلاعات کارت بانکی خود، هزینه بلیط‌تان را به صورت آنلاین پرداخت کنید. 

قیمت بلیط هواپیما تهران سنندج

در حالت کلی قیمت بلیط هواپیما تهران سنندج در بهمن ماه سال 1402، مبلغ 898 هزارتومان است؛ البته قیمت این بلیط، مربوط به بلیط سیستمی و کلاس پروازی اکونومی می‌باشد. در نظر داشته باشید عواملی مانند نوع بلیط، نوع کلاس پروازی، شرکت هواپیمایی، بازه زمانی سفر و غیره، روی قیمت آن مؤثر هستند. شما می‌توانید با اعمال هر کدام از این فیلتر‌ها، در زمان سریع‌تری به بلیط مورد نظر خودتان دست یابید. 

ارزان‌ترین قیمت بلیط هواپیما تهران سنندج

شما می‌توانید از ‌های تیکت، ارزان‌ترین بلیط پرواز تهران سنندج را خریداری کنید. تنها کافی است از یکی از راه‌های زیر، استفاده نمایید: 

  1. استفاده از تقویم نرخی 30 روزه: این تقویم تمامی بلیط‌های یک ماه آینده موجود در سایت را به شما نشان می‌دهد. می‌توانید با استفاده از این تقویم، تمامی قیمت‌ها را باهم مقایسه کرده و سپس ایده‌آل‌ترین بلیط خود را رزرو کنید. 
  2. اعمال فیلتر قیمت روی بلیط: شما می‌توانید با اعمال فیلتر قیمت بلیط ارزان تری را خریدای کنید. در واقع شما مقدار بودجه مورد نظر خود را در این بخش وارد می‌کنید و سایت تمامی بلیط‌های موجود در همان بازه قیمتی را به شما ارائه خواهد داد. 
  3. مسافرت در بازه زمانی غیر از تعطیلات: همان طور که می‌دانید، در ایام تعطیلات تعداد پرواز‌ها از تهران به سنندج، ممکن است افزایش یابد؛ بنابراین با توجه به این موضوع، هزینه بلیط‌ها در این ایام ممکن است از هزینه بالاتری، برخوردار باشد. برای رزرو بلیط ارزان می‌توانید در بازه زمانی که تعداد سفر‌ها کمتر است، بلیط خودتان را رزرو نمایید. 
  4. استفاده از بلیط‌های چارتری و لحظه آخری: در برخی موارد خاص، قیمت بلیط‌های چارتری و لحظه آخری، از هزینه کمتری برخوردار هستند؛ بنابراین پیشنهاد می‌کنیم در برخی موارد استثنا که هزینه این بلیط‌ها از قیمت عادی کمتر هستند، آن‌ها را رزرو کنید. 

البته در نظر داشته باشید، ‌های تیکت ارزان‌ترین بلیط‌ها را نسبت به سایر مجموعه‌های مشابه، در دسترس شما عزیزان، قرار خواهد داد. 

بلیط چارتری تهران سنندج

در صورتی که قصد رزرو بلیط چارتر تهران سنندج را از ‌های تیکت دارید، ابتدا مبدا و مقصد خود را وارد کرده و پس از اعمال تاریخ پرواز، نوع بلیط خود را روی فیلتر چارتری تنظیم نمایید. اکنون تمامی بلیط‌های موجود از نوع چارتری در اختیار شما قرار می‌گیرد که با توجه به معیار‌هایتان می‌توانید آن را رزرو کنید. در نظر داشته باشید بلیط‌های چارتری تحت نظر شرکت‌های چارتر‌کننده ارائه می‌شوند و به همین دلیل، در برخی قوانین نسبت به بلیط‌های سیستمی، شرایطی متنوع دارد؛ لذا مطالعه اطلاعات مربوط به این سفر قبل از رزرو، الزامی خواهد بود. 

برنامه پرواز تهران به سنندج

در رابطه با برنامه پرواز تهران سنندج در نظر داشته باشید، این پرواز در تمامی روز‌های هفته از شنبه تا جمعه انجام می‌شود و شما می‌توانید آن را از ‌های تیکت، خرید کنید. دو شهر تهران و سنندج، از نظر هوایی حدود 410 کیلومتر از همدیگر فاصله دارند که پیمودن آن با هواپیما تقریباً به 1 ساعت زمان نیاز دارد. در صورتی که کلاس پروازی شما از نوع اکونومی باشد، میزان بار مجاز شما در طول سفر، حداکثر 20 کیلوگرم خواهد بود. این در حالی است که مقدار بار مجاز در کلاس پروازی بیزینسی، حداکثر 30 کیلوگرم است. 

اطلاعات فرودگاه تهران

فرودگاه بین‌المللی مهرآباد تهران، دارای 6 ترمینال بوده که هر کدام از آن‌ها به ترتیب مختص به پرواز‌های داخلی، بین‌المللی، حج و مربوط به ایرلاین‌های مختلف است. این فرودگاه تا مرکز شهر تهران تقریباً 7 کیلومتر فاصله دارد که با خودروی شخصی و بدون ترافیک، 10 دقیقه راه خواهد بود. 

آدرس فرودگاه مهر آباد تهران: تهران، میدان آزادی، کیلومتر ۱ اتوبان لشگری، دوربرگردان فرودگاه، خیابان فرودگاه، فرودگاه بین‌المللی مهرآباد. 

اطلاعات فرودگاه سنندج

در رابطه با اطلاعات فرودگاه سنندج نکات زیر را در ذهن داشته باشید: 

به این فرودگاه تنها 1 ترمینال اختصاص داده شده است که تمامی پرواز‌های ورودی و خروجی، از طریق این ترمینال انجام می‌شود؛ همچنین این فرودگاه تا مرکز شهر تنها 3 کیلومتر فاصله دارد. 

آدرس فرودگاه سنندج: استان کردستان، سنندج، بزرگراه سنندج - کامیاران – کرمانشاه، فرودگاه سنندج. 

سوالات متداول بلیط هواپیما تهران سنندج

چگونه می‌توانیم بلیط پرواز لحظه آخری تهران سنندج را در های تیکت رزرو کنیم؟

برای رزرو بلیط لحظه آخری پرواز تهران سنندج، کافی است ابتدا فیلتر چارتری را روی بلیط خود اعمال کرده و سپس در بین موارد موجود، به دنبال بلیط‌های لحظه آخری باشید. 

نحوه استرداد پرواز تهران سنندج، چگونه است؟

حداکثر میزان بار مجاز در پرواز تهران سنندج چه قدر است؟

جریمه استرداد بلیط تهران سنندج چه قدر است؟

قیمت بلیط هواپیما تهران سنندج، چقدر است؟