H100کپی
کد تخفیف 30 هزارتومان ویژه دهه اول محرم
رزرو بلیط هواپیما
tabestoonکپی
تخفیف 200 هزار تومانی ویژه هتل های 100% آنلاین
رزرو هتل

بلیط هواپیما تهران کرمان

مسافر

بلیط هواپیما تهران کرمان را می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن با بهترین قیمت نسبت به سایر سایت‌ها در های تیکت خریداری کنید. قیمت بلیط هواپیما تهران کرمان طبق عوامل مختلفی تعیین می‌گردد. بلیط پروازهای این مسیر دارای انواع مختلفی است، برای مثال در نوع بلیط و کلاس‌های پروازی شما با تنوع روبه رو هستید و می‌توانید مناسب با شرایط خود بهترین بلیط تهران کرمان را تهیه کنید. های تیکت نیز طیف گسترده‌ای از بلیط‌های این مسیر پروازی را برای شما فراهم کرده است. در ادامه موارد موثر بر قیمت این بلیط و تمامی نکات مربوط به پرواز تهران کرمان را در اختیار شما قرار می‌دهیم.

قیمت بلیط هواپیما تهران کرمان

قیمت بلیط هواپیما تهران کرمان در ایرلاین‌های مختلف متفاوت است و این قیمت بر اساس عوامل متنوعی تعیین می‌شود. مهم‌ترین پارامتر در قیمت گذاری بلیط هواپیما تهران کرمان، کلاس پروازی است. کلاس‌های پروازی خدمات مختلفی برای مسافرین ارائه می‌دهند و همین تفاوت باعث تعیین قیمت می‌شود. بلیط‌های لحظه آخری، بلیط چارتری و بلیط سیستمی نیز قیمت‌های متفاوتی دارند و در کنار کلاس پروازی، نوع بلیط نیز بر قیمت نهایی تاثیر دارد.

 تاریخ سفر وابسته به شرایط بر قیمت بلیط نیز تاثیر گذار خواهد بود. در سایت های تیکت بلیط هواپیما تهران کرمان با مناسب‌ترین قیمت در انواع مختلف برای مسافرین ارائه می‌شود، که می‌توانید با اعمال فیلتر بر روی قیمت نیز مناسب‌ترین بلیط را برای خودتان تهیه کنید. در سایت ما، تقویم 30 روزه نیز وجود دارد، که با استفاده از آن می‌توانید قیمت بلیط‌های مختلف مسیر تهران کرمان را تا سی روز آینده مشاهده کنید و مناسب‌ترین گزینه را برای خود رزرو نمایید.

خرید بلیط هواپیما تهران کرمان آنلاین

خرید بلیط هواپیما تهران کرمان در سایت های تیکت فرآیندی آسان دارد، که تنها چند دقیقه از شما زمان می‌گیرد. تیم پشتیبانی ما در تمام مراحل خرید در کنارتان هست و در صورت بروز مشکل در هر ساعتی از شبانه روز مشکل شما را در اسرع وقت برطرف خواهد کرد. برای خرید بلیط هواپیما تهران کرمان به صورت آنلاین باید در صفحه نخست سایت، گزینه پروازهای داخلی های تیکت را انتخاب کنید. در همین صفحه باید تهران و کرمان را بر اساس موقعیت خود به عنوان مبدا و مقصد و دو طرفه یا یک طرفه بودن بلیط را مشخص نمایید. پس این انتخاب این موارد، لازم است تا تعداد مسافرین به همراه تاریخ سفر کرمان تهران، مشخص شود. 

بعد از اینکه تمامی این مراحل را انجام دادید، بر روی گزینه جستجو کلیک کنید، با فشردن گزینه جستجو، سایت تمامی بلیط‌های این مسیر را برای شما به همراه قیمت، قوانین و سایر موارد مربوطه نمایش می‌دهد. بلیط مورد نظر خود را انتخاب کنید، تا صفحه وارد کردن اطلاعات شخصی برای شما نمایش داده شود. در این صفحه با دقت بالا، تمامی اطلاعات خواسته شده را وارد کنید. از آنجایی که مرحله بعدی پرداخت است، بهتر است پس وارد نمودن اطلاعات، مجدد تمامی موارد را مطالعه کنید و سپس برای پرداخت اقدام کنید.

بلیط هواپیما تهران کرمان ایران ایر

شرکت هواپیمایی ایران ایر به طور کلی بلیط‌های پروازی را در دو کلاس اکونومی و هما ارائه می‌دهد. در گروه اکونومی، گروه‌های نرخیQ, Y, L, V, M قرار دارند و در گروه هما کلاس، گروهای نرخی I, C, J موجود هستند. خدمات ارائه شده در این دو کلاس متفاوت هستند و به همین دلیل قیمت متفاوتی نیز دارند. قیمت بلیط هواپیما تهران کرمان برای کلاس اکونومی که کلاس اقتصادی محسوب می‌شود در آبان ماه 1402 در نوع بلیط سیستمی در حدود 1321100 تومان است. این قیمت در این بازه زمانی برای هما کلاس از نوع سیستمی تقریبا 3551300 تومان است. برای خرید بلیط هواپیما تهران کرمان ایران ایر کافی است پس از جستجو بلیط نام ایرلاین را مشخص کنید و سپس بین گزینه‌های موجود بهترین را خریداری نمایید.

بلیط هواپیما تهران کرمان ماهان

ایرلاین ماهان برای بلیط هواپیما تهران کرمان دارای 2 نوع کلاس پروازی، اکونومی و بیزینسی است. قیمت بلیط تهران کرمان در این کلاس‌های پروازی در شرکت هواپیمایی ماهان متفاوت است و در حال حاضر که در آبان ماه سال 1402 قرار داریم، قیمت بلیط‌های اکونومی از نوع سیستمی تقریبا 1300000 تومان است و بلیط‌های سیستمی در نوع بیزینس حدود 3500000 تومان قیمت دارند. توجه داشته باشید که قیمت بلیط هواپیما تهران کرمان در نوع چارتری و لحظه آخری عموما در ایرلاین‌های مختلف متفاوت است. 

برای دسترسی به بلیط هواپیما تهران کرمان ماهان پس از جستجو بلیط، با استفاده از فیلتر نوع ایرلاین، شرکت ماهان را انتخاب کنید تا پروازهای مربوطه لیست شوند.َ

انوع کلاس بلیط هواپیما تهران کرمان

به طور کلی برای مسیر هوایی تهران کرمان دو نوع کلاس پروازی وجود دارد. کلاس‌های پروازی اکونومی و بیزینس، که ممکن است در ایرلاین‌های مختلف نام‌های متفاوتی داشته باشند برای مثال بلیط هواپیما بیزینس تهران کرمان در شرکت هواپیمایی ایران ایر هما کلاس نام دارد. بلیط‌ها از نوع کلاس اکونومی، بلیط‌های اقتصادی هستند، که به صندلی‌های معمولی اختصاص دارند و خدمات معمولی نظیر میان وعده مختصر، نوشیدنی‌های محدود و غیره 

برای آن‌ها ارائه می‌شود؛ اما کلاس‌های پروازی بیزینس، صندلی‌های راحت‌تری را به خود اختصاص می‌دهند و از راحتی ویژه‌ای برخوردارند، به گونه‌ای که مسافرین در طی سفر احساس خستگی نخواهند داشت. علاوه بر صندلی‌های راحت، در کلاس‌های بیزینسی، پذیرایی مفصل‌تری از مسافرین می‌شود، این پذیرایی شامل منو غذا انتخابی، نوشیدنی نامحدود و انتخابی و غیره است؛ اما طبعا کلاس‌های پروازی بیزینسی قیمت بالاتری از بلیط هواپیما اکونومی تهران کرمان دارند.

بلیط هواپیما تهران کرمان چارتر

برای پرواز هواپیما تهران کرمان، نوعی بلیط با عنوان بلیط چارتری وجود دارد، این بلیط‌ها توسط افراد یا برخی از شرکت‌ها خریداری شده‌اند و سپس به فروش گذاشته می‌شوند. قیمت بلیط‌های چارتری متفاوت با بلیط‌های سیستمی است و طبق پارامترهای خاصی تعیین می‌شود. برای رزرو بلیط چارتر تهران کرمان، باید در مرحله انتخاب نوع بلیط، فیلتر را برای بلیط چارتری را تنظیم کنید و سپس مراحل خرید بلیط هواپیما تهران کرمان را کامل نمایید. شما می‌توانید بلیط هواپیما تهران کرمان دو طرفه را از نوع بلیط‌های چارتری تهیه کنید؛ اما توجه داشته باشید، که بیشتر بلیط‌های چارتری در مسیر تهران کرمان قابلیت کنسلی ندارد. اگر از سفر خود اطمینان ندارید، بلیط سیستمی تهیه کنید یا خرید بلیط هواپیما تهران کرمان را یک طرفه کنید، تا در صورت بروز مشکل ضرر زیادی متقبل نشوید. 

بلیط هواپیما تهران کرمان لحظه آخری

بلیط‌های لحظه آخری تهران کرمان نوعی از بلیط چارتری هستند. این نوع بلیط‌ها دارای کلاس‌های متفاوتی نیز هستند، برای مثال شما می‌توانید بلیط هواپیما تهران کرمان لحظه آخری را بیزینس کلاس تهیه کنید یا متناسب به بودجه‌تان بلیط را در کلاس دیگری خریداری نمایید. در برخی مواقع بلیط لحظه آخری تهران کرمان دارای قیمت مناسبی است، به ویژه در سایت های تیکت که تمامی بلیط‌ها با مناسب‌ترین قیمت قرار داده شده‌اند؛ اما همواره ضرورتی ندارد که ارزان‌تر از سایر بلیط‌ها باشد.

سوالات متداول بلیط هواپیما تهران کرمان

فاکتورهای اثر گذار بر قیمت بلیط هواپیما تهران کرمان چیست؟

عواملی نظیر: کلاس پروازی، ایرلاین مربوطه، بازه زمانی خرید، نوع پروازه و غیر بر قیمت نهایی بلیط هواپیما تهران کرمان اثر دارد.

مدت زمان پرواز تهران کرمان چقدر است؟

ارزان‌ترین بلیط هواپیما تهران کرمان را از کجا تهیه کنم؟