H100کپی
کد تخفیف 30 هزارتومان ویژه دهه اول محرم
رزرو بلیط هواپیما
tabestoonکپی
تخفیف 200 هزار تومانی ویژه هتل های 100% آنلاین
رزرو هتل

بلیط هواپیما تبریز شیراز

مسافر

شما برای تهیه سریع و آسان بلیط هواپیما تبریز شیراز فقط کافی است با مشخص کردن مبدا و مقصد، تاریخ سفر، درج اطلاعات شخصی و غیره، اقدام به تهیه بلیط کنید. قیمت بلیط هواپیما تبریز شیراز در اوایل زمستان حدود ۱ میلیون ۹۰۰ هزار تومان بوده؛ چنانچه در فرایند خرید به مشکل برخورد کردید می‌توانید با برقراری ارتباط با تیم پشتیبانی ۲۴ ساعته سایت اقدام به حل مشکل خود کنید.

خرید بلیط هواپیما تبریز شیراز

روند خرید آنلاین بلیط هواپیما تبریز شیراز در سایت ‌های تیکت بسیار کوتاه و آسان است. شما برای خرید بلیط باید مراحل زیر را به ترتیب طی کنید.

  1. در ابتدا باید تبریز را به عنوان مبدا و شیراز را به عنوان مقصد مشخص کنید.
  2. سپس در فیلد مشخص شده تاریخ دقیق سفرتان را تعیین کنید.
  3. با طی کردن مراحل گفته شده، لیست سفر‌ها برای شما باز خواهد شد؛ در این هنگام شما باید بلیط مورد نظر خود را انتخاب کنید.
  4. در ادامه، صفحه‌ای جهت درج اطلاعات شخصی باز خواهد شد. در این مرحله شما باید مشخصات هویتی دقیق خود، همچون نام و نام خانوادگی، کد ملی، تاریخ تولد و غیره را به طور دقیق وارد کنید.
  5. در نهایت، نوبت به پرداخت هزینه بلیط تبریز شیراز می‌رسد. در این هنگام شما با ورود به درگاه پرداخت آنلاین می‌بایست هزینه بلیط را پرداخت کنید.

با طی کردن آخرین مرحله، فرایند خرید بلیط به پایان خواهد رسید و لینکی حاوی دانلود بلیط برای شما ارسال می‌شود. شما می‌توانید با دانلود و تهیه پرینت از بلیط، آن را در فرودگاه به همراه خود داشته باشید.

قیمت بلیط هواپیما تبریز شیراز

قیمت بلیط هواپیما تبریز شیراز در اوایل زمستان ۱۴۰۲، برای کلاس پروازی اکونومی حدوداً ۱ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان بوده است؛ اما باید بدانید عوامل مختلفی بر قیمت بلیط هواپیما تأثیر‌گذار هستند؛ از جمله این عوامل می‌توان به کلاس پروازی، بازه زمانی سفر، نوع بلیط، ایرلاین و غیره اشاره کرد.

بلیط هواپیما تبریز شیراز ارزان

برای خرید بلیط هواپیما ارزان قیمت شما از سه طریق می‌توانید اقدام کنید. این سه راه عبارت‌اند از:

  • فیلتر قیمت: شما در فیلتر قیمت، با توجه به بودجه خود، بازه قیمتی بلیط را مشخص می‌کنید؛ در این هنگام سایت بلیط‌های ارزان و مناسب با بودجه شما را جست و جو و درنهایت نمایش خواهد داد.
  • تقویم نرخی: با اعمال تقویم نرخی 30 روزه، شما از کلیه سفر‌های یک ماه آینده اطلاع خواهید یافت؛ در این هنگام شما می‌تونید تمامی بلیط‌ها و مسیر‌های تعیین شده را بررسی کرده و بهترین بلیط را برای خود خریداری کنید.
  • بازه زمانی: در برخی مواقع در مدت زمانی که تعداد مسافرت بین دو شهر کاهش پیدا کند؛ قیمت بلیط نیز کمتر خواهد شد.

با این حال، توجه داشته باشید های تیک از جمله سایت‌هایی بوده که سعی کرده در همه شرایط ارزان‌ترین بلیط‌ها را به مشتریان خود عرضه کند.

بلیط چارتر تبریز شیراز 

برای خرید بلیط هواپیما تبریز شیراز چارتری؛ تنها کافی است فیلتر نوع بلیط را روی چارتر تنظیم کنید و در بین بلیط‌های نمایش داده شده، بلیط مورد نظرتان را خریداری کنید.

شرکت‌های چارتری شرکت‌هایی بوده که قوانین خاص و مخصوص به خود را دارند؛ از این رو پیشنهاد می‌کنیم قبل از خرید بلیط هواپیما چارتر حتماً اطلاعات پرواز را بررسی کنید.

پرواز تبریز شیراز لحظه آخری 

در هنگامی که افراد قصد خرید بلیط لحظه آخری هواپیما تبریز شیراز را داشته باشند، باید فیلتر چارتری را اعمال کنند. با اعمال فیلتر چارتری لیستی از بلیط‌ها نمایش داده می‌شود که افراد باید در بین آن‌ها به دنبال بلیط‌های لحظه آخری بگردند.

قابل ذکر است بلیط‌های لحظه آخری در برخی اوقات قیمتی بیشتر یا کمتر از قیمت اصلی خود دارند.

برنامه پرواز تبریز به شیراز

بلیط هواپیما تبریز شیراز در تمامی روز‌های هفته برای مشتریان ارائه می‌شود. فاصله هوایی بین شهر تبریز و اصفهان حدوداً ۱۱۰۳ کیلومتر بوده که حدوداً ۱ ساعت و ۴۰ دقیقه به طول می‌انجامد؛ همچنین قابل ذکر است میزان بار مجاز در سفر با هواپیما در کلاس پروازی اکونومی حداکثر ۲۰ کیلوگرم و در کلاس پروازی بیزینسی حداکثر ۳۰ کیلوگرم است.

اطلاعات فرودگاه تبریز 

برای فرودگاه بین‌المللی تبریز، ۲ ترمینال تعبیه شده؛ به صورتی که یکی از آن‌ها برای سفر‌های خارجی و دیگری برای سفر‌های داخلی در نظر گرفته شده است.

فرودگاه بین‌المللی تبریز از مرکز شهر ۹ کیلومتر فاصله دارد که حدوداً ۲۰ دقیقه با ماشین شخصی به طول می‌انجامد.

آدرس فرودگاه تبریز: استان آذربایجان شرقی، تبریز، بزرگراه شهید بابایی، بلوار فرودگاه، میدان فرودگاه بین‌المللی شهید مدنی.

اطلاعات فرودگاه شیراز 

فرودگاه شیراز دارای دو فرودگاه برای سفر‌های داخلی و خارجی است. فرودگاه شیراز از مرکز شهر حدوداً ۸ کیلومتر فاصله دارد.

آدرس فرودگاه شیراز: استان فارس، شیراز، بلوار شهید مدرس، میدان گل سرخ، فرودگاه بین‌المللی شهید دستغیب مدنی.

سوالات متداول بلیط هواپیما تبریز شیراز

پرواز تبریز شیراز چه مدت زمان طول می‌کشد؟

سفر از تبریز به شیراز با هواپیما حدود ۱ ساعت و ۴۰ دقیقه طول می‌کشد.

جریمه اضافه بار در پرواز هواپیما تبریز شیراز چه مقدار است؟

برای کنسل کردن بلیط هواپیما تبریز شیراز چه کاری باید انجام داد؟