H100کپی
کد تخفیف 30 هزارتومان ویژه دهه اول محرم
رزرو بلیط هواپیما
tabestoonکپی
تخفیف 200 هزار تومانی ویژه هتل های 100% آنلاین
رزرو هتل

بلیط هواپیما تبریز بندرعباس

مسافر

‌های تیکت، به همراه پشتیبانی 24 ساعته خود در اختیار شماست تا شما مسافران عزیز بتوانید بلیط هواپیما تبریز بندرعباس را سریع و آسان رزرو کنید. برای رزرو بلیط هواپیما تبریز بندرعباس در های تیکت تنها باید تاریخ مورد نظر خود را برای پرواز در فیلد تعیین شده وارد کرده و سپس با اعمال فیلتر‌های مختلف از جمله: فیلتر قیمت، نوع بلیط، ایرلاین مورد نظر و کلاس پروازی، مراحل رزرو بلیط را تکمیل نمایید. در نهایت اطلاعات هویتی خود و سایر مسافران را در بخش معین شده درج کرده و در مرحله آخر، هزینه بلیط را پرداخت نمایید. 

قیمت بلیط هواپیما تبریز بندرعباس در 3 دی ماه سال به مبلغ 2 میلیون و 54 هزار تومان بیان شده است؛ البته این نکته را لحاظ کنید که این قیمت برای بلیط از نوع سیستمی و با کلاس پروازی اکونومی ثبت شده است. در ادامه این مطلب در مورد اطلاعات تکمیلی رزرو بلیط هواپیما تبریز بندرعباس، توضیحاتی را بیان خواهیم کرد.

قیمت بلیط هواپیما تبریز بندرعباس

یکی از اصلی‌ترین مواردی که تمامی افراد در هنگام رزرو بلیط هواپیما تبریز بندرعباس، به آن توجه دارند، هزینه آن است. شما می‌توانید بلیط هواپیما تبریز بندرعباس را به مبلغ 2 میلیون و 54 هزار تومان خریداری کنید. در واقع قیمت این بلیط در تاریخ 3 دی ماه سال 1402 بیان شده است و از نوع سیستمی و کلاس پروازی اکونومی می‌باشد. خارج از این موضوع، برخی عوامل وجود دارند که می‌توانند به صورت کاملاً مستقیم قیمت بلیط هواپیما تبریز بندرعباس را تغییر دهند. این موارد شامل نوع بلیط، شرکت هواپیمایی، بازه زمانی مسافرت و کلاس پروازی هستند.

قیمت بلیط هواپیما تبریز بندر عباس دو طرفه

اگر می‌خواهید بلیط خود را به صورت رفت و برگشتی رزرو کنید، پس از وارد کردن تاریخ رفت سفر، گزینه بلیط دو طرفه را فعال کرده و تاریخ برگشت خود را نیز در بخش مورد نظر، لحاظ کنید. عواملی مانند نوع بلیط، ایرلاین، بازه زمانی سفر و کلاس پروازی، روی هزینه بلیط دوطرفه تاثیر مستقیم دارند. اما نکته اصلی اینکه اگر هم‌ زمان بلیط رفت و برگشت خود را خریداری کنید، هزینه خرید این بلیط نسبت به خرید هر کدام به صورت جداگانه، کمتر خواهد بود و این از لحاظ اقتصادی برای همه افراد ایده آل است. 

خرید بلیط هواپیما تبریز بندرعباس

در صورتی که قصد خرید بلیط هواپیما تبریز بندرعباس را دارید، می‌توانید طبق مراحل بیان شده در لیست زیر، پیش بروید.

 1. تاریخ مورد نظر خود را برای بلیط وارد نمایید.
 2. در صورتی که قصد رزرو بلیط دو طرفه را دارید، تیک آن را فعال کنید. 
 3. برای خرید راحت‌تر، می‌توانید از انواع فیلتر‌ها استفاده کنید. به عنوان مثال، شما با اعمال فیلتر نوع ایرلاین، کلاس پروازی مورد نظر و نوع بلیط می‌توانید در مدت زمان کوتاه‌تری به بلیط مورد نظرتان دست یابید.
 4. پس از اعمال فیلتر‌ها، روی گزینه جست و جو کلیک کنید و منتظر بمانید تا سایت، تمامی بلیط‌های موجود در آن بازه را برای شما نشان دهد.
 5. در صورتی که بلیط در همان بازه برای شما یافت شد، بلیط را انتخاب کنید و وارد مرحله بعد شوید.
 6. در غیر این صورت، می‌توانید از طریق تقویم نرخی 30 روزه، به تمامی بلیط‌های 30 روزه آینده دسترسی داشته باشید و با توجه به ملاک‌های خود، آن را انتخاب کنید.
 7. در قسمت بعد، اطلاعات هویتی خواسته شده را مانند نام و نام خانوادگی، کد ملی و تاریخ تولد را با جزئیات کامل تکمیل نمایید.
 8. در مرحله نهایی، وارد درگاه اینترنتی سایت شده و هزینه بلیط خود را پرداخت کنید.

خرید بلیط هواپیما تبریز بندرعباس چارتری

بلیط‌های چارتری، دسته‌ای از بلیط‌ها هستند که تحت نظر شرکت‌های چارتر کننده مدیریت می‌شوند و قوانین مخصوص به خود را دارند. در صورتی که قصد دارید از‌ های تیکت، بلیط چارتری رزرو کنید، کافی است روی فیلتر نوع بلیط کلیک کرده و در بین گزینه‌ها، به دنبال بلیط چارتری باشید. هزینه این بلیط‌ها معمولاً با بلیط‌های سیستمی متفاوت بوده و با توجه به شرایط، می‌تواند بیشتر یا کمتر باشد. پیشنهاد می‌کنیم قبل از رزرو بلیط‌های چارتری، قوانین پرواز را مطالعه کنید. 

خرید بلیط هواپیما تبریز بندرعباس سیستمی

برای رزرو و خرید بلیط هواپیما تبریز بندرعباس سیستمی، پس از انتخاب تاریخ سفر، فیلتر نوع بلیط را روی بلیط سیستمی قرار داده و سایر مراحل را مانند قبل، سپری کنید.

ارزان‌ترین بلیط هواپیما از تبریز به بندر عباس

اگر به دنبال ارزان‌ترین بلیط هواپیما از تبریز به بندر عباس در‌ های تیکت هستید، پیشنهاد می‌کنیم از راه‌های زیر بهره بگیرید. 

 1. از بلیط‌های لحظه آخری استفاده کنید.
 2. فیلتر نوع بلیط را روی بلیط چارتری تنظیم نمایید.
 3. تقویم نرخی 30 روزه موجود در سایت را مشاهده کنید.
 4. رزرو بلیط در زمانی که سفر به شهر تبریز و بندر عباس کمتر است، می‌تواند صرفه اقتصادی داشته باشد.
 5. البته در نظر داشته باشید دو مرحله ابتدایی، به صورت دائم از این ویژگی برخوردار نیستند و در برخی موارد، عکس آن اتفاق می‌افتد.

اطلاعات پرواز تبریز بندر عباس

تبریز و بندر عباس در فاصله هوایی 1526 کیلومتری یکدیگر قرار دارند و طی کردن این مسافت با هواپیما به 2 ساعت و 30 دقیقه زمان نیاز دارد. البته شرایط جوی نیز می‌تواند روی مدت زمان پرواز، تأثیر داشته باشد. در نظر داشته باشید، این پرواز در همه روز‌های هفته انجام می‌شود. در رابطه با میزان بار مجاز در این سفر، می‌توان گفت، در صورتی که کلاس پروازی خود را اکونومی یا بیزینسی انتخاب کنید، می‌توانید به ترتیب 20 و 30 کیلوگرم بار مجاز را با خود جابجا کنید.

اطلاعات فرودگاه تبریز

در رابطه با اطلاعات فرودگاه تبریز می‌توان گفت، به این فرودگاه 2 ترمینال مجزا از هم برای پرواز‌های داخلی و خارجی، اختصاص داده شده است. از فرودگاه بین‌المللی تبریز تا مرکز شهر حدوداً 20 دقیقه فاصله وجود دارد. در صورتی که قصد برقراری ارتباط با این فرودگاه را دارید، می‌توانید از طریق شماره تلفن 04135260405، در ارتباط باشید.

آدرس فرودگاه بین‌المللی تبریز: استان آذربایجان شرقی، تبریز، بزرگراه شهید بابایی، بلوار فرودگاه، میدان فرودگاه شهید مدنی.

اطلاعات فرودگاه بندر عباس

فرودگاه بین‌المللی شهر بندر عباس دارای 2 ترمینال است که یکی از آن‌ها برای پرواز‌های داخلی بوده و دیگری به پرواز‌های خارجی، اختصاص دارد. این فرودگاه در 6 کیلومتری مرکز شهر بنا شده و برای رسیدن به آن کمتر از 10 دقیقه زمان نیاز است.

آدرس فرودگاه بین‌المللی بندر عباس: استان هرمزگان، بندرعباس، نواب صفوی، نواب صفوی 1، بلوار امام خمینی، بلوار 15 خرداد، فرودگاه بین‌المللی بندرعباس.

سوالات متداول بلیط هواپیما تبریز بندرعباس

برای استرداد بلیط هواپیما تبریز بندرعباس چه راه‌هایی وجود دارد؟

شما با ارسال تیکت در بخش حساب کاربری خود یا با برقراری تماس تلفنی با تیم پشتیبانی 24 ساعته‌ های تیکت، می‌توانید درخواست لغو بلیط خود را بیان کنید. البته بیشتر بلیط‌ها، قابلیت استرداد ندارند و قبل از پرواز، باید اطلاعات پرواز را مطالعه کنید.

میزان بار مجاز برای کلاس‌های اکونومی و بیزینسی چه قدر است؟

فاصله هوایی تبریز بندر عباس چقدر است؟