MILADکپی
رزرو بلیط پرواز از هر نقطه ایران به مشهد با تخفیف ویژه ولادت امام رضا(ع)
رزرو بلیط هواپیما مشهد
MILADکپی
رزرو هتل با تخفیف 200 هزار تومانی ویژه ولادت امام رضا(ع)
رزرو هتل های مشهد

بلیط هواپیما شیراز چابهار

مسافر

در این بازه زمانی بلیطی یافت نشد
رزرو هتل های مشهد

قیمت بلیط هواپیما شیراز چابهار بر اساس معیارهای قیمت گذاری، طبق نوع بلیط، کلاس پروازی، شرکت هواپیمایی و بازه زمانی تعیین می‌شود. برای خرید بلیط در مسیر پروازی شیراز چابهار باید در سایت های تیکت، تاریخ سفرتان را وارد کنید تا سایت بلیط‌های موجود را به شما نمایش دهد و سپس بر اساس مواردی که در نظر دارید، بلیط خود را انتخاب کنید و مابقی پروسه خرید را به آسانی انجام دهید. با توجه به اهمیت موضوع پروسه خرید بلیط و کلیه موارد مرتبط به بلیط‌های هواپیما شیراز چابهار در ادامه به صورت کامل‌تر به این موضع می‌پردازیم.

خرید بلیط هواپیما شیراز چابهار

برای خرید بلیط هواپیما شیراز چابهار در سایت های تیکت ابتدا زمان سفر خود را در فیلد تاریخ وارد کنید و سپس اگر به بلیط برگشت نیز احتیاج دارید، گزینه بلیط دو طرفه را فعال و در کنار تاریخ رفت، زمان برگشت را نیز ثبت کنید. سایت در این مرحله تمامی بلیط‌های ارائه شده را به شما نمایش می‌دهد، از بین گزینه‌ها بلیط مورد نظرتان را انتخاب و در صفحه باز شده اطلاعات خواسته شده را که شامل اطلاعات هویتی می‌شوند، وارد کنید. مرحله پایانی خرید، ورود به درگاه پرداخت است، که باید هزینه خرید بلیط را به صورت آنلاین پرداخت کنید. 

اگر در مرحله نمایش بلیط‌ها، گزینه‌های ارائه شده مطابق با نظر شما نبودند، به تقویم نرخی موجود در سایت مراجعه کنید و بلیط‌های 30 روز آینده در مسیر شیراز چابهار را مشاهده کنید. در مرحله درج اطلاعات هویتی توجه و دقت کافی را داشته باشید تا در زمان پرواز با مشکل مواجه نشوید. 

اطلاعات پرواز شیراز چابهار

از اطلاعات پرواز شیراز چابهار باید به مسافت هوایی 893 کیلومتری بین این دو شهر اشاره کنیم. این مسافت پروازی در حدود 1 ساعت و 30 دقیقه طول می‌کشد. برای سفرهای هوایی بین این دو شهر مجاز به حمل بار مابین 15 تا 25 کیلوگرم برای کلاس‌های پروازی اکونومی هستید. مقدار دقیق بار مجاز به کلاس پروازی و شرکت هواپیمایی بستگی دارد. 

اطلاعات فرودگاه شیراز

در فرودگاه شهر شیراز 3 ترمینال وجود دارد، که تنها یکی از آن‌ها برای سفرهای داخل کشور است. در اطلاعات فرودگاه شیراز میزان فاصله مرکز شهر تا فرودگاه 8 کیلومتر ثبت شده است.

آدرس فرودگاه شیراز: شیراز، بلوار شهید مدرس، میدان گلسرخ، خیابان دکتر شاهچراغی، فرودگاه بین المللی شهید دستغیب شیراز.

سوالات متداول بلیط هواپیما شیراز چابهار

مدت زمان پرواز شیراز چابهار چقدر است؟

زمان پرواز این دو شهر معمولا 1 ساعت 30 دقیقه است. 

چگونه می‌توان ارزان‌ترین بلیط هواپیما شیراز چابهار را خریداری کرد؟

مسافت هوایی بین دو شهر شیراز و چابهار چقدر است؟