MILADکپی
رزرو بلیط پرواز از هر نقطه ایران به مشهد با تخفیف ویژه ولادت امام رضا(ع)
رزرو بلیط هواپیما مشهد
MILADکپی
رزرو هتل با تخفیف 200 هزار تومانی ویژه ولادت امام رضا(ع)
رزرو هتل های مشهد

بلیط هواپیما شیراز تهران

مسافر

رزرو هتل های مشهد

شما می‌توانید در سایت های تیکت بلیط هواپیما شیراز به تهران را در چند مرحله کوتاه خریداری کنید. برای خرید بلیط هواپیما شیراز تهران ابتدا در صفحه نخست، مبدا و مقصد را مشخص کنید و سپس با کلیک روی دکمه جست و جو، لیست بلیط ها با ظرفیت های موجود آن ها نمایش داده می‌شود. شما می‌توانید بلیط مورد نظر خود را  انتخاب و آن را رزرو کنید.

قیمت بلیط هواپیما شیراز تهران

قیمت بلیط هواپیما شیراز تهران، در آبان ماه سال 1402 در کلاس اکونومی از 1 میلیون و 327 هزار تومان تا 1 میلیون و 550 هزار تومان متغیر است. قیمت بلیط بیزینس در همین مسیر، بین 2 میلیون و 116 هزار تومان تا 3 میلیون و 950 هزار تومان  است. باید توجه داشته باشید در شرایط خاص احتمال ارزان تر و یا گرانتر شدن قیمت بلیط وجود دارد. اگر قصد خرید بلیط در یک کلاس پروازی (اکونومی یا بیزینس) را دارید می توانید از فیلترهای کنار صفحه گزینه اکونومی و یا بیزینس را انتخاب کنید تا فقط همان بلیط ها نمایش داده شود.

قیمت بلیط تهران شیراز هواپیمایی ماهان

هواپیمایی ماهان از جمله بهترین ایرلاین هایی است که در مسیر شیراز تهران پرواز ارائه می‌دهد. قیمت بلیط شیراز تهران هواپیمایی ماهان، در کلاس اکونومی حدود 1 میلیون و 327 هزار تومان است. برای رزرو این بلیط می‌توانید از فیلترهای کنار صفحه، هواپیمایی ماهان را انتخاب کنید تا فقط لیست این ایرلاین برایتان نمایش داده شود.

قیمت بلیط تهران شیراز هواپیمایی ایران ایر

هواپیمایی ایران ایر هم از جمله بهترین ایرلاین های موجود در مسیر شیراز تهران است. قیمت بلیط شیراز تهران هواپیمایی ایران ایر، در کلاس بیزینس حدود 2 میلیون و 116 هزار تومان است و در کلاس اکونومی 1 میلیون و 327 هزار تومان است. برای رزرو این بلیط باید از فیلترهای کنار صفحه، هواپیمایی ایران ایر را انتخاب کنید تا فقط لیست این ایرلاین برایتان نمایش داده شود.

بلیط هواپیما شیراز به تهران چارتری

بعضی از آژانس‌های هواپیمایی تعدادی از صندلی‌های هواپیما را اجاره می‌کنند و در سایت خود به فروش می‌رسانند. برای رزرو بلیط هواپیما چارتر از فیلترهای کنار صفحه گزینه چارتری را انتخاب کنید تا فقط بلیط های چارتری برایتان نمایش داده شود. توجه داشته باشید که جریمه کنسلی بلیط چارتری نامشخص است و ممکن است سوخت کامل باشد.

بلیط هواپیما شیراز به تهران سیستمی

بیشتر بلیط هواپیما شیراز به تهران به‌صورت سیستمی به فروش می‌رسد. بلیط سیستمی قوانین کنسلی مشخص دارد و در صورت اقدام برای کنسلی، شما می توانید به راحتی بلیط خود را کنسل کنید. برای رزرو بلیط هواپیما شیراز به تهران سیستمی، کافیست از فیلترهای کنار صفحه گزینه سیستمی را کلیک کنید تا فقط بلیط های سیستمی نمایش داده شود.

کلاس های پروازی هواپیما شیراز تهران

در مسیر شیراز تهران، کلاس پرواز اکونومی و بیزینس ارائه می شود. کلاس اکونومی از نوع اقتصادی است ولی برای کلاس بیزینس باید مبلغ بیشتری پرداخت کنید. تفاوت بلیط اکونومی با بیزینس در ارائه خدمات و صندلی‌های آن هاست. صندلی‌های بیزینس در قسمت جلو هواپیما قرار گرفته و بزرگ‌تر هستند.

بلیط هواپیما شیراز تهران لحظه آخری

بلیط لحظه آخری شیراز تهران طرفداران زیادی دارد. زمانی که ظرفیت پروازها بیشتر از تقاضا برای رزرو آن‌ها باشد، قیمت بلیط کمتر می‌شود از این رو در لحظات آخر پرواز شما می‌توانید با قیمت خیلی کمتری پرواز خود را رزرو کنید. برای خرید این نوع بلیط، باید سایت های تیکت را مداوم چک کنید؛ تا در صورت پایین آمدن قیمت بتوانید سریعا آن رابخرید.

قوانین کنسلی بلیط هواپیما شیراز تهران

قوانین کنسلی بلیط هواپیما شیراز تهران به عوامل مختلفی از جمله نوع ایرلاین، زمان درخواست برای کنسلی، سیستمی یا چارتری بودن آن دارد. برای استرداد بلیط سیستمی شما می‌توانید به صورت آنلاین در پنل کاربری سایت های تیکت، آن را کنسل کنید. کنسل کردن بلیط چارتری متفاوت است. از آنجایی که قوانین کنسل کردن بلیط چارتری نامشخص است و نیاز به استعلام دارد، شما میتوانید با شماره تلفن 05134042 تماس حاصل نمایید تا پشتیبان سایت راهنمایی های لازم را انجام دهد.

سوالات متداول بلیط هواپیما شیراز تهران

میزان بار مجاز در پرواز هواپیما شیراز تهران چقدر است؟

بار مجاز در پرواز شیراز تهران به عامل مختلفی از جمله نوع کلاس پرواز، ایرلاین ارائه دهنده پرواز وغیره بستگی دارد.اما به‌طور معمول در کلاس‌های اکونومی بین 15 تا 20 کیلوگرم است.

جریمه اضافه بار در پرواز شیراز تهران چقدر است؟

چگونه بلیط هواپیما شیراز تهران ارزان تهیه کنیم؟