H100کپی
کد تخفیف 30 هزارتومان ویژه دهه اول محرم
رزرو بلیط هواپیما
tabestoonکپی
تخفیف 200 هزار تومانی ویژه هتل های 100% آنلاین
رزرو هتل

بلیط هواپیما شیراز بندر عباس

مسافر

قیمت بلیط هواپیما شیراز بندر عباس در کلاس پروازی اکونومی برای بلیط‌های سیستمی در هفته ابتدایی دی ماه سال 1402، 898 هزار تومان است. برای خرید این بلیط در سایت ‌های تیکت باید ابتدا تاریخ سفر خود را وارد کنید تا بلیط‌های موجود به شما نمایش داده شوند و سپس مابقی فرآیند خرید را مطابق با آنچه در ادامه توضیح می‌دهیم انجام دهید. شما در طی خرید می‌توانید از پشتیبانی 24 ساعته سایت ما کمک بگیرید و سؤالات خود را از طریق ارسال تیکت در سایت یا تماس تلفنی بپرسید. در ادامه به بررسی پروسه خرید، قیمت و غیره برای مسیر پروازی شیراز بندر عباس می‌پردازیم.

خرید بلیط هواپیما شیراز بندر عباس

خرید بلیط هواپیما شیراز بندر عباس در سایت ‌های تیکت، فرایند پیچیده‌ای ندارند و در کمترین زمان ممکن قابل انجام است. برای خرید باید مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید:

  1. ابتدا تاریخ سفر خود را در قسمت مربوطه وارد کنید. اگر برای برگشت نیز به بلیط احتیاج دارید، گزینه بلیط دو طرفه را فعال و سپس تاریخ برگشت را نیز ثبت کنید. 
  2. صبر کنید تا کلیه بلیط‌های موجود برای مسیر پروازی شیراز بندرعباس در تاریخ مشخص شده را به شما نمایش دهد. 
  3. بلیط مورد نظرتان را برای شیراز بندر عباس از بین گزینه‌های نمایش داده شده انتخاب کنید. 
  4. در صفحه باز شده اطلاعات شخصی و هویتی خواسته شده را با دقت کافی ثبت کنید. 
  5. کلیه اطلاعات هویتی را به همراه نوع، تاریخ، ساعت، قیمت و قوانین بلیط انتخاب شده را چک کنید. 
  6. در درگاه پرداخت، هزینه بلیط شیراز بندر عباس را به صورت آنلاین پرداخت نمایید. 

توجه داشته باشید که شما در طی خرید میتوانید روی نوع بلیط، کلاس پروازی، قیمت و شرکت هواپیمایی فیلتر اعمال کنید. مغایرت اطلاعات شما با اطلاعات وارد شده در زمان خرید مشکلات زیادی را به همراه خواهد داشت، به همین دلیل قبل از پرداخت، مرحله‌ای تحت عنوان چک مراحل قبل قرار داده شده است. چنانچه در مرحله سوم، بلیطی مطابق نظرتان پیدا نکردید، به تقویم نرخی که نمایش‌دهنده بلیط‌های شیراز بندر عباس برای 30 روز آینده است، مراجعه کنید. 

قیمت بلیط هواپیما شیراز بندر عباس

قیمت بلیط هواپیما شیراز بندرعباس برای هفته نخست دی ماه سال 1402 برای کلاس پروازی اکونومی در نوع سیستمی حدود 898 هزار تومان است. قیمت بلیط در این مسیر بر اساس نوع بلیط، کلاس پروازی و غیره متفاوت است؛ اما شما می‌توانید روی قیمت بلیط‌ها فیلتر اعمال کرده تا بلیط ارزان‌تری را خریداری کنید.

قیمت بلیط هواپیما شیراز بندر عباس دوطرفه

قیمت بلیط هواپیما شیراز بندر عباس دو طرفه در تاریخ 6ام دی ماه سال 1402، تقریباً 1 میلیون و 900 هزار تومان است. این بلیط را با فعال کردن گزینه بلیط دوطرفه در سایت می‌توانید خریداری کنید. 

بلیط هواپیما شیراز بندر عباس چارتر

بلیط هواپیما شیراز بندرعباس چارتر در سایت ‌های تیکت با تنظیم فیلتر نوع بلیط روی چارتری قابل مشاهده است و می‌توانید آن را رزرو نمایید. توجه داشته باشید که بلیط‌های چارتری دارای قوانین خاص خودشان هستند که این موارد را در بخش قوانین نوع بلیط می‌توانید مشاهده کنید. برای مثال عمدتا بلیط‌های چارتری دارای قابلیت کنسلی نیستند یا قیمت آن‌ها برای کودکان و بزرگسالان یکی است.

تمامی قوانین بلیط چارتر زیر نظر شرکت چارتر کننده تعیین می‌شود، از این رو برای دست یابی به قوانین کنسلی و میزان جریمه استرداد بلیط با پشتیبانی سایت ما از طریق تماس تلفنی یا ارسال تیکت از بخش حساب کاربری در ارتباط باشید.

بلیط ارزان هواپیما شیراز بندر عباس

بلیط ارزان هواپیما شیراز بندر عباس را در تقویم نرخی می‌توانید به راحتی پیدا کنید، زیرا در تقویم نرخی بلیط‌های شیراز بندر عباس به همراه قیمت در 30 روز آینده قابل مشاهده هستند. برای خرید بلیط به صورت ارزان از فیلتر قیمت نیز می‌توانید استفاده کنید. 

بلیط لحظه آخری شیراز به بندر عباس

بلیط لحظه آخری شیراز به بندر عباس در سایت ‌های تیکت با اعمال فیلتر نوع بلیط روی چارتری نمایش داده می‌شود. بعد از نمایش بلیط‌های چارتری بین موارد نمایش داده شده به دنبال بلیط‌های لحظه آخری باشید. این بلیط‌ها وابسته به شرایط دارای قیمت و قوانین متفاوتی هستند. 

اطلاعات پرواز شیراز بندر عباس

مسافت هوایی دو شهر شیراز بندر عباس 454 کیلومتر بوده که در اطلاعات پرواز شیراز بندرعباس، مدت زمان طی این مسافت 65 دقیقه اعلام شده است. برای سفر در این مسیر وابسته به کلاس پروازی مجاز به حمل 20 تا 30 کیلوگرم بار هستید. در تمامی روزهای هفته بلیط‌های این مسیر قابل خریداری است.

اطلاعات فرودگاه شیراز

فرودگاه شیراز از مجموعه فرودگاه‌های کشور با 2 ترمینال بوده که یکی از آن‌ها به پروازهای داخلی اختصاص دارد. در اطلاعات فرودگاه شیراز فاصله فرودگاه تا مرکز شهر 8 کیلومتر ثبت شده است. 

آدرس فرودگاه شیراز: شیراز، بلوار شهید مدرس، میدان گل سرخ، خیابان دکتر شاه‌چراغی، فرودگاه بین‌المللی شهید دستغیب شیراز.

اطلاعات فرودگاه بندر عباس

فرودگاه بندر عباس نیز یکی دیگر از فرودگاه‌های کشور بوده که 2 ترمینال دارد. یکی از این ترمینال ها برای پروازهای داخلی و دیگری برای پروازهای خارجی است. از مرکز شهر بندر عباس تا فرودگاه حدود 6 کیلومتر فاصله است. 

آدرس فرودگاه بندر عباس: بندرعباس، نواب صفوی، نواب صفوی 1، بلوار امام خمینی، بلوار 15 خرداد، فرودگاه بین‌المللی بندرعباس.

سوالات متداول بلیط هواپیما شیراز بندر عباس

قیمت بلیط هواپیما شیراز بندر عباس به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت بلیط هواپیما شیراز بندر عباس به نوع بلیط، کلاس پروازی، شرکت هواپیمایی و بازه زمانی مسافرت بستگی دارد.

مسیر پروازی شیراز بندر عباس چند ساعت طول می‌کشد؟

در چه زمانی می‌توان بلیط هواپیما شیراز بندر عباس را ارزان‌تر خریداری کرد؟