H100کپی
کد تخفیف 30 هزارتومان ویژه دهه اول محرم
رزرو بلیط هواپیما
tabestoonکپی
تخفیف 200 هزار تومانی ویژه هتل های 100% آنلاین
رزرو هتل

بلیط هواپیما ساری کیش

مسافر

برای خرید بلیط هواپیما ساری کیش در سایت های تیکت، باید در اولین مرحله تاریخ سفر خود را مشخص نمایید. پس از ثبت تاریخ، شما موظف به انتخاب بلیط، وارد نمودن اطلاعات شخصی و سپس پرداخت هزینه هستید. خرید از سایت ما همراه با تیم پشتیبانی 24 ساعته است و در صورت بروز مشکل می‌توانید با تیم پشتیبانی در ارتباط باشید. قیمت بلیط در سایت ما مناسب‌تر از سایر مراکز فروش بلیط بوده و هزینه بلیط ساری کیش در نیمه اول آذر ماه سال 1402 برای بلیط‌های سیستمی اکونومی به طور تقریبی 1 میلیون و 400 هزار تومان است. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

قیمت بلیط هواپیما ساری کیش

قیمت بلیط هواپیما ساری کیش برای دهه دوم آذر ماه سال 1402 برای کلاس اکونومی و نوع سیستمی در بازه 1 میلیون و 400 هزار تومان تا 1 میلیون و 800 هزار تومان قرار دارد. قیمت بلیط در این مسیر پروازی ثابت نبوده و به شرکت هواپیمایی و نوع بلیط خریداری شده، وابسته است. در برخی از موارد، بازه زمانی سفر روی قیمت بلیط هواپیما ساری کیش نیز تأثیر می‌گذارد. 

ارزان‌ترین بلیط ساری کیش

در سایت ‌های تیکت فیلتر قیمت وجود دارد که با استفاده از آن می‌توانید هزینه بلیط را بر اساس محدوده مورد نظرتان، تعیین کنید. علاوه بر فیلتر قیمت، در سایت ما برای خرید بلیط هواپیما ساری کیش، گزینه‌ای به عنوان تقویم نرخی 30 روزه وجود دارد. در این تقویم بلیط‌های موجود برای مسیر پروازی ساری کیش تا 30 روزه آینده به همراه قیمت و اطلاعات کامل پرواز قابل مشاهده است.

بلیط هواپیما چارتر ساری کیش

بلیط هواپیما چارتر ساری کیش را با اعمال گزینه چارتری روی فیلتر نوع بلیط می‌توانید خریداری کنید. بلیط هواپیما چارتر ساری کیش دارای شرایط و قیمت متفاوتی با بلیط‌های سیستمی است؛ زیرا این بلیط توسط شرکت‌های چارتر‌کننده به فروش می‌رسد و ممکن است در برخی موارد قابلیت استرداد نداشته باشد؛ به همین دلیل توصیه ما به شما این است که قبل از خرید، اطلاعات بلیط را به طور کامل مطالعه کنید. در صفحه بلیط هواپیما چارتر های تیکت، درباره این قوانین بیشتر مطالعه کنید. 

بلیط لحظه آخری ساری کیش

برای دسترسی به بلیط هواپیما لحظه آخری ساری کیش، کافی است فیلتر نوع بلیط را روی گزینه چارتری تنظیم کنید و سپس به دنبال بلیط لحظه آخری بین موارد نمایش داده شده باشید. 

خرید بلیط هواپیما ساری کیش

برای خرید بلیط هواپیما ساری کیش در ابتدا تاریخ سفر را تعیین کنید و اگر نیاز دارید تا بلیط برگشت را نیز هم زمان خریداری کنید، تیک گزینه بلیط رفت و برگشت را بزنید و سپس فیلد تاریخ برگشت را نیز تکمیل کنید. با استفاده از فیلترهای قیمت، نوع بلیط، کلاس پروازی و غیره می‌توانید سریع‌تر بلیط ایده آل خود را بیابید.

بعد از اینکه در انتخاب بلیط به تصمیم قطعی رسیدید، باید صفحه اطلاعات کاربر را به طور دقیق، کامل کنید. مرحله آخر خرید بلیط ساری کیش، پرداخت هزینه خرید بلیط است؛ اما از آنجایی که با پرداخت هزینه فرایند به اتمام می‌رسد، بهتر هست قبل از این مرحله، مجدد کلیه موارد وارد شده اعم از تاریخ، اطلاعات شخصی و کلیه موارد انتخاب شده از جمله نوع بلیط و غیره را چک کنید. بعد از اینکه پرداخت را به روش آنلاین انجام دادید، یک لینک با عنوان دانلود بلیط هواپیما ساری کیش در اختیار شما قرار خواهد گرفت. 

استرداد بلیط هواپیما ساری کیش

استرداد بلیط هواپیما ساری کیش در صورتی امکان‌پذیر است که بلیط شما این قابلیت را داشته باشد. اگر بلیط شما امکان کنسلی دارد، در سایت ‌های تیکت می‌توانید با استفاده از ارسال تیکت از بخش کاربری به تیم پشتیبانی درخواست استرداد بلیط خود را به ثبت برسانید. اگر این روش برای شما مطلوب نیست، کافی است در هر بازه‌ای از زمان با تیم پشتیبانی تماس بگیرید و بلیط خود را کنسل کنید.

اطلاعات پرواز ساری کیش

فاصله هوایی شهر ساری تا کیش حدود 1127 کیلومتر است و پرواز در این مسافت به طور تقریبی 120 دقیقه طول می‌کشد. مقدار بار مجاز به شرکت هواپیمایی و به طور ویژه به کلاس پروازی بستگی دارد؛ اما میزان بار مجاز در پرواز ساری کیش برای کلاس اکونومی به طور میانگین 15 تا 25 کیلوگرم است. 

اطلاعات فرودگاه ساری

فرودگاه ساری دارای 3 ترمینال، برای پرواز‌های داخلی، خارجی و حج است. این فرودگاه در فاصله 15 کیلومتری از شهر ساری بنا شده است. 

آدرس فرودگاه ساری: اتوبان ساری، انتهای بزرگ راه فرودگاه. 

اطلاعات فرودگاه کیش

فرودگاه کیش دارای چهار ترمینال است و فقط یکی از این چهار ترمینال، ویژه پرواز‌های داخلی قرار داده شده است. از اطلاعات فرودگاه کیش باید به فاصله 6 کیلومتری تا مرکز شهر نیز اشاره کنیم.

آدرس فرودگاه کیش: جزیره کیش، بلوار فرودگاه، فرودگاه بین المللی کیش