H100کپی
کد تخفیف 30 هزارتومان ویژه دهه اول محرم
رزرو بلیط هواپیما
tabestoonکپی
تخفیف 200 هزار تومانی ویژه هتل های 100% آنلاین
رزرو هتل

بلیط هواپیما ساری بندرعباس

مسافر

تنها در مدت زمان کوتاهی می‌توانید بلیط هواپیما ساری بندرعباس را از طریق سایت‌ های تیکت، رزرو کنید. بدین صورت که در ابتدا تاریخ مورد نظر خود را برای سفر، وارد کرده و در صورتی که همزمان قصد رزرو بلیط برگشت را دارید، گزینه آن را نیز فعال کنید. پس از جست و جو و یافتن بلیط، اطلاعات هویتی خود اعم از نام و نام خانوادگی و کد ملی را وارد کرده و هزینه آن را به صورت آنلاین بپردازید. در حالت کلی قیمت بلیط پرواز ساری بندرعباس در هفته پایانی آذر ماه سال 1402، مبلغ 2 میلیون و 200 هزار تومان از نوع سیستمی و کلاس پروازی اکونومی است. در ادامه این نوشته، به بررسی کامل نحوه رزرو بلیط، قیمت انواع آن و اطلاعات پرواز می‌پردازیم. 

رزرو بلیط هواپیما ساری بندرعباس

در صورتی که قصد خرید بلیط هواپیما ساری بندرعباس را دارید، می‌توانید طبق مراحل زیر، اقدام به دریافت آن کنید. 

  1. در ابتدا تاریخ سفر خود را در بخش معین شده وارد کرده و در صورتی که قصد رزرو بلیط برگشت را دارید، تیک گزینه بلیط دو طرفه را فعال نمایید. 
  2. با استفاده از فیلتر‌های مختلف، مانند فیلتر ایرلاین، قیمت، کلاس پروازی و نوع بلیط می‌توانید بلیط مورد نظر خود را سریع‌تر بیابید.
  3. در صورتی که بلیط مد نظر شما در لیست نبود، از تقویم نرخی 30 روزه موجود در سایت استفاده نمایید. این تقویم تمامی بلیط‌های مبدأ و مقصد شما را تا 30 روز آینده نشان می‌دهد.
  4. بلیط مورد نظر خود را در میان تمام گزینه‌های موجود انتخاب کرده تا وارد صفحه بعد شوید.
  5. در این صفحه، اطلاعات شناسایی خود را به صورت دقیق و جزئی وارد کنید. توجه کنید عدم صحت اطلاعات می‌تواند برای شما در طول سفر مشکل ساز باشد.
  6. پس از بررسی و مرور دقیق بر موارد خواسته شده، هزینه بلیط را به صورت غیر حضوری و آنلاین در درگاه پرداخت بانکی بپردازید.
  7. پس از پشت سر گذاشتن موارد بالا، در نهایت لینک دانلود بلیط هواپیما ساری بندر عباس، در اختیار شما قرار می‌گیرد که این مرحله پایانی دریافت بلیط محسوب می‌شود.
  8. توصیه می‌شود از بلیط خود پرینت گرفته و قبل از سفر آن را با خود همراه داشته باشید.

قیمت بلیط هواپیما ساری بندرعباس

در حالت کلی، قیمت بلیط هواپیما ساری بندرعباس در تاریخ 26 آذر ماه سال 1402 از نوع سیستمی و کلاس اکونومی به مبلغ 2 میلیون و 200 هزار تومان بوده که این مبلغ با توجه به معیار‌ها و فیلتر‌های اعمال شده می‌تواند افزایش یا کاهش داشته باشد. به عنوان مثال، نوع ایرلاین، نوع بلیط، کلاس پروازی، بازه مسافرت و غیره از جمله عواملی هستند که روی قیمت بلیط این پرواز تاثیر مستقیم دارند. 

قیمت بلیط چارتر هواپیما ساری به بندرعباس

یکی از بلیط‌های موجود در سایت‌ های تیکت، بلیط چارتری است. قیمت بلیط چارتر هواپیما ساری به بندرعباس وابسته به مواردی نظیر: قوانین شرکت چارتر کننده، میزان عرضه و تقاضا و غیره است و با فعال نمودن فیلتر بلیط چارتری می‌توانید به آن دسترسی داشته باشید. همان طور که می‌دانید این نوع از بلیط‌ها توسط شرکت‌های چارتر‌کننده مدیریت شده و ممکن است هزینه آن با سایر بلیط‌ها متفاوت باشد.

بلیط لحظه آخری ساری بندرعباس

دسته‌ای دیگر از بلیط‌های موجود در‌ های تیکت، بلیط لحظه آخری ساری بندرعباس است. برای انتخاب این نوع بلیط‌ها مجدداً در بین فیلتر‌های موجود، فیلتر چارتری را انتخاب و بین موارد نمایش داده شده به دنبال بلیط لحظه آخری باشید. همان طور که می‌دانید بلیط‌های لحظه آخری معمولاً یک روز یا چند ساعت مانده به پرواز در اختیار مسافران قرار می‌گیرد و ممکن است نسبت به بلیط‌های عادی هزینه آن کاهش یا افزایش داشته باشد.

اطلاعات پرواز ساری بندر عباس

در نظر داشته باشید فاصله هوایی دو شهر ساری و بندر عباس 1083 کیلومتر بوده و تقریباً 1 ساعت و 30 دقیقه طول می‌کشد. در رابطه با میزان بار مجاز این پرواز‌ها می‌توان گفت در صورت داشتن کلاس اکونومی و بیزینسی به ترتیب قادر به حمل 15 الی 25 و 20 الی 30 کیلوگرم بار خواهید بود. در صورتی که قصد دارید بار بیشتری را حمل کنید، با توجه به قوانین ایرلاین باید هزینه بیشتری را واریز کنید.

اطلاعات فرودگاه ساری

از اطلاعات فرودگاه ساری می‌توان به این مورد اشاره کرد که این فرودگاه دارای 3 ترمینال پرواز داخلی، خارجی و ویژه حج است که حدود 20 کیلومتر از مرکز شهر ساری فاصله دارد و در قسمت شمال شرقی این شهر قرار گرفته است.

  • آدرس فرودگاه ساری: اتوبان ساری، شهرستان میاندرود، نکا، روبروی هتل باده، انتهای بزرگراه جدید، بلوار شاه آباد، فرودگاه بین‌المللی ساری.

اطلاعات فرودگاه بندر عباس 

با توجه به مطالب ثبت شده در رابطه با اطلاعات فرودگاه بندر عباس، می‌توان گفت این فرودگاه تنها دارای 2 ترمینال بوده که به پرواز‌های داخلی و خارجی اختصاص دارند. فاصله این فرودگاه تا مرکز شهر حدوداً 6 کیلومتر بوده که این مسافت تقریباً به 10 دقیقه زمان نیاز دارد.

  • آدرس فرودگاه بندر عباس: بندر عباس، نواب صفوی، بلوار امام خمینی، بلوار 15 خرداد، فرودگاه بین‌المللی بندرعباس. 

سوالات متداول بلیط هواپیما ساری بندرعباس

چگونه می‌توان بلیط هواپیما ساری بندرعباس را ارزان خرید؟

با بهره گرفتن از برخی بلیط‌های لحظه آخری، چارتری و تقویم نرخی 30 روزه، می‌توانید بلیط هواپیما ساری بندرعباس ارزان را خریداری کنید. البته در نظر داشته باشید در مواقعی که تعداد سفر به این دو شهر کم است، امکان خرید بلیط ارزان وجود دارد.

عوامل موثر روی هزینه بلیط پرواز ساری به بندر عباس کدام است؟

لغو و استرداد بلیط پرواز ساری به بندر عباس، چگونه است؟