H100کپی
کد تخفیف 30 هزارتومان ویژه دهه اول محرم
رزرو بلیط هواپیما
tabestoonکپی
تخفیف 200 هزار تومانی ویژه هتل های 100% آنلاین
رزرو هتل

بلیط هواپیما کرج کیش

مسافر

بلیط در این بازه زمانی برای مبدا و مقصد موردنظر یافت نشد.

بلیط هواپیما کرج کیش در بازه‌های خاصی از سال ارائه می‌شود و برای مثال اکنون که در ابتدای زمستان 1402 هستیم، پرواز مستقیمی برای این مسیر وجود ندارد. شما می‌توانید به صورت زمینی به تهران سفر کنید و سپس از تهران به کیش پرواز داشته باشید. در ادامه به بررسی مراحل خرید بلیط در سایت های تیکت و اطلاعات پرواز کرج کیش می‌پردازیم.

خرید بلیط هواپیما کرج کیش

برای خرید بلیط هواپیما کرج کیش در صورت موجود بودن بلیط، باید فرایند خرید را با وارد کردن تاریخ سفر شروع کنید و سپس خرید را مطابق با اطلاعات گفته شده در ادامه به اتمام برسانید. از آنجایی که بلیط هواپیما کرج کیش همیشه موجود نیست برای سفر در ابتدا باید با توجه به مسافت کوتاه کرج تهران با وسیله نقلیه به تهران بروید، برای این مسیر می‌توانید با شماره 021-58913 از سایت های تیکت تماس داشته باشید و بلیط اتوبوس تهیه کنید یا اینکه می‌توانید این مسیر را با مترو در عرض 1 ساعت و 10 دقیقه طی کنید و سپس از تهران به سمت کیش با خرید بلیط هواپیما مطابق با مراحل زیر، فرایند خرید بلیط سفر خود را کامل انجام دهید.

  • برای این کار تهران را به عنوان مبدا و کیش را در جایگاه مقصد به همراه تاریخ در فضای مشخص شده ثبت کنید.
  • بلیط خود را به دو صورت می‌توانید انتخاب کنید، یا از بین گزینه‌های ارائه شده در تاریخی که ثبت کردید یا از بین لیست بلیط‌های 30 روز آینده که در تقویم نرخی موجود است. 
  • پس از انتخاب بلیط وارد صفحه ثبت مشخصات هویتی می‌شوید، این صفحه بسیار مهم است در کامل کردن آن دقت کافی را به خرج دهید. 
  • وارد درگاه پرداخت آنلاین شوید و با انجام پروسه پرداخت، خرید را به پایان برسانید.

اگر می‌خواهید  که در زمان انتخاب بلیط، نزدیک‌ترین موارد را به گزینه مد نظر خود ببینید از فیلترهای موجود در سایت استفاده کنید، این فیلترها شامل قیمت، ایرلاین، کلاس پروازی و نوع بلیط می‌شوند.

اطلاعات فرودگاه کرج

فرودگاه کرج 1 ترمینال برای پروازهای داخلی دارد. البته نکته اینجاست که هنوز این فرودگاه شروع به فعالیت نکرده است. فاصله فرودگاه کرج تا مرکز شهر تقریبا 22 کیلومتر است. 

آدرس فرودگاه کرج: کرج، مهرشهر، انتهای بلوار ارم، فرودگاه بین المللی و منطقه ویژه اقتصادی پیام.

سوالات متداول بلیط هواپیما کرج کیش

مدت زمان پرواز تهران کیش چند دقیقه است؟

پرواز تهران کیش 105 دقیقه طول می‌کشد.

عوامل اثر گذار بر قیمت بلیط هواپیما کرج کیش کدامند؟