H100کپی
کد تخفیف 30 هزارتومان ویژه دهه اول محرم
رزرو بلیط هواپیما
tabestoonکپی
تخفیف 200 هزار تومانی ویژه هتل های 100% آنلاین
رزرو هتل

بلیط هواپیما عسلویه تهران

مسافر

اگر قصد خرید بلیط عسلویه به تهران را دارید، می‌توانید آن را از‌ های تیکت، در کوتاه‌ترین زمان ممکن، رزرو کنید. برای دریافت این بلیط هوایی باید در مرحله اول، مبدأ و مقصد خود را به ترتیب روی عسلویه و تهران تنظیم کرده و سپس تاریخ پرواز خود را معین کنید. در صورتی که می‌خواهید بلیط رفت و برگشت را به صورت هم‌زمان تهیه کنید، بلیط یک طرفه خود را به بلیط دو طرفه تغییر دهید. پس از انتخاب نهایی بلیط، فرم اطلاعات شخصی خود را تکمیل کرده و در نهایت هزینه آن را به صورت آنلاین بپردازید.

هزینه بلیط پرواز عسلویه به تهران، از نوع سیستمی و کلاس پروازی اکونومی در زمستان سال 1402 ثابت بوده و هزینه آن 1 میلیون و 852 هزار تومان، در نظر گرفته شده است. شما می‌توانید برای دریافت سریع‌تر این بلیط، از فیلتر‌های مختلفی مانند فیلتر نوع بلیط، قیمت، کلاس پروازی و ایرلاین مورد نظرتان را روی بلیط اعمال نمایید. در ادامه به بررسی کامل‌تر بلیط پرواز عسلویه تهران، می‌پردازیم.

خرید بلیط هواپیما عسلویه تهران

برای دریافت و خرید بلیط هواپیما عسلویه تهران در‌های تیکت، می‌توانید به ترتیب مراحل زیر را انجام دهید.

  • در ابتدا، مبدأ و مقصد خود را روی شهر‌های عسلویه و تهران، تنظیم کنید.
  • سپس تاریخ مورد نظر خود را برای پرواز عسلویه به تهران، وارد کنید.
  • در صورتی که بلیطی در این بازه برای شما یافت نشد، می‌توانید از تقویم نرخی 30 روزه موجود در‌های تیکت، بهره بگیرید. این تقویم تمامی بلیط‌های موجود در یک ماه آینده در سایت را برای شما نمایش خواهد داد.
  • در صورت که می‌خواهید هم‌زمان بلیط دو طرفه را از ‌های تیکت خرید کنید، کافی است تیک گزینه بلیط رفت و برگشت را فعال کنید.
  • سپس بلیط خود را انتخاب کرده و در بخش بعد، تمامی اطلاعات خواسته شده خود و سایر مسافرین را وارد نمایید.
  • در مرحله آخر، برای تأیید نهایی بلیط عسلویه به تهران باید هزینه بلیط خود را به صورت آنلاین بپردازید.

با انجام مراحل قبل، بلیط برای شما ثبت شده و لینک دانلود آن، در اختیار شما قرار می‌گیرد.

قیمت بلیط هواپیما عسلویه تهران

در رابطه با قیمت بلیط هواپیما عسلویه تهران، می‌توان گفت هزینه این بلیط در زمستان سال 1402 ثابت بوده و به مبلغ 1 میلیون و 852 هزار تومان، برای شما ارائه خواهد شد. توجه داشته باشید این هزینه، مربوط به بلیط‌های سیستمی و کلاس پروازی اکونومی است و عواملی مانند نوع بلیط، کلاس پروازی انتخابی، شرکت هواپیمایی و بازه زمانی مسافرت، روی هزینه نهایی بلیط تأثیر مستقیم دارد. 

پرواز ارزان عسلویه تهران

شما می‌توانید بلیط هواپیما ارزان عسلویه تهران را از‌ های تیکت خرید کنید. در رابطه با این موضوع، چند روش در اختیار شماست که می‌توانید از آن‌ها بهره ببرید. در روش اول، می‌توانید از تقویم نرخی 30 روزه موجود در سایت استفاده کنید. این تقویم تمامی پرواز‌های یک ماه آتی را به شما نشان داده و می‌توانید پس از مقایسه تمامی بلیط‌ها، ایده‌آل‌ترین آن را برای خود رزرو کنید؛ همچنین می‌توانید روی بلیط خود، فیلتر قیمت اعمال نمایید تا مبلغ آن را به بودجه مدنظرتان کاهش دهید. در آخر توجه داشته باشید، رزرو بلیط در زمان‌هایی که تعداد سفر‌ها به این دو شهر کمتر است، از هزینه کمتری برخوردار می‌باشد.

پرواز عسلویه تهران لحظه آخری

برای رزرو بلیط عسلویه به تهران لحظه آخری از‌ های تیکت، تنها باید فیلتر نوع بلیط را روی بلیط چارتری قرار داده و سپس در بین گزینه‌های موجود، به دنبال بلیط لحظه آخری باشید. معمولاً بلیط‌ لحظه آخری، چند ساعت مانده به پرواز روی سایت قرار می‌گیرد و شما می‌توانید اقدام به رزرو آن‌ها کنید. 

پرواز چارتر عسلویه به تهران

نوعی دیگر از انواع بلیط که در سایت ‌های تیکت موجود بوده، بلیط چارتر عسلویه به تهران خواهد بود. اگر قصد دارید بلیط چارتری را برای خود رزرو کنید، کافی است نوع بلیط خود را روی بلیط چارتری تنظیم کنید. سایر مراحل خرید همانند قبل است. یعنی باید پس از انتخاب بلیط، به تکمیل اطلاعات هویتی خود پرداخته و هزینه آن را بپردازید. بلیط‌های چارتری توسط شرکت‌های خاصی مدیریت شده و به همین دلیل قوانین مخصوص به خود را دارند؛ بنابراین قبل از رزرو نهایی بلیط چارتری، اطلاعات آن را مطالعه کنید.

برنامه پرواز‌های عسلویه تهران

در رابطه با برنامه پرواز‌های عسلویه تهران می‌توان گفت این بلیط، در تمامی روز‌های هفته ارائه شده و شما می‌توانید آن را برای خود رزرو کنید. فاصله هوایی عسلویه تهران حدود 904 کیلومتر است و مدت زمان این پرواز حدوداً 1 ساعت و 30 دقیقه طول می‌کشد. اگر قصد دارید باری را با خود حمل کنید باید در نظر داشته باشید که میزان بار مجاز برای کلاس‌های اکونومی و بیزینسی به ترتیب حداکثر 20 و 30 کیلوگرم خواهد بود. 

اطلاعات فرودگاه عسلویه

فرودگاه بین‌المللی خلیج فارس عسلویه (بوشهر) دارای دو ترمینال می‌باشد که ترمینال‌های جداگانه‌ای برای پرواز‌های داخلی و خارجی تعبیه شده است. این فرودگاه در شمال شهر عسلویه قرار دارد و با مرکز شهر تنها ۹ کیلومتر فاصله خواهد داشت.

آدرس فرودگاه بین‌المللی خلیج فارس (عسلویه): استان بوشهر، شهرستان کنگان، میدان میر مهدا، بلوار ایران زمین، میدان فرودگاه، فرودگاه بین‌المللی خلیج فارس.

اطلاعات فرودگاه تهران

فرودگاه بین‌المللی تهران، دارای 6 ترمینال مجزا از هم بوده که ترمینال شماره 1 و 2 به پرواز‌های داخلی، ترمینال شماره 4 به پرواز‌های خروجی و ترمینال شماره 6 به ورود مسافران پرواز‌های داخلی اختصاص یافته است. این فرودگاه در فاصله 40 کیلومتری مرکز شهر تهران بنا شده است.

آدرس فرودگاه مهر آباد تهران: استان تهران، میدان آزادی، کیلومتر ۱ اتوبان لشکری، دوربرگردان فرودگاه، خیابان فرودگاه.

کنسلی بلیط هواپیما عسلویه تهران

برای کنسلی بلیط پرواز عسلویه به تهران، می‌توانید از روش‌های زیر استفاده کنید:

  1. وارد حساب کاربری خود شده و سپس با ارسال تیکت، درخواست لغو سفر خودتان را ثبت کنید.
  2. در روش دوم می‌توانید با تیم پشتیبانی 24 ساعته ‌های تیکت تماس گرفته و درخواست کنسلی سفرتان را بیان کنید.

در نهایت، تمامی بررسی‌های لازم در رابطه با کنسلی بلیط شما انجام شده و نتیجه نهایی به شما اعلام خواهد شد.

سوالات متداول بلیط هواپیما عسلویه تهران

فاصله هوایی دو شهر عسلویه و تهران چقدر است؟

دو شهر عسلویه و تهران از نظر هوایی 904 کیلومتر از همدیگر فاصله دارند.

چه میزان بار را می‌توانیم در هواپیما عسلویه تهران با خود حمل کنیم؟

جریمه اضافه بار برای بلیط عسلویه تهران چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما عسلویه تهران چقدر است؟