H100کپی
کد تخفیف 30 هزارتومان ویژه دهه اول محرم
رزرو بلیط هواپیما
tabestoonکپی
تخفیف 200 هزار تومانی ویژه هتل های 100% آنلاین
رزرو هتل

بلیط هواپیما عسلویه کیش

مسافر

بلیط در این بازه زمانی برای مبدا و مقصد موردنظر یافت نشد.

پروازهای مسیر عسلویه کیش به صورت فصلی به فروش می‌رسند، پس به جای رزرو بلیط هواپیما عسلویه کیش می‌توانید از عسلویه با پروازی مستقیم به اصفهان سفر کرده و پس از آن با بلیط هواپیما اصفهان کیش به این جزیره بروید. البته راهکار‌های دیگری نیز وجود دارد که در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم.

خرید بلیط هواپیما عسلویه کیش

سفر در مسیر عسلویه کیش در زمانی که بلیط مستقیم موجود نیست دو راهکار دارد که عبارتند از:

  • سفر هوایی: اگر علاقه به سفر هوایی دارید نیاز است 2 عدد بلیط هواپیما با عنوان عسلویه اصفهان و اصفهان کیش را خریداری کنید تا بتوانید با هواپیما مسیر عسلویه کیش را طی کنید. در این صورت سفر شما حدود 2 ساعت و 20 دقیقه زمان می‌برد.
  • سفر هوایی، زمینی: اگر می‌خواهید سفر هوایی و زمینی را باهم تجربه کنید می‌توانید به صورت زمینی از عسلویه مستقیم به اصفهان برید و ادامه مسیر را با هواپیما از اصفهان به کیش طی کنید تا به این جزیره برسید. همچنین اگر این راهکار را برای سفر انتخاب کردید باید بدانید که مسیر اتوبوسی شما حدود 8 ساعت طول می‌کشد. برای رزرو بلیط اتوبوس در این مسیر می‌توانید با شماره 021-58913 تماس بگیرید.

با توجه به راهکارهای پیشنهادی می‌توانید هرکدام که برایتان مقدور است انتخاب کنید، البته تنها نکته قابل توجه در اینگونه مسیر‌هایی که پرواز برایشان موجود نیست این است که بلیط‌هایتان را طوری رزرو کنید که در کمترین زمان ممکن و بدون تلف کردن وقت از عسلویه به کیش بروید.

اطلاعات فرودگاه عسلویه

فرودگاه خلیج فارس عسلویه که در 16 کیلومتری جنوب شرقی عسلویه قرار گرفته، میزبان پروازهای داخلی و خارجی است. اطلاعات دسترسی به این فرودگاه به شرح زیر بیان شده:

  • فاصله تا مرکز شهر: 21.4 کیلومتر حدود 22 دقیقه
  • آدرس: عسلویه، بلوار صنعت، بلوار خلیج فارس، بلوار ایران زمین، فرودگاه خلیج فارس عسلویه
  • تلفن تماس: 07731373930

سوالات متداول بلیط هواپیما عسلویه کیش

مسافت بلیط هواپیما عسلویه کیش چقدر است؟

مسافت هوایی مسیر عسلویه کیش 156 کیلومتر رقم خورده.

آدرس فرودگاه عسلویه کجاست؟

هزینه پروازی هواپیما عسلویه تهران و تهران کیش چقدر است؟