H100کپی
کد تخفیف 30 هزارتومان ویژه دهه اول محرم
رزرو بلیط هواپیما
tabestoonکپی
تخفیف 200 هزار تومانی ویژه هتل های 100% آنلاین
رزرو هتل

بلیط هواپیما ماهشهر تهران

مسافر

بلیط در این بازه زمانی برای مبدا و مقصد موردنظر یافت نشد.

اگر قصد خرید بلیط هواپیما ماهشهر تهران را دارید، می‌توانید با مشخص کردن مبدا و مقصد، درج تاریخ مورد نظر برای پرواز، تکمیل اطلاعات شخصی و پرداخت هزینه به صورت آنلاین، بلیط خود را رزرو کنید. در صورتی که بلیطی در این بازه برای شما موجود نباشد، می‌توانید از تقویم نرخی 30 روزه موجود در سایت، استفاده کنید. این تقویم تمامی بلیط‌های یک ماه آینده را به شما نشان می‌دهد.

قیمت این بلیط در بهمن ماه سال 1402، از نوع سیستمی و کلاس پروازی اکونومی 2 میلیون و 300 هزار تومان می‌باشد که با توجه به نوع بلیط، کلاس پروازی، شرکت هواپیمایی و غیره متغیر است. در ادامه این نوشته به بررسی نحوه خرید، قیمت، اطلاعات پرواز و سایر اطلاعات می‌پردازیم.

خرید بلیط هواپیما ماهشهر تهران

جهت خرید بلیط هواپیما ماهشهر تهران، باید مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید:

  • در مرحله اول، مبدا و مقصد خود را به ترتیب روی ماهشهر و تهران تنظیم کنید.
  • سپس تاریخ مورد نظر خود را برای پرواز در قسمت تعیین شده، وارد کنید.
  • در صورتی که می‌خواهید بلیط خود را به صورت دو طرفه رزرو کنید، تیک گزینه رفت و برگشت را فعال نمایید.
  • سپس در بین بلیط‌های لیست شده، ایده‌آل‌ترین نوع بلیط را برای خود در نظر بگیرید.
  • در صفحه بعد به تکمیل اطلاعات شخصی خود، مانند نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد، کد ملی و غیره بپردازید.
  • در مرحله آخر، وارد درگاه اینترنتی مشخص شده شوید و هزینه بلیط خود را به صورت آنلاین بپردازید.

اگر بلیط شما در بازه مورد نظر موجود نبود، پیشنهاد می‌کنیم از تقویم نرخی 30 روزه موجود در سایت، استفاده کنید. این تقویم تمامی پرواز‌های یک ماه آتی را به شما نشان خواهد داد. با انجام این فرایند، بلیط شما با موفقیت ثبت خواهد شد.

قیمت بلیط هواپیما ماهشهر تهران

قیمت بلیط هواپیما ماهشهر تهران، در بهمن ماه سال 1402، به مبلغ 2 میلیون و 300 هزار تومان، در نظر گرفته شده است. هزینه این بلیط، مختص به پرواز‌های سیستمی و کلاس پروازی اکونومی می‌باشد؛ همچنین عواملی از جمله: نوع بلیط، ایرلاین انتخابی، کلاس پروازی و تاریخ سفر، روی قیمت نهایی بلیط هواپیما ماهشهر تهران، به صورت مستقیم تأثیر‌گذار هستند.

پرواز ارزان ماهشهر تهران

در رابطه با بلیط هواپیما ارزان ماهشهر تهران، می‌توان گفت‌ های تیکت، همیشه ارزان‌ترین نوع بلیط را نسبت به مجموعه‌های مشابه در اختیار مسافران خود قرار می‌دهد؛ اما شما با بهره گرفتن از راه‌های زیر، می‌توانید بلیط ارزان‌تری را با توجه به بودجه خود، تهیه کنید. این موارد عبارت‌اند از:

  • بهره گرفتن از تقویم نرخی 30 روزه: شما می‌توانید با استفاده از این تقویم و مقایسه بلیط‌ها با همدیگر، ارزان‌ترین نوع آن را خریداری کنید.
  • اعمال فیلتر قیمت روی بلیط: شما مسافران عزیز می‌توانید، با استفاده از فیلتر قیمت، هزینه مورد نظر خود را برای بلیط اعمال کرده تا تمامی بلیط‌های پرواز در همان رنج در اختیارتان قرار گیرد.
  • سفر در بازه زمانی کم تردد: در زمان‌هایی که تعداد سفر از ماهشهر به تهران، کاهش می‌یابد، شما می‌توانید بلیط ارزان‌تری را نسبت به بلیط‌های عادی موجود در‌ های تیکت، خریداری کنید.
  • رزرو بلیط چارتر و لحظه آخری: در برخی موارد بلیط‌های چارتری و لحظه آخری، نسبت به هزینه عادی خود قیمت کمتری خواهد داشت. در نظر داشته باشید این مورد، همیشگی نبوده و در برخی موارد استثنا خواهد بود. 

پرواز ماهشهر تهران لحظه آخری

یکی از انواع بلیط‌ها که شما می‌توانید در سایت ‌های تیکت، آن را رزرو کنید، بلیط‌ لحظه آخری است. برای رزرو این نوع بلیط، کافی است فیلتر چارتری را روی بلیط خود اعمال نموده و سپس در بین موارد موجود، بلیط‌های لحظه آخری را برای خود، انتخاب کنید. در نظر داشته باشید که بلیط‌های لحظه آخری، در ساعات پایانی مانده به پرواز روی سایت قرار می‌گیرد و لذا هزینه آن، با توجه به شرایط، درج خواهد شد.

پرواز چارتر ماهشهر به تهران

دسته دیگر از بلیط‌های موجود در ‌های تیکت، بلیط‌های پرواز چارتری است. در واقع این بلیط‌ها تحت نظر شرکت‌های چارتر‌کننده مدیریت می‌شوند و به همین دلیل قوانین مخصوص به خود را دارند. پس قبل از رزرو بلیط‌های چارتری، اطلاعات مربوط به سفر را به خوبی مطالعه نمایید. برای رزرو بلیط پرواز ماهشهر به تهران، تنها باید فیلتر چارتری را انتخاب کنید تا به آن‌ها دسترسی داشته باشید.

برنامه پرواز‌های ماهشهر تهران

در رابطه با برنامه پرواز‌های ماهشهر تهران می‌توان گفت، این پرواز در همه روز‌های هفته انجام می‌شود و شما می‌توانید در هر بازه‌ای از زمان، آن را انتخاب کنید. دو شهر ماهشهر و تهران، از نظر هوایی در فاصله 604 کیلومتری از همدیگر، قرار گرفته‌اند که مدت زمان تقریبی آن، 1 ساعت و 15 دقیقه خواهد بود. میزان بار مجاز شما در این پرواز با توجه به کلاس پروازی انتخابی شما تعیین می‌شود. شما برای کلاس پروازی اکونومی و بیزینسی، می‌توانید به ترتیب 20 یا 30 کیلوگرم بار را با خود حمل نمایید. در صورتی که می‌خواهید باری را به صورت اضافه با خود حمل کنید، شامل پرداخت جریمه خواهید شد.

اطلاعات فرودگاه ماهشهر

در رابطه با اطلاعات فرودگاه ماهشهر، در نظر داشته باشید این فرودگاه تنها یک ترمینال دارد که مختص به پرواز‌های داخلی است. این ترمینال در فاصله 2 کیلومتری مرکز شهر قرار گرفته که حدوداً به 5 دقیقه زمان نیاز دارد.

آدرس فرودگاه بندر ماهشهر: استان خوزستان، بندر ماهشهر، بلوار ملک الشعرای بهار (کویتی‌ها)، خیابان فردوسی، بزرگراه ماهشهر، فرودگاه بندر ماهشهر.

اطلاعات فرودگاه تهران

به فرودگاه مهرآباد شهر تهران، 6 ترمینال اختصاص داده شده است که هر کدام از آن‌ها به پرواز‌های داخلی، خارجی و حج اختصاص دارد. فاصله فرودگاه مهرآباد تا مرکز شهر حدوداً 7 کیلومتر است که پیمودن این مسافت، 10 دقیقه به طول می‌انجامد.

آدرس فرودگاه مهر آباد تهران: استان تهران، میدان آزادی، کیلومتر ۱ اتوبان لشکری، دوربرگردان فرودگاه، خیابان فرودگاه، فرودگاه بین‌المللی مهرآباد.

کنسلی بلیط هواپیما ماهشهر تهران

در صورتی که قصد دارید بلیط هواپیما ماهشهر تهران را لغو کنید، کافی است با تیم پشتیبانی 24 ساعته سایت، تماس گرفته و درخواست خود را بیان کنید؛ همچنین می‌توانید وارد بخش حساب کاربری خود شده و با ارسال تیکت، درخواست کنسلی بلیط ماهشهر تهران را ثبت نمایید. تمامی بررسی‌های لازم توسط کارشناسان ما انجام شده و نتیجه نهایی در اسرع وقت، به اطلاع شما خواهد رسید. 

سوالات متداول بلیط هواپیما ماهشهر تهران

برای رزرو بلیط لحظه آخری ماهشهر تهران، چه اقدامی باید انجام دهیم؟

شما می‌توانید برای رزرو بلیط لحظه آخری ماهشهر تهران، فیلتر بلیط چارتری را روی بلیط خود اعمال کنید و سپس بلیط لحظه آخری را انتخاب کنید.

قیمت بلیط هواپیما ماهشهر تهران، چقدر است؟

فاصله هوایی دو شهر ماهشهر و تهران، چقدر است؟

چگونه بلیط ارزان ماهشهر تهران را از های تیکت، خریداری کنیم؟

پرواز ماهشهر تهران، چه قدر طول می‌کشد؟