H100کپی
کد تخفیف 30 هزارتومان ویژه دهه اول محرم
رزرو بلیط هواپیما
tabestoonکپی
تخفیف 200 هزار تومانی ویژه هتل های 100% آنلاین
رزرو هتل

بلیط هواپیما مشهد چابهار

مسافر

‌های تیکت همیشه در دسترس شما مسافران عزیز است تا بتوانید به راحتی بلیط هواپیما مشهد چابهار را رزرو کنید. تنها کافی است پس از وارد کردن مبدأ و مقصد خود و اعمال تاریخ مورد نظر برای سفر، به دنبال ایده‌آل‌ترین بلیط برای خود باشید. پس از انتخاب بلیط، فرم مشخصات خواسته شده را با دقت پر کرده و سپس هزینه بلیط را به صورت آنلاین بپردازید. جهت تسریع فرایند دریافت بلیط، فیلتر‌های مختلفی در دسترس شماست که می‌توانید از آن‌ها بهره بگیرید. این فیلتر‌ها شامل مواردی همچون: فیلتر قیمت، نوع بلیط، کلاس پروازی و ایرلاین هستند. در ادامه این نوشته به بررسی کامل بلیط هواپیما مشهد چابهار از جمله خرید بلیط، قیمت، بلیط چارتر و لحظه آخری، قوانین استرداد و اطلاعات پرواز می‌پردازیم.

خرید بلیط هواپیما مشهد چابهار

جهت خرید بلیط هواپیما مشهد چابهار، مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید.

 1. در مرحله اول، مبدأ و مقصد خود را مشخص کنید.
 2. سپس تاریخ مدنظرتان را برای پرواز مشهد چابهار، وارد نمایید.
 3. اگر قصد دارید به صورت هم‌زمان، بلیط برگشت خود را نیز دریافت کنید، تیک گزینه رفت و برگشت را فعال کنید.
 4. پس از یافتن بلیط توسط سایت، ایده‌آل‌ترین بلیط را برای خود انتخاب کنید.
 5. در صورتی که بلیطی در این بازه برای شما موجود نبود، از تقویم نرخی 30 روزه استفاده کنید. این تقویم تمامی پرواز‌های یک ماه آینده را به شما نشان می‌دهد.
 6. پس از انتخاب بلیط، وارد صفحه بعد شده و سپس فرم اطلاعات مربوط به خود را تکمیل کنید.
 7. در نهایت از طریق درگاه اینترنتی، مبلغ بلیط را به صورت آنلاین پرداخت کنید.

در نظر داشته باشید ‌های تیکت دارای فیلتر‌های نوع بلیط، قیمت، ایرلاین و کلاس پروازی بوده و شما مسافران می‌توانید برای دریافت سریع‌تر بلیط، از آن‌ها استفاده کنید. 

قیمت بلیط هواپیما مشهد چابهار

قیمت بلیط هواپیما مشهد چابهار، در دی ماه سال 1402، حدوداً مبلغ 2 میلیون تومان می‌باشد. در نظر داشته باشید، عواملی مانند نوع بلیط، کلاس پروازی انتخابی، ایرلاین و بازه زمانی شما برای سفر، روی قیمت بلیط هواپیما مشهد چابهار، تأثیر مستقیم دارد. البته به این نکته توجه داشته باشید؛ ‌های تیکت همیشه ارزان‌ترین بلیط‌ها را برای مسافران خود در نظر می‌گیرد.

بلیط چارتر مشهد چابهار

یکی از انواع بلیط‌ها که در‌ های تیکت می‌توانید آن را رزرو کنید، بلیط چارتر مشهد چابهار است. برای دریافت این بلیط، کافی است فیلتر بلیط را انتخاب کرده و بین موارد موجود، بلیط هواپیما چارتری را انتخاب کنید. این بلیط‌ها تحت نظر شرکت‌های خاصی مدیریت شده و به همین دلیل، قوانین به خصوصی دارند. در رابطه با قیمت این بلیط‌ها می‌توان گفت، قیمت بلیط‌های چارتری متغیر بوده و ممکن است کمتر یا بیشتر از بلیط عادی باشد. پس قبل از رزرو این نوع بلیط، قوانین و اطلاعات پرواز را به خوبی مطالعه کنید.

بلیط لحظه آخری مشهد چابهار

اگر قصد دارید بلیط لحظه آخری مشهد چابهار را از ‌های تیکت خریداری کنید، ابتدا نوع بلیط را چارتری انتخاب کرده و سپس در بین موارد موجود، به دنبال بلیط لحظه آخری باشید. این بلیط‌ها چند ساعت مانده به پرواز در دسترس مسافران قرار می‌گیرد و قیمت آن ممکن است بیشتر یا کمتر از قیمت بلیط عادی باشد. 

استرداد بلیط هواپیما مشهد چابهار

اگر به صورت ناگهانی قصد استرداد بلیط هواپیما مشهد چابهار را داشتید، می‌توانید از دو روش، اقدام به ثبت درخواست خود کنید. در روش اول می‌توانید در سایت، وارد حساب کاربری خود شده و سپس با ارسال تیکت، درخواست لغو بلیط مشهد چابهار را ثبت کنید. همچنین در روش دوم می‌توانید با تیم پشتیبانی 24 ساعته ‌های تیکت، تماس گرفته و سپس پیگیر استرداد بلیط خود باشید. پس از بررسی‌های لازم، نتیجه نهایی به شما اعلام خواهد شد.

اطلاعات پرواز مشهد چابهار

در رابطه با اطلاعات پرواز مشهد چابهار می‌توان گفت این دو شهر از نظر هوایی 1226 کیلومتر از همدیگر فاصله داشته و پیمودن این مسیر با هواپیما به 2 ساعت زمان نیاز دارد. در رابطه با میزان بار مجاز این سفر می‌توان گفت، در صورتی که کلاس پروازی انتخابی شما از نوع اکونومی باشد، می‌توانید حداکثر 20 کیلوگرم بار مجاز را به کانتر تحویل داده و 5 کیلوگرم را با خود در کابین هواپیما حمل کنید. این در حالی است که برای کلاس پرواز بیزینسی، حداکثر 38 کیلوگرم (30 کیلوگرم داخل کانتر و 7 یا 8 کیلوگرم داخل کابین) بار برای هر نفر، در نظر گرفته شده است.

اطلاعات فرودگاه مشهد

فرودگاه بین‌المللی شهر مشهد، دارای 3 ترمینال مجزا از هم بوده که هر کدام از آن‌ها مختص به پرواز‌های داخلی، بین‌المللی و حج است. همچنین از مرکز شهر تا این فرودگاه، حدود 8 کیلومتر فاصله است که تقریباً به 15 دقیقه زمان نیاز دارد.

آدرس فرودگاه بین‌المللی مشهد: مشهد، شهید سلیمانی، بلوار صابر، بلوار جمهوری اسلامی، شهدا حافظان آسمان، فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی نژاد.

اطلاعات فرودگاه چابهار

در حالت کلی، فرودگاه کنارک شهر چابهار، 2 ترمینال جداگانه دارد که یکی از آن‌ها مختص به پرواز‌های داخلی و دیگری برای پرواز‌های خارجی است. این فرودگاه در فاصله 50 کیلومتری این شهر واقع شده است.

آدرس فرودگاه بین‌المللی چابهار: استان سیستان و بلوچستان، شهرک چابهار، جاده چابهار، جاده کنارک، فرودگاه بین‌المللی چابهار (کنارک).

جا‌های دیدنی چابهار

اگر قصد دارید به شهر چابهار مسافرت کنید، پیشنهاد می‌کنیم از مکان‌های زیر دیدن کنید.

 1. ساحل صخره‌ای چابهار
 2. تالاب لیپار چابهار
 3. کوه‌های مریخی چابهار
 4. جنگل حرا چابهار
 5. گل فشان تنگ
 6. کوه مینیاتوری

چابهار، شهری است که زیبایی و شگفتی را در کنار هم دارد؛ بنابراین بازدید از جاذبه‌های گردشگری چابهار، تجربه‌ای فراموش نشدنی برای هر گردشگر خواهد بود.

سوالات متداول بلیط هواپیما مشهد چابهار

چگونه می‌توانیم بلیط ارزان مشهد چابهار از های تیکت خریداری کنیم؟

شما با بهره گرفتن از تقویم نرخی 30 روزه و فیلتر قیمت، می‌توانید با توجه به بودجه خودتان بلیط ایده آل مشهد چابهار را خریداری کنید. همچنین مسافرت در بازه زمانی که تعداد سفر‌ها به چابهار کمتر است، می‌تواند در کاهش قیمت بلیط، مؤثر باشد.

میزان بار مجاز برای پرواز‌های مشهد چابهار چقدر است؟

جریمه کنسلی بلیط هواپیما مشهد چابهار چقدر است؟