H100کپی
کد تخفیف 30 هزارتومان ویژه دهه اول محرم
رزرو بلیط هواپیما
tabestoonکپی
تخفیف 200 هزار تومانی ویژه هتل های 100% آنلاین
رزرو هتل

بلیط هواپیما مشهد بوشهر

مسافر

برای خرید بلیط هواپیما مشهد به بوشهر بدون هیچگونه معطلی و مناسب‌ترین قیمت، می‌توانید به سایت های تیکت مراجعه کنید. برای خرید بلیط از سایت های تیکت، ابتدا باید مبدا و مقصد خود را تعیین کنید و سپس زمان سفر مشهد به بوشهر را انتخاب کنید. بعد از انتخاب بلیط، فرم اطلاعات هویتی را با دقت پر کنید. در مرحله آخر باید به درگاه اینترنتی سایت مراجعه کنید و هزینه بلیط خود را به صورت آنلاین پرداخت کنید. قیمت بلیط هواپیما از مشهد به بوشهر در فصل زمستان 1402 از 2 میلیون تومان الی 2 میلیون و 100 هزار در حال نوسان است. عوامل مختلفی همانند زمان سفر، ایرلاین، کلاس پرواز، باراضافه روی قیمت نهایی بلیط هواپیما شما تاثیر دارد.

خرید بلیط هواپیما مشهد بوشهر

بلیط هواپیما مشهد بوشهر به صورت چارتر، لحظه آخری و سیستمی در اختیار مسافرین قرار می‌گیرد که هرکدام از آن‌ها معایب، مزایا و محدودیت‌های منحصربه‌فرد خود را دارند. زمان رزرو بلیط هواپیما به صورت آنلاین باید به گزینه‌هایی همانند قیمت بلیط، نوع پرواز، نوع ایرلاین و... توجه داشته باشید. برای خرید بلیط هواپیما مشهد به مقصد بوشهر در سایت های تیکت باید مراحل زیر را انجام دهید.

 • سپس گزینه مبدا و مقصد سفر خود را مشخص کنید.
 • تاریخ و ساعت سفرتتان از مشهد به بوشهر را انتخاب کنید.
 • در صورت نیاز به بلیط رفت و برگشت، می‌توانید گزینه سفر دوطرفه را انتخاب کنید.
 • برای سرعت بیشتر انتخاب بلیط خود می‌توانید از فیلتر قیمت، ایرلاین، کلاس سفر و... استفاده کنید.
 • بعد از انتخاب نوع بلیط، مشخصات هویتی خود همانند شماره ملی، نام و نام خانوادگی و شماره تماس را وارد کنید.
 • تعداد مسافرین و نوع کلاس پروازی خود را انتخاب کنید.
 • هزینه بلیط هواپیمایی خود را به صورت آنلاین پرداخت کنید.
 • پس از پرداخت هزینه، لینک بلیط به شماره همراه شما ارسال می‌شود.

قیمت بلیط مشهد بوشهر

قیمت بلیط مشهد به بوشهر در فصل زمستان 1402 از 2 میلیون الی 2 میلیون و 100 هزار در حال نوسان است. توجه داشته باشید این بازه  قیمتی برای بلیط سیستمی و کلاس اکونومی است. قیمت بلیط مشهد بوشهر در طول سال نرخ ثابتی ندارد و براساس چند فاکتور مختلف در حال تغییر است که عبارتند از:

 • بازه زمانی سفر: با افزایش تقاضا برای دریافت بلیط، نرخ آن افزایش پیدا می‌کند. به‌طور مثال در ایام مذهبی و تعطیلات ترافیک جابه‌جایی بین این دو شهر افزایش پیدا می‌کند. هزینه سفر مشهد به بوشهر در اوایل بهار و تابستان نسبت به فصل زمستان و پاییز بیشتر است.
 • نوع بلیط: بلیط‌های مشهد بوشهر به دو صورت سیستمی و چارتر عرضه می‌شوند. معمولا قیمت بلیط‌های چارتر نسبت به بلیط‌های سیستمی ارزان‌تر هستند.
 • نوع ایرلاین: نرخ قیمت بلیط‌های سیستمی برعهده ایرلاین‌ها است؛ به همین دلیل نوع ایرلاین نقش مستقیمی در قیمت بلیط‌های سیستمی دارد.
 • کلاس پروازی: کلاس پروازی براساس امکانات و نوع صندلی ایرلاین‌ها اشاره دارد. به‌طور کلی قیمت کلاس‌های اکونومی نسبت به کلاس بیزینس قیمت مناسب‌تری دارند؛ زیرا امکانات معمولی در این کلاس در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد.

بلیط هواپیما چارتر مشهد بوشهر

برای خرید بلیط هواپیما چارتر، ابتدا باید به سایت خرید های تیکت مراجعه کنید و بعد از انتخاب مبدا، مقصد و تاریخ سفر خود، فیلتر خرید بلیط را روی پروازهای چارتر قرار دهید. بعد از انتخاب بلیط باید گزینه جستجو را انتخاب کنید تا لیست پروازهای چاتری نزدیک به سفر شما نمایش داده شود.

بلیط چارتری

بلیط سیستمی

رده سنی

برابر با بلیط بزرگسال

10 درصد بلیط بزرگسال

زیر 2 سال

متناسب با بلیط بزرگسال

50 الی 70 درصد بلیط بزرگسال

2 الی 12 سال

بلیط لحظه آخری مشهد بوشهر

یکی دیگر از ارزان‌ترین بلیط‌های مسیر مشهد بوشهر، متعلق به بلیط‌های لحظه آخری هستند. بلیط‌های لحظه آخری گزینه مناسبی برای افرادی هستند که قصد سفر ارزان قیمت دارند. بلیط‌های لحظه آخری در زیر مجموعه بلیط‌های چارتری قرار می‌گیرند؛ به همین دلیل زمان خرید بلیط لحظه آخری مشهد به بوشهر باید فیلتر خرید را روی پروازهای چارتری قرار دهید. 

استرداد بلیط مشهد بوشهر

در صورتی که برای سفر خود از بلیط چارتری استفاده کرده‌اید، امکان کنسل شدن آن بدون جریمه امکان‌پذیر نیست. اما اگر بلیط خود را به صورت سیستمی تهیه کرده‌اید؛ براساس نوع ایرلاین، نوع پرواز، کلاس پروازی و... می‌توانید اقدام به کنسل شدن بلیط خود کنید. توجه داشته باشید که هر ایرلاین قوانین استرداد خود را دارند. برای کنسل شدن بلیط خود می‌توانید از کارشناسان سایت های تیکت به صورت 24 ساعته مشاوره دریافت کنید. 

اطلاعات پرواز مشهد بوشهر

اگر قصد دارید از مشهد به بوشهر یا بلعکس سفر کنید، باید با جزئیات پایانه مسافربری آشنایی داشته باشید. فرودگاه هاشمی مشهد بعد از فرودگاه مهرآباد و امام خمینی از مهم‌ترین و شلوغ‌ترین فرودگاه‌های ایران محسوب می‌شود. فرودگاه بوشهر، اولین فرودگاه بین المللی ایران محسوب می‌شود که نقش بسزایی در حمل و نقل هوایی خارجی و داخلی دارد.

 با خط پرواز مشهد به بوشهر می‌توانید مسافت 1155 کیلومتری را در مدت زمان 2 ساعت طی کنید. تنها ایرلاینی که خدمات پرواز مشهد به بوشهر را ارائه می‌دهد، ایرلاین ایران ایر است که دارای دو کلاس پروازی به نام بیزینس و اکونومی است. در کلاس بیزینس این ایرلاین مسافرین می‌توانند حداکثر 30 کیلوگرم بار با خود داشته باشند؛ اما در کلاس اکونومی حداکثر بار مجاز برای هر فرد برابر با 20 کیلوگرم است.

اطلاعات فرودگاه مشهد

فرودگاه بین المللی هاشمی مشهد از مهم‌ترین خط‌های هوایی ایران محسوب می‌شود. در این فرودگاه سه ترمینال در حال فعالیت است. ترمینال اول فرودگاه به پروازهای داخلی اختصاص دارد، اما ترمینال 2 و 3 این فرودگاه به پروازهای ورودی و خروجی خارجی تعلق دارد. در فرودگاه هاشمی ایرلاین‌های داخلی و خارجی بسیاری فعالیت دارند که برخی از آن‌ها شامل آسمان، ایران ایرتور، ترکیش ایرلاینز، فلای دبی و... می‌شوند.

 • کد یاتا: MHD
 • سال ساخت: 1330
 • شماره تلفن: 05133100000
 • وب سایت رسمی: /https://mashhad.airport.ir
 • مساحت: 540 هکتار
 • ارتفاع فرودگاه: 3263
 • آدرس: مشهد، بلوار فرودگاه

اطلاعات فرودگاه بوشهر

فرودگاه بین المللی شهدای بوشهر اولین فرودگاه بین المللی ایران است. این فرودگاه دارای دو باند با بلندی 4470 و 4469 متر است که جزء بلندترین باندهای فرودگاه‌ کشور ایران محسوب می‌شود. مساحت فرودگاه بوشهر تقریبا برابر با 5000 هکتار است که در بخش جنوبی بوشهر قرار دارد.

کد یاتا: BUZ

سال ساخت: 1298

مساحت: 5000 هکتار

ارتفاع فرودگاه: 21 متر 

آدرس: بوشهر، بلوار شهید بهشتی، منطقه نظامی، میدان فرودگاه

سوالات متداول بلیط هواپیما مشهد بوشهر

فاصله هوایی بین مشهد تا بوشهر چقدر است؟

فاصله مشهد تا بوشهر تقریبا 1155 کیلومتر است و از طولانی‌ترین خط‌های هوایی ایران محسوب می‌شود. تقریبا 2 ساعت فاصله زمانی بین این دو شهر وجود دارد.

چه ایرلاینی مسئولیت پرواز مشهد بوشهر را برعهده دارد؟

میزان بار مجاز در سفر هوایی مشهد بوشهر چقدر است؟