MILADکپی
رزرو بلیط پرواز از هر نقطه ایران به مشهد با تخفیف ویژه ولادت امام رضا(ع)
رزرو بلیط هواپیما مشهد
MILADکپی
رزرو هتل با تخفیف 200 هزار تومانی ویژه ولادت امام رضا(ع)
رزرو هتل های مشهد

بلیط هواپیما مشهد بندر عباس

مسافر

رزرو هتل های مشهد

بلیط هواپیما مشهد بندرعباس در سایت‌ های تیکت با فرایند خرید ساده، قابل دسترس است. برای مشاهده بلیط‌های ارائه شده در این مسیر باید تاریخ سفر خود را در فیلد مشخص شده وارد کنید و اطلاعات خواسته شده را ثبت و بعد از آن هزینه را به صورت آنلاین پرداخت کنید. قیمت بلیط مشهد بندرعباس در تاریخ 13ام آذر ماه سال 1402 در حدود 2 میلیون تومان برای بلیط‌های اکونومی در نوع سیستمی است. کلیه خدمات در سایت ما با پشتیبانی 24 ساعته همراه می‌باشد. 

در ادامه پروسه خرید بلیط هواپیما مشهد بندرعباس به طور کامل برای شما شرح داده خواهد شد؛ علاوه بر فرایند خرید، قیمت، انواع بلیط، استرداد بلیط و غیره نیز در طی این مطلب برای سفر‌ هوایی مشهد بندرعباس بررسی خواهند شد. 

خرید بلیط هواپیما مشهد بندرعباس

برای خرید بلیط هواپیما مشهد به مقصد بندرعباس در سایت ما باید در شروع، تاریخی که برای سفر خود مدنظر دارید را وارد کنید. توجه داشته باشید، اگر گزینه بلیط دو طرفه غیر فعال باشد، تنها باید تاریخ رفت را مشخص کرده و تمامی بلیط‌ها در همان مسیر به شما نمایش داده می‌شوند؛ اما با فعال کردن این گزینه باید تاریخ برگشت را نیز وارد کنید. پس از وارد کردن تاریخ، سایت تمامی بلیط‌های موجود در این مسیر را به شما نمایش می‌دهد که می‌توانید بر روی نوع بلیط، کلاس پروازی، قیمت و شرکت هواپیمایی فیلتر اعمال کنید. 

اگر بلیط‌های نمایش داده شده برای مسیر پروازی مشهد بندرعباس متناسب با بودجه و زمان شما نبودند، می‌توانید به تقویم نرخی 30 روزه در سایت مراجعه کنید و بلیط‌های این مسیر هوایی را تا 30 روزه آینده به همراه اطلاعات و قیمت مشاهده کنید. در این مرحله لازم است که بلیط خود را انتخاب کنید و سپس در صفحه باز شده، اطلاعات هویتی خود را وارد کنید. 

در وارد کردن اطلاعات دقت داشته باشید. ثبت اشتباه اطلاعات در زمان پرواز دردسر ساز خواهد بود. بعد از اینکه تمامی اطلاعات را وارد کردید، قبل از ورود به درگاه پرداخت، نوع بلیط مشهد بندرعباس، قیمت، تاریخ، قوانین و اطلاعات خواسته شده را چک کنید و در صورت درستی تمامی موارد، پرداخت را به صورت آنلاین در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام دهید. 

قیمت بلیط هواپیما مشهد بندرعباس 

در حال حاضر قیمت این بلیط در تاریخ 13ام آذر ماه سال 1402 و کلاس اکونومی برای بلیط‌های سیستمی در بازه 1 میلیون و 900 هزار تا 2 میلیون تومان است. در سایت ما علاوه بر مناسب بودن قیمت، شما می‌توانید بر قیمت بلیط‌ها، فیلتر اعمال کرده و آن‌ها را در نزدیک‌ترین قیمت به بودجه مورد نظرتان خریداری کنید. توجه داشته باشید که قیمت‌ها متغیر بوده و بر اساس پارامتر‌های مختلفی نظیر: کلاس پروازی، ایرلاین و غیره تعیین می‌شود.

قیمت بلیط هواپیما مشهد بندرعباس رفت و برگشت

قیمت بلیط هواپیما مشهد بندرعباس رفت و برگشت در آذر ماه سال 1402، حدود 4 میلیون تومان است. این قیمت برای بلیط‌های سیستمی در کلاس اکونومی ارائه شده و خرید بلیط به صورت رفت و برگشت در سایت ما تنها با فعال کردن بلیط دوطرفه و ثبت تاریخ برگشت امکان‌پذیر است.

بلیط هواپیما مشهد بندرعباس چارتر

بلیط هواپیما مشهد بندر عباس چارتر را در سایت ‌های تیکت با اعمال فیلتر می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن پیدا کنید، برای این کار باید فیلتر نوع بلیط را روی بلیط چارتری تنظیم کنید. قیمت بلیط چارتری با سیستمی متفاوت است و از آنجایی که این قیمت توسط شرکت‌های چارتر‌کننده تعیین می‌شود، نمی‌توان برای آن قیمت دقیقی اعلام کرد. 

بلیط هواپیما مشهد بندرعباس ارزان 

برای خرید بلیط ارزان مشهد بندر عباس می‌توانید به بلیط‌های چارتری و لحظه آخری مراجعه کنید. گاهی اوقات بلیط‌ هواپیما چارتر و لحظه آخری قیمت کمتری نسبت به بلیط‌های سیستمی دارند؛ اما توجه داشته باشید که عکس این موضوع نیز وجود دارد و به همین دلیل توصیه ما به شما برای خرید بلیط هواپیما مشهد بندرعباس ارزان، مراجعه به تقویم نرخی 30 روزه در سایت ‌های تیکت است. 

کنسلی بلیط هواپیما مشهد بندرعباس

برای کنسل کردن بلیط هواپیما مشهد بندرعباس کافی است، در سایت ما به بخش کاربری خود مراجعه کنید و با ارسال تیکت به تیم پشتیبانی، درخواست استرداد بلیط خود را بدهید. علاوه بر ارسال تیکت، امکان برقراری تماس با تیم پشتیبانی برای استرداد بلیط نیز وجود دارد. فقط توجه داشته باشید که استرداد بلیط با این دو روش در صورتی امکان‌پذیر است که بلیط شما قابلیت استرداد داشته باشد. 

اطلاعات پرواز مشهد بندرعباس 

این دو شهر از نظر هوایی، 1060 کیلومتر با یکدیگر فاصله دارند و مسیر پروازی آن‌ها حدود 1 ساعت 30 دقیقه طول می‌کشد. از دیگر اطلاعات پرواز مشهد بندرعباس می‌توانیم به موضوع میزان بار مجاز بپردازیم که برای بلیط‌های اکونومی 20 کیلوگرم است. به طور کلی میزان بار مجاز به ایرلاین مربوطه و کلاس پروازی بستگی دارد. 

اطلاعات فرودگاه مشهد 

فرودگاه مشهد یکی از مجموعه فرودگاه‌های بین‌المللی کشور با 3 ترمینال بوده که یکی از آن‌ها به پرواز‌های داخل کشور اختصاص دارد. از مرکز شهر تا فرودگاه حدود 8 کیلومتر فاصله است.

آدرس فرودگاه مشهد: مشهد، شهید سلیمانی، بلوار صابر، بلوار جمهوری اسلامی، شهدای حافظان آسمان، فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد.

اطلاعات فرودگاه بندرعباس

از اطلاعات فرودگاه بندرعباس می‌توانیم به دو ترمینال این مجموعه اشاره کنیم. در فرودگاه این شهر تنها یک ترمینال به سفر‌های داخلی اختصاص دارد و فرودگاه در فاصله 6 کیلومتری مرکز بندر عباس واقع شده است.

آدرس فرودگاه بندر عباس: بندر عباس، نواب صفوی، نواب صفوی 1، بلوار امام خمینی، بلوار 15 خرداد، فرودگاه بین المللی بندرعباس