MILADکپی
رزرو بلیط پرواز از هر نقطه ایران به مشهد با تخفیف ویژه ولادت امام رضا(ع)
رزرو بلیط هواپیما مشهد
MILADکپی
رزرو هتل با تخفیف 200 هزار تومانی ویژه ولادت امام رضا(ع)
رزرو هتل های مشهد

بلیط هواپیما کرمانشاه تهران

مسافر

در این بازه زمانی بلیطی یافت نشد
رزرو هتل های مشهد

ارزان‌ترین بلیط هواپیما کرمانشاه تهران را می‌توانید در سایت های تیکت با استفاده از فیلتر قیمت و تقویم نرخی 30 روزه خریداری کنید. قیمت بلیط هواپیما کرمانشاه تهران، در کلاس اکونومی در آبان ماه سال 1402، حدود 898 هزارتومان است. در سایت ما تمام بلیط‌های این مسیر با انواع ویژگی‌ها نظیر: کلاس پروازی، ایرلاین ارائه دهنده، نوع بلیط و غیره در دسترس شما قرار دارد. با استفاده از فیلترهای سایت می‌توانید بلیط مد نظر خود را سریع‌تر بیابید.  

قیمت بلیط هواپیما تهران کرمانشاه

قیمت بلیط هواپیما تهران کرمانشاه به عوامل متعددی بستگی دارد؛ اما بلیط‌های آن در آبان ماه 1402 و در کلاس اکونومی با مبلغی حدود 898 هزارتومان به فروش می‌رسد. اگر بلیط سیستمی باشد قیمت آن ثابت و بر اساس نرخ مصوب دولتی است ولی اگر چارتر باشد، به پارامتر‌های مختلفی بستگی دارد. این عوامل تأثیر‌گذار بر قیمت بلیط هواپیما کرمانشاه تهران عبارتند از:

  • کلاس پروازی
  • ایرلاین یا شرکت هواپیمایی
  • تاریخ سفر 

خرید بلیط هواپیما کرمانشاه تهران

مراحل خرید بلیط از سایت‌ ما بسیار سریع و راحت است، در ادامه روش خرید بلیط از سایت‌ های تیکت به صورت مرحله به مرحله آورده شده است:

  1. ابتدا مبدا و مقصد را تعیین کنید.
  2. سپس تاریخی که قصد دارید در آن سفر داشته باشید را مشخص کنید.
  3. کلید جستجو را بزنید تا تمام بلیط‌های تهران کرمانشاه در آن تاریخ به شما نمایش داده شوند. همچنین می‌توانید فیلتر تقویم نرخی سی روزه را اعمال کنید تا بلیط‌های سی روز آینده را به شما نمایش دهد. 
  4. به کمک فیلتر‌هایی که سایت ‌های تیکت برای راحتی کاربران خود قرار داده است، می‌توانید نوع ایرلاین، رنج قیمت، چارتری یا سیستمی بودن و موارد دیگری که می‌خواهید فقط بلیط‌های مرتبط با همان به شما نشان داده شود را انتخاب کنید. 
  5. پس از انتخاب بلیط، در مرحله بعد اطلاعات مسافر باید با دقت وارد شود.
  6. در مرحله آخر باید هزینه بلیط هواپیما را به صورت اینترنتی بپردازید؛ سپس از طریق لینک دانلود بلیط را ذخیره کنید. 

در طول طی این مراحل اگر مشکل یا سؤالی داشتید می‌توانید با پشتیبانی سایت ‌های تیکت تماس بگیرید یا از بخش حساب کاربری تیکت ارسال کنید تا شما را به خوبی راهنمایی کنند. 

رزرو بلیط هواپیما کرمانشاه تهران رفت و برگشت

برای رزرو بلیط هواپیما کرمانشاه تهران رفت و برگشت کافی است هنگام خرید بلیط گزینه بلیط رفت و برگشت را اعمال کنید و هم زمان هر دو بلیط خود را بخرید تا با خیال راحت سفرتان را بگذرانید. پس از اعمال گزینه بلیط رفت و برگشت و مشخص کردن تاریخ آن‌ها لیست شرکت‌های هواپیمایی که در این زمان‌ها پرواز دارند را به شما نشان می‌دهد و شما می‌توانید اقدام به رزرو بلیط هواپیما کرمانشاه تهران رفت و برگشت کنید. 

بلیط هواپیما تهران کرمانشاه چارتر

برای دسترسی به بلیط هواپیما تهران کرمانشاه چارتر، با استفاده از فیلتر نوع بلیط کافی است گزینه چارتری را انتخاب کنید. بلیط‌های چارتری محبوبیت زیادی بین افراد دارند؛ اما باید بدانید قیمت بلیط‌های چارتری همیشه ارزان نیست و در بعضی مواقع حتی از بلیط‌های سیستمی گرانتر هم می‌شود. بلیط‌های چارتری توسط شرکت یا تیمی از شرکت هواپیمایی خریداری می‌شوند و قیمت‌گذاری آن به عهده خود شرکت چارتر‌کننده است. در زمان پیک سفر‌های نوروزی و مناسبت‌های خاص و تعطیلات تقاضا برای خرید بلیط هواپیما کرمانشاه تهران زیاد است در نتیجه شرکت چارتر‌کننده قیمت بلیط‌ها را بالا می‌برد. 

در این جور مواقع خرید بلیط‌های چارتر به صرفه نیست چون این نوع بلیط قابلیت کنسل کردن ندارند و در صورت جا ماندن از پرواز هیچ وجهی به شما باز گردانده نمی‌شود در واقع بلیط شما سوخت می‌شود. اما اگر بلیط‌های چارتری را زمانی که تقاضا برای سفر کم است تهیه کنید؛ بلیط هواپیما کرمانشاه تهران با قیمت کم‌تری به فروش می‌رسد. قیمت بلیط‌ هواپیما چارتر با تقاضا برای خرید بلیط رابطه مستقیم دارند هرچه تقاضا کم شود قیمت بلیط‌های چارتر نیز کم می‌شود.

اطلاعات پرواز کرمانشاه تهران

407 کیلومتر فاصله هوایی و به طور تقریبی 55 دقیقه طول می‌کشد تا مسیر کرمانشاه تهران را با هواپیما طی کنیم. میزان بار مجاز در پرواز کرمانشاه تهران، وابسته به کلاس پروازی و ایرلاین مربوطه است، بلیط‌های این مسیر هر روزه قابل خریداری است.

اطلاعات فرودگاه کرمانشاه 

فرودگاه کرمانشاه دارای دو ترمینال یکی برای پرواز‌های خارجی و دیگری برای پرواز‌های داخلی قرار داده شده است. اطلاعات تکمیلی این فرودگاه عبارت است از:

آدرس فرودگاه بین‌المللی کرمانشاه

بلوار شهید کشوری، فرودگاه شهید اشرفی اصفهانی

فاصله فرودگاه تا مرکز شهر

6 کیلومتر

شماره تماس

08331492199

اطلاعات پرواز

199

 

 

 

 

 

اطلاعات فرودگاه مهرآباد 

فرودگاه مهرآباد شامل 6 ترمینال مسافربری است ترمینال یک و دو جهت پرواز‌های داخلی، ترمینال سه و پنج جهت حج تمتع و عمره، ترمینال چهار برای خروجی مسافرین پرواز‌های داخلی و ترمینال شش برای ورودی مسافرین پرواز‌های داخلی مهیا شده است. 

آدرس فرودگاه مهرآباد 

واقع در میدان آزادی، خیابان معراج، فرودگاه مهرآباد 

فاصله تا مرکز شهر

فرودگاه مهرآباد در مرکز شهر واقع شده است.

شماره تماس

02161021

اطلاعات پرواز

199

 

 

 

 

 

 

سوالات متداول بلیط هواپیما کرمانشاه تهران

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما کرمانشاه تهران چارتر چه زمانی است؟

در فصل زمستان که مسافران کمتری بلیط هواپیما تهران کرمانشاه چارتر تهیه می‌کنند بلیط چارتر ارزان‌تر است.

میزان باری که مجاز است در پرواز تهران کرمانشاه با داشته باشیم چقدر هست؟

عوامل موثر بر قیمت بلیط هواپیما کرمانشاه تهران چیست؟