H100کپی
کد تخفیف 30 هزارتومان ویژه دهه اول محرم
رزرو بلیط هواپیما
tabestoonکپی
تخفیف 200 هزار تومانی ویژه هتل های 100% آنلاین
رزرو هتل

بلیط هواپیما کیش رامسر

مسافر

بلیط در این بازه زمانی برای مبدا و مقصد موردنظر یافت نشد.

بلیط هواپیما کیش رامسر به صورت فصلی در بازه‌های خاص سال ارائه می‌شود، در حال حاضر که در سه ماه پایانی سال 1402 هستیم برای مسیر کیش رامسر پرواز مستقیمی وجود ندارد و شما باید از کیش به سمت تهران پرواز داشته باشید و سپس از تهران برای رامسر بلیط تهیه کنید. این روش تنها روش موجود برای سفر بین کیش و رامسر نیست؛ اما بهترین گزینه موجود است. شما می‌توانید در سایت های تیکت به راحتی بلیط کیش تهران و تهران رامسر را خریداری کنید، برای این کار تنها کافی است مبدا و مقصد را بزنید و سپس سایر مراحل را مطابق با فرایند گفته شده در ادامه انجام دهید. 

خرید بلیط هواپیما کیش رامسر

برای خرید بلیط هواپیما کیش رامسر در صورت وجود که دیگر نیاز به انتخاب مبدا و مقصد نیست و فرایند خرید با درج تاریخ آغاز می‌شود؛ اما چنانچه زمانی که قصد خرید بلیط در این مسیر را دارید پرواز مستقیم وجود نداشته باشد باید ابتدا نام مبدا و مقصد را در سایت وارد کنید. سپس در فضای مشخص شده ثبت تاریخ سفر را انجام دهید. پس از ثبت تاریخ و زدن گزینه جستجو سایت تمامی بلیط‌های مسیر مشخص شده را نمایش می‌دهد که باید اقدام به انتخاب بلیط کنید.

اگر گزینه‌های ارائه شده مطابق با سلیقه شما نبودند، به تقویم نرخی موجود در سایت که نمایشگر بلیط‌های 30 روز آینده است، مراجعه کنید. پس از انتخاب بلیط، فرایند پرداخت هزینه را انجام دهید تا پروسه خرید بلیط کامل شود. امکان اعمال فیلتر روی نوع بلیط، کلاس‌های پروازی، شرکت‌های هواپیمایی و قیمت وجود دارد. سایر سوالات پیش آمده را می‌توانید با تماس تلفنی یا ارسال تیکت از تیم پشتیبانی 24 ساعته بپرسید. 

اطلاعات پرواز کیش رامسر

مسافت هوایی کیش رامسر حدود 2 ساعت پرواز نیاز دارد. همچنین میزان بار مجاز در این پرواز بین 20 تا 30 کیلوگرم متغیر است. مسافران مجاز هستند بار دستی به وزن 5 تا 7 کیلوگرم را نیز با خود به داخل کابین ببرند.

اطلاعات فرودگاه کیش

فرودگاه کیش از مجموعه فرودگاه‌های کشور با 4 ترمینال است، که تنها 3 مورد از آن در حال حاضر فعالیت دارند. فرودگاه کیش با مرکز جزیره تقریبا 4 کیلومتر فاصله دارد. 

آدرس فرودگاه کیش: جزیره کیش، بزرگراه خلیج فارس، میدان ملل، بلوار امام خمینی، بلوار فرودگاه، فرودگاه بین المللی کیش.

سوالات متداول بلیط هواپیما کیش رامسر

اگر پرواز مستقیم کیش رامسر وجود نداشت و مجبور به سفر از کیش به تهران و تهران به رامسر شدیم، مدت زمان پرواز چقدر می‌شود؟

مدت زمان پرواز کیش به تهران 1 ساعت 45 دقیقه و تهران به رامسر 1 ساعت و 5 دقیقه است. 

پرواز مستقیم کیش رامسر چقدر طول می‌کشد؟

به جز تهران از چه شهری می‌توان سفر کیش رامسر را انجام داد؟