H100کپی
کد تخفیف 30 هزارتومان ویژه دهه اول محرم
رزرو بلیط هواپیما
tabestoonکپی
تخفیف 200 هزار تومانی ویژه هتل های 100% آنلاین
رزرو هتل

بلیط هواپیما کیش کرج

مسافر

بلیط در این بازه زمانی برای مبدا و مقصد موردنظر یافت نشد.

از آنجایی که بلیط هواپیما کیش کرج به فروش نمی‌رسد پس بهترین و راحت‌‌ترین راهکار برای سفر در این مسیر سفر هوای از کیش به تهران و پس از آن به صورت زمینی مسافت کیش به کرج را طی کنید. در صورت شما می‌توانید با طی کردن 2 ساعت پرواز از کیش تا تهران و سپس طی کردن مسافتی 1 ساعته به کرج برسید. البته شما می‌توانید مسیر تهران کرج را با مترو نیز طی کنید تا سفری مقرون به صرفه داشته باشید. بلیط هواپیما کیش کرج به صورت فصلی ارائه می‌شود و در طول سال در دسترس نیست و باید از مسیرهای جایگزین استفاده کنید.

خرید بلیط هواپیما کیش کرج

همانطور که دانستید برای مسیر کیش کرج، خرید بلیط هواپیما کیش کرج امکان پذیر نیست و برای سفر سریع و راحت از کیش به کرج کافی است در ابتدا بلیط هواپیما کیش تهران را خریداری کرده و سپس با یکی از روش‌های زیر به مقصد کرج سفر کنید:

  • روش اول: برای رفتن از تهران به کرج با مترو کافی است تا در فرودگاه تهران خود را به ایستگاه مهر آباد – خط 4 برسانید و سپس در ایستگاه انقلاب خط خود را عوض کرده و به خط 2 بروید. انتهای خط دو یعنی ایستگاه صادقیه پیاده شوید و خود را به خط کرج برسانید. خط مترو کرج در دو ایستگاه کرج و گلشهر توقف دارد. ایستگاه گلشهر در خود شهر و ایستگاه کرج در خارج از شهر قرار دارد. استفاده از مترو از نظر هزینه، جزو ارزان‌ترین روش‌ها است و در زمان شما نیز صرفه جویی می‌شود.
  • روش دوم: با استفاده از اتوبوس است که شما می‌توانید پس از رسیدن به فرودگاه تهران با تاکسی‌های مخصوص به ترمینال رفته و با خرید بلیط اتوبوس‌هایی که از کرج می‌گذرند، پس از 1 ساعت به کرج برسید.
  • روش سوم: با استفاده از تاکسی‌ها از فرودگاه به طور مستقیم به کرج بروید.

با توجه به روش‌های گفته شده شما می‌توانید در کمترین زمان ممکن از کیش به کرج بروید. البته برای سفر با مترو باید بدانید که ایستگاه مترو تا چه زمانی فعال است و با توجه به آن بلیط‌ هواپیما کیش تهران را خریداری کنید که بلافاصله پس از رسیدن به تهران بدون معطلی با مترو به کرج بروید.

اطلاعات فرودگاه کیش

اطلاعات دسترسی به فرودگاه کیش:

آدرس: جزیره کیش، بزرگراه خلیج فارس، میدان ملل، بلوار امام خمینی، بلوار فرودگاه، فرودگاه بین المللی کیش

فاصله تا مرکز شهر: تقریباً 10 دقیقه

تلفن تماس: 076-44443200/076-44443300

اطلاعات ترمینا‌های فرودگاه کیش:

ترمینال پروازهای داخلی

ورودی و خروجی تمامی پروازهای داخلی کشور که به صورت 24 ساعته باز است.

ترمینال ورودی

مختص ورودی پروازهای خارجی

ترمینال خروجی

محتص خروجی پروازهای خارجی

سوالات متداول بلیط هواپیما کیش کرج

هزینه سفر کیش به کرج چقدر می‌شود؟

اگر بخواهید از کیش به تهران بروید و برای رفتن به کرج سفر با مترو را انتخاب کنید، هزینه سفرتان برای پرواز کیش تهران بین 1 میلیون و 650 هزار تومان تا 3 میلیون و 745 هزار تومان است ولی در ادامه، مابقی هزینه چون از تهران به کرج اتوبوس مستقیم نیست به اتوبوسی که با آن سفر می‌کنید بستگی دارد. 

برای خرید بلیط هواپیما کیش کرج ارزان چه باید کرد؟