H100کپی
کد تخفیف 30 هزارتومان ویژه دهه اول محرم
رزرو بلیط هواپیما
tabestoonکپی
تخفیف 200 هزار تومانی ویژه هتل های 100% آنلاین
رزرو هتل

بلیط هواپیما کیش نوشهر

مسافر

بلیط در این بازه زمانی برای مبدا و مقصد موردنظر یافت نشد.

برای خرید بلیط هواپیما کیش نوشهر، در نظر داشته باشید این بلیط به صورت مستقیم وجود ندارد و به همین دلیل باید آن را به صورت دو یا چند مقصدی رزرو کنید. این یعنی پرواز‌های این مقصد به صورت فصلی ارائه می‌شود و در دی ماه سال 1402، موجود نیست. البته در نظر داشته باشید در هفته یا ماه‌های آینده ممکن است این بلیط در دسترس شما قرار گیرد. پیشنهاد می‌کنیم برای رزرو بلیط از کیش به نوشهر، در ابتدا بلیط هواپیما کیش تهران را خریداری کرده و پس از آن، بلیط تهران به نوشهر را دریافت نمایید. به این نکته توجه کنید که بلیط‌های خود را طوری دریافت کرده که پس از رسیدن به تهران، بلافاصله به شهر نوشهر، پرواز کنید. 

شما با بهره گرفتن از تقویم نرخی 30 روزه موجود در سایت، می‌توانید این بلیط را سریع‌تر انتخاب کنید. زیرا این تقویم، تمامی بلیط‌های موجود در یک ماه آینده را در اختیار شما قرار می‌دهد. همچنین بهره گرفتن از فیلتر‌های نوع بلیط، ایرلاین، کلاس پروازی و قیمت، می‌تواند شما را به بلیط ایدئالتان برساند. جهت خرید بلیط هواپیما کیش نوشهر، کافی است در ابتدا مبدأ و مقصد خود را انتخاب و پس از آن تاریخ پروازتان را اعمال نمایید. در نهایت اطلاعات هویتی خواسته شده را وارد کرده و هزینه آن را به صورت آنلاین بپردازید. در ادامه به بررسی دقیق‌تر اطلاعات این پرواز می‌پردازیم.

خرید بلیط هواپیما کیش نوشهر

همانطور که گفته شد بلیط پرواز کیش به نوشهر در فصول خاصی از سال به فروش می‌رسد و برای سفر در این مسیر باید به شهرهای نزدیک به نوشهر سفر کرد و ادامه مسیر را به صورت هوایی یا زمینی طی کرد. برای داشتن سفری بی دغدغه از کیش به نوشهر توصیه‌هایی برایتان داریم که در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم:

  • سفر زمینی: اگر علاقه به سفرهای زمینی دارید ولی صرفه جویی در زمان نیز برایتان مهم است، پیشنهاد می‌شود ابتدا بلیط هواپیما کیش به تهران را خریداری کرده و به تهران بروید و ادامه مسیر را با اتوبوس طی کنید تا به نوشهر برسید. در این صورت سفر شما حدود 5 ساعت و 15 دقیقه طول می‌کشد. برای خرید بلیط اتوبوس از های تیکت کافی است با شماره 58913-021 تماس بگیرید.
  • سفر هوایی: اگر قصد دارید در کمترین زمان ممکن به نوشهر برسید، می‌توانید ابتدا بلیط هواییتان را از مبدا کیش به مقصد تهران خریداری کنید و بلافاصله پس از آن با تهیه بلیط تهران نوشهر، به مقصد موردنظرتان یعنی نوشهر برسید. در این صورت پرواز کیش به تهران حدود 2 ساعت و تهران به نوشهر حدود 55 دقیقه طول می‌کشد. 
  • سفر هوایی: یک مسیر هوایی دیگر که با استفاده از آن می‌توانید از کیش به نوشهر برسید این است که از کیش به مقصد ساری بلیط هواپیما خریداری کنید و سپس با استفاده از اتوبوس خود را از ساری به نوشهر برسانید. بلیط اتوبوس ساری نوشهر را از های تیکت با بهترین قیمت نیز می‌توانید خریداری کنید.

هنگامی که پرواز مستقیم برای مسیر کیش نوشهر موجود نیست، شما مسافران عزیز می‌توانید روش‌های گفته شده را جایگزین خرید بلیط هواپیما کیش نوشهر به صورت مستقیم کنید. البته در اینگونه سفرها باید به این نکته توجه داشته باشید که بلیط‌ها را طوری خریداری کنید که بدون معطلی بتوانید پس از رسیدن به تهران، با هواپیما یا اتوبوس به نوشهر بروید.

اطلاعات فرودگاه نوشهر

فرودگاه نوشهر، فرودگاهی مختص پروازهای داخلی است که به مقصد تهران، مشهد، اهواز و شیراز پرواز دارد که البته بیشترین پروازهای این فرودگاه تهران و مشهد است. اطلاعات دسترسی به فرودگاه نوشهر به شرح زیر است:

  • آدرس: استان مازندران، نوشهر، بلوار شهید کریمی، فرودگاه شهدای نوشهر
  • فاصله تا مرکز شهر: 8 دقیقه
  • تلفن تماس: 01152323112
  • سایت فرودگاه: airport.ir/web/noshahr/home

سوالات متداول بلیط هواپیما کیش نوشهر

ارزان‌ترین بلیط هواپیما کیش نوشهر را از کجا خریداری کنیم؟

در سایت های تیکت با تعیین تاریخ سفر و اعمال فیلترها ارزان‌ترین بلیط‌ها در این مسیر برایتان به نمایش گذاشته می‌شوند.

قیمت بلیط پرواز کیش تهران و اتوبوس تهران نوشهر چقدر است؟