MILADکپی
رزرو بلیط پرواز از هر نقطه ایران به مشهد با تخفیف ویژه ولادت امام رضا(ع)
رزرو بلیط هواپیما مشهد
MILADکپی
رزرو هتل با تخفیف 200 هزار تومانی ویژه ولادت امام رضا(ع)
رزرو هتل های مشهد

بلیط هواپیما کیش بوشهر

مسافر

در این بازه زمانی بلیطی یافت نشد
رزرو هتل های مشهد

بلیط هواپیما کیش بوشهر به صورت فصلی قابل خریداری است و در همه ماه‌های سال در دسترس نیست. توصیه می‌شود برای سفر در این مسیر برای راحتی بیشتر با رزرو بلیط هواپیما کیش به یکی از شهرهای نزدیک بوشهر سفر کنید و سپس به صورت هوایی یا زمینی به مقصد خود یعنی بوشهر بروید. برای خرید بلیطی ارزان و دانستن اطلاعات لازم می‌توانید با کارشناسان پشتیبانی سایت های تیکت به صورت تماس تلفنی یا ارسال تیکت از بخش کاربری در هر ساعت از شبانه روز در ارتباط باشید.

خرید بلیط هواپیما کیش بوشهر

همانطور که گفته شد پرواز برای مسیر مستقیم کیش به بوشهر وجود ندارند پس پیشنهاد می‌شود با انتخاب یکی از روش‌های زیر در این مسیر سفر کنید:

  1. یکی از راحت‌ترین کارهایی که می‌توانید برای سفر به بوشهر از کیش انجام دهید تهیه دو عدد بلیط با عنوان بلیط هواپیما کیش تهران و دیگری بلیط هواپیما تهران بوشهر است. در این صورت با طی کردن حدود 3 ساعت و 30 دقیقه از کیش به بوشهر می‌رسید. فقط باید توجه داشته باشید که بلیط‌ها را طوری رزرو کنید که پس از رسیدن به تهران بتوانید بلافاصله به پرواز تهران بوشهر برسید.
  2. اگر علاقه به سفرهای زمینی دارید ولی در عین حال می‌خواهید در زمان نیز صرفه جویی کنید پیشنهاد می‌شود در ابتدا با پرواز از کیش به شیراز بروید و سپس ادامه مسیر یعنی شیراز تا بوشهر را با اتوبوس طی کنید. در این صورت سفر شما حدود 5 ساعت طول میکشد که 45 دقیقه آن مختص پرواز کیش شیراز و مابقی مربوط به سفر زمینی است.

شما می‌توانید با یکی از روش‌های گفته شده باتوجه به شرایطتتان از جزیره کیش به شهر بوشهر سفر کنید. با خرید بلیط‌ هواپیما در سایت های تیکت نیز می‌توان در هزینه‌های سفرتان صرفه جویی کرده و ارزان‌ترین بلیط‌ها را خریداری کنید.

فرایند خرید بلیط هواپیما در های تیکت شامل مراحل زیر می‌شود:

  • تعیین مبدا و مقصد به همراه تاریخ سفر
  • تعیین ویژگی‌های بلیط مانند: نوع بلیط، کلاس پروازی، ایرلاین و غیره
  • انتخاب بلیط
  • ثبت اطلاعات مسافر بر اساس مدارک هویتی معتبر
  • پرداخت هزینه بلیط با استفاده از درگاه بانکی
  • دریافت لینک بلیط

اطلاعات فرودگاه کیش

فرودگاه کیش دارای 3 ترمینال است که یکی از آن‌های برای پروازهای داخلی طراحی شده و 2 ترمینال دیگری به طور جداگانه، یکی برای ورودی و دیگری برای خروجی پروازهای خارجی در نظر گرفته شده است. پروازهای این فرودگاه عبارتند از: تهران، اصفهان، بندرعباس، شیراز، اهواز، رشت، ساری، گرگان، دبی و مسقط. اطلاعات فرودگاه کیش در جدول زیر آمده است.

فاصله تا مرکز جزیره

حدود 10 دقیقه

آدرس

جزیره کیش، بزرگراه خلیج فارس، میدان ملل، بلوار امام خمینی، بلوار فرودگاه، فرودگاه کیش

تلفن تماس

076-44443200/076-44443300

سوالات متداول بلیط هواپیما کیش بوشهر

قیمت بلیط هواپیما کیش بوشهر چقدر است؟

قیمت بلیط هواپیما در این مسیر به کلاس پروازی و ایرلاین بستگی دارد که در هر بازه زمانی از سال متفاوت است.

پرواز کیش به بوشهر چند ساعت است؟

آدرس فرودگاه کیش کجاست؟