MILADکپی
رزرو بلیط پرواز از هر نقطه ایران به مشهد با تخفیف ویژه ولادت امام رضا(ع)
رزرو بلیط هواپیما مشهد
MILADکپی
رزرو هتل با تخفیف 200 هزار تومانی ویژه ولادت امام رضا(ع)
رزرو هتل های مشهد

بلیط هواپیما کرمان تهران

مسافر

رزرو هتل های مشهد

شما در سایت ‌های تیکت می‌توانید بلیط‌های مختلف در مسیر کرمان تهران را مشاهده و خریداری کنید. فرآیند خرید در سایت ما بسیار ساده است و زمان زیادی از شما نمی‌گیرد، در طی این فرآیند تیم پشتیبانی سایت به صورت 24 ساعته از طریق تماس تلفنی یا ارسال تیکت از بخش حساب کاربری در کنار شما هستند؛ تا در صورت بروز مشکل شما را به بهترین نحو ممکن راهنمایی کند. کافی است در صفحه رزرو بلیط هواپیما، پروازمورد نظر با مبدا و مقصدی که قبلا تعیین کرده‌اید را انتخاب کرده و پس از وارد کردن اطلاعات خواسته شده، هزینه آن را بپردازید. 

خرید بلیط هواپیما از وبسایت ‌های تیکت

 1.  تهران و کرمان را به عنوان مبدا و مقصد و در بخش تاریخ، زمان سفر خود را به همراه یک طرفه یا دو طرفه بودن بلیط را مشخص کنید. 
 2. اگر نوع خاصی از بلیط را مد نظر دارید، فیلتر آن را اعمال نمایید. 
 3. با کلیک بر روی گزینه جستجو به سایت اجازه دهید تا کلیه بلیط‌های موجود در مسیر کرمان تهران را نمایش دهد.
 4.  در بین بلیط‌های نمایش داده شده، بلیط مدنظر خود را انتخاب کنید، چنانچه بلیط‌های نمایش داده شده مطابق با خواسته شما نیستند؛ می‌توانید به تقویم نرخی در سایت مراجعه کنید و بلیط‌های هواپیمای کرمان تهران را تا سی روز آینده به همراه قیمت و اطلاعات کامل مشاهده کنید.
 5.  پس از انتخاب بلیط، باید در صفحه باز شده، کلیه اطلاعات هویتی خواسته شده را وارد کنید. 
 6. آخرین مرحله پرداخت هزینه به صورت آنلاین است. با پرداخت هزینه لینکی در اختیار شما قرار می‌گیرد.
 7. شما با استفاده از لینک می‌توانید بلیط خود را دانلود کنید و برای اطمینان آن را پرینت بگیرید و در زمان سفر به همراه داشته باشید. 

رزرو بلیط هواپیما کرمان تهران زاگرس

یکی از شرکت‌های هواپیمایی که در مسیر کرمان تهران فعالیت دارد، ایرلاین زاگرس است. شما برای رزرو بلیط هواپیما کرمان تهران زاگرس باید در سایت ‌های تیکت در بخش فیلتر‌ها، فیلتر ایرلاین را بر روی شرکت هواپیمایی زاگرس تنظیم نمایید. توجه داشته باشید با اعمال فیلتر ایرلاین زاگرس سایر بلیط‌های ارائه شده توسط دیگر ایرلاین‌ها به شما نمایش داده نمی‌شود و برای مشاهده آن‌ها باید فیلتر را لغو کنید. مراحل رزرو بلیط هواپیما کرمان تهران زاگرس، شبیه مراحل بخش قبلی است.

رزرو بلیط هواپیما کرمان تهران ماهان

یکی دیگر از ایرلاین‌های فعال در مسیر پروازی کرمان تهران، شرکت هواپیمایی ماهان است. این شرکت به طور روزانه بلیط‌های مختلفی برای مسیر تهران کرمان ارائه می‌دهد، که برای مشاهده و رزرو بلیط هواپیما کرمان تهران ماهان باید در سایت ما فیلتر ایرلاین را برای شرکت هواپیمایی ماهان اعمال کنید. اگر در اعمال فیلتر‌ها دچار مشکل هستید، می‌توانید با تیم پشتیبانی به صورت 24 ساعته از طریق ارسال تیکت یا تماس تلفنی در ارتباط باشید.

قیمت بلیط هواپیما کرمان تهران

قیمت بلیط هواپیما کرمان تهران به پارامتر‌های مختلفی بستگی دارد و به همین دلیل نمی‌توان قیمتی ثابت را برای این مسیر اعلام کرد. از پارامتر‌های تأثیر‌گذار بر قیمت بلیط کرمان تهران باید به موارد زیر اشاره کنیم:

 • کلاس پروازی: هر بلیط وابسته به کلاس پروازی دارای امکاناتی هست، با توجه به این موضوع قیمت بلیط‌ها در کلاس‌های پروازی مختلف متفاوت است. 
 • شرکت هواپیمایی: شرکت‌های هواپیمایی بر اساس خدمات و غیره برای بلیط‌های کرمان تهران قیمت تعیین می‌کنند. 
 • نوع بلیط: بلیط‌ها در نوع سیستمی، چارتری و لحظه آخری دارای قیمت متفاوتی هستند. 
 • بازه زمانی: در زمان‌های پیک سفر قیمت بلیط‌های تهران کرمان معمولاً افزایش می‌یابد. 

پارامتر‌های گفته شده، از مهم‌ترین موارد تأثیر‌گذار بر قیمت بلیط در این مسیر هستند. شما می‌توانید در سایت ما با اعمال فیلتر قیمت، بلیط‌ها را در قیمت مورد نظر خود پیدا کنید. های تیکت همواره ارزان‌ترین بلیط هواپیما کرمان تهران را نسبت به سایر سایت‌های مشابه در اختیار شما می‌گذارد.

بلیط هواپیما کرمان تهران چارتر

نوعی از بلیط‌های موجود برای مسیر پروازی کرمان تهران بلیط چارتر است، بلیط هواپیما کرمان تهران چارتر در سایت ما با اعمال فیلتر نوع چارتری قابل مشاهده و خریداری هست. توجه داشته باشید که بلیط‌های چارتری دارای قوانین و شرایط خاصی هستند، پس حتماً قبل از خرید به طور دقیق قوانین آن‌ها مطالعه کنید. دو نکته بسیار مهم در رابطه با بلیط‌های چارتری کرمان تهران این است، که برخی از این بلیط‌ها قابلیت استرداد ندارند و نکته دوم این هست که جاماندن از پرواز‌های چارتری به منزله سوخت کامل بلیط محسوب می‌شود و هیچ هزینه‌ای به شما عودت داده نخواهد شد. 

بلیط هواپیما تهران کرمان ارزان

برای خرید بلیط هواپیما ارزان تهران کرمان می‌توانید از تقویم نرخی کمک بگیرید؛ اما به عنوان چند نکته باید بدانید که قیمت بلیط‌ها در فصول کم مسافرت و ایام هفته کمتر از سایر مواقع است. علاوه بر این موضوع وابسته به شرایط در برخی مواقع قیمت بلیط‌ لحظه آخری و چارتری بسیار مناسب و ارزان است. فراموش نکنید، که قیمت بلیط در سایت ما بسیار مناسب‌تر از سایر مجموعه‌های فروش بلیط هست. 

اطلاعات پرواز تهران کرمان 

مسیر پروازی کرمان تهران در حدود 800 کیلومتر است و عموماً یک ساعت و سی دقیقه طول می‌کشد. بلیط‌های این مسیر همه روزه در دسترس مسافران است. میزان بار مجاز در پرواز تهران کرمان با توجه به ایرلاین و کلاس پروازی تعیین می‌شود.

اطلاعات فرودگاه کرمان

فرودگاه کرمان دارای 2 ترمینال هست، یکی از این ترمینال‌ها ویژه پرواز‌های داخلی و دیگری برای پرواز‌های خارجی قرار داده شده است. فرودگاه کرمان به طور تقریبی با مرکز شهر 13 کیلومتر فاصله دارد.

آدرس فرودگاه کرمان: کرمان، انتهای بلوار جمهوری.

اطلاعات فرودگاه تهران

فرودگاه مهرآباد تهران برای سفر‌های داخلی است، در این فرودگاه چهار ترمینال وجود دارد، که سه مورد آن برای پرواز‌های داخلی تأسیس شده است. این فرودگاه در فاصله 6 کیلومتری از مرکز شهر قرار گرفته هست.

آدرس فرودگاه مهرآباد: تهران، خیابان معراج.

سوالات متداول بلیط هواپیما کرمان تهران

عوامل موثر بر قیمت بلیط هواپیما تهران کرمان چیست؟

مواردی نظیر: ایرلاین، کلاس پروازی، تاریخ سفر و غیره بر قیمت پرواز تهران کرمان موثر است.

چه ایرلاین‌هایی در مسیر پروازی کرمان تهران فعالیت می‌کنند؟

کنسل کردن بلیط پرواز تهران کرمان، چگونه است؟