MILADکپی
رزرو بلیط پرواز از هر نقطه ایران به مشهد با تخفیف ویژه ولادت امام رضا(ع)
رزرو بلیط هواپیما مشهد
MILADکپی
رزرو هتل با تخفیف 200 هزار تومانی ویژه ولادت امام رضا(ع)
رزرو هتل های مشهد

بلیط هواپیما کرمان شیراز

مسافر

رزرو هتل های مشهد

شما برای خرید بلیط هواپیما کرمان شیراز در سایت ‌های تیکت به راحتی با وارد کردن مبدا و مقصد، ثبت تاریخ سفر، انتخاب بلیط، تکمیل فرم اطلاعات هویتی و پرداخت آنلاین هزینه می‌توانید بلیط خود را تهیه کنید. قیمت بلیط هواپیما کرمان شیراز در اوایل بهمن ماه سال 1402، برای پرواز با کلاس اکونومی 898  هزار تومان مشخص شده است.

در صورت نبود بلیط در بازه زمانی مشخص شده، می‌توانید از تقویم نرخی 30 روزه سایت استفاده کنید تا تمامی بلیط های یک ماه آینده برای شما قابل مشاهده باشد. تیم پشتیبانی سایت به صورت 24 ساعته آماده ارائه راهنمایی به شما درمورد هرگونه سؤال و مشکل در فرایند خرید است.

خرید بلیط هواپیما کرمان شیراز 

برای خرید بلیط هواپیما کرمان شیراز باید مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید:

  • کرمان را به عنوان مبدا و شیراز را به عنوان مقصد خود را در جایگاه‌های مشخص شده ثبت کنید.
  • تاریخ دقیق سفرتان را در فیلد مشخص شده وارد کنید.
  • با جست و جو بین بلیط‌ها، لیستی از بلیط‌ها در تاریخ مشخص شده برای شما نمایش داده می‌شوند، بلیط مورد نظرتان را در لیست ارائه شده، انتخاب کنید؛ اگر بلیط هواپیما کرمان شیراز در تاریخ مورد نظرتان موجود نبود، می‌توانید به تقویم نرخی 30 روزه که پکیج کامل بلیط‌های کرمان شیراز در ماه آینده است مراجعه کنید.
  • با انتخاب بلیط، صفحه‌ای جهت وارد کردن اطلاعات هویتی باز می‌شود، دقت کنید در این مرحله تمامی اطلاعات هویتی خود را دقیق وارد کنید تا دچار مشکلات احتمالی در قبل و بعد از پرواز نشوید.
  • برای پرداخت هزینه بلیط کرمان شیراز، وارد درگاه بانکی شده و هزینه بلیط را به صورت آنلاین پرداخت کنید.

در صورتی که قصد دارید بلیط برگشت خود را به صورت همزمان رزرو کنید، در همان مرحله ابتدایی کافی است تیک گزینه بلیط دو طرفه را فعال نمایید. با سپری کردن مراحل ذکر شده برای خرید بلیط هواپیما کرمان شیراز، خرید شما به پایان می‌رسد و لینک دانلود بلیط نیز در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

قیمت بلیط هواپیما کرمان شیراز 

قیمت بلیط هواپیما کرمان شیراز در زمستان سال 1402 برای بلیط‌ با کلاس پروازی اکونومی و نوع سیستمی 898 هزار تومان است. قیمت بلیط‌ها با توجه به کلاس پروازی، نوع بلیط، شرکت هواپیمایی، بازه زمانی سفر و غیره ممکن است دچار تغییر شوند.

بلیط هواپیما ارزان کرمان شیراز 

خرید بلیط هواپیما ارزان کرمان شیراز را در سایت‌ های تیکت می‌توانید از چند طریق انجام دهید.

  1. تقویم نرخی 30 روزه: زمانی که از تقویم نرخی 30 روزه استفاده می‌کنید، تمامی بلیط‌ها در 30 روز آینده نمایش داده خواهد شد. شما می‌توانید از بین بلیط‌های ارائه شده به دنبال ارزان‌ترین آن‌ها بگردید.
  2. فیلتر قیمت: شما با توجه به بودجه خودتان، می‌توانید روی بلیط‌ها فیلتر بازه قیمت را وارد کنید؛ در این صورت بلیط‌هایی در بازه مقدار وارد شده برایتان نمایش داده می‌شود.
  3. زمان سفر: در بازه زمانی‌‌های مختلف، ممکن است تعداد مسافران کرمان شیراز کاهش پیدا کند؛ به طبع در چنین مواقعی قیمت بلیط نیز دچار کاهش خواهد شد.

بلیط کرمان شیراز چارتر 

برای خرید بلیط کرمان شیراز چارتری باید فیلتر را روی نوع چارتری تنظیم کنید. در خرید بلیط‌ هواپیما چارتر کرمان شیراز ضروری است اطلاعات پرواز را قبل از اقدام به خرید مطالعه کنید؛ زیرا این بلیط‌ها قوانین خاصی داشته و حتی برخی از آن‌ها غیر قابل استرداد هستند.

بلیط هواپیما کرمان شیراز لحظه آخری 

برای خرید بلیط لحظه آخری کرمان شیراز در سایت ما تنها باید از فیلتر چارتری استفاده کنید. بلیط‌های لحظه آخری کرمان شیراز در ساعات پایانی نزدیک به پرواز ارائه می‌شوند. قیمت بلیط‌ لحظه آخری ممکن است کم‌تر یا بیشتر از قیمت اولیه بلیط باشد.

اطلاعات پرواز کرمان شیراز

بلیط هواپیما کرمان شیراز در تمامی روز‌های هفته برای مسافران عرضه می‌شود. این پرواز به طور میانگین حدود 1 ساعت و 5 دقیقه طول می‌کشد. شما در مسیر هوایی کرمان شیراز می‌توانید برای بلیط‌ها با کلاس پروازی اکونومی 20 کیلوگرم و کلاس پروازی بیزینس 30 کیلوگرم بار به همراه خود داشته باشید.

اطلاعات فرودگاه کرمان

فرودگاه بین‌المللی آیت‌الله هاشمی رفسنجانی دارای سه ترمینال، جهت سفر‌های داخلی، خارجی و سفر‌های حجاج است. این فرودگاه در فاصله 4 کیلو متری شهر کرمان قرار دارد.

آدرس فرودگاه بین‌المللی کرمان: استان کرمان، کرمان، بلوار جمهوری اسلامی، میدان مردان خدا.

اطلاعات فرودگاه شیراز 

فرودگاه شیراز دارای 2 ترمینال بوده؛ به نحوی که یکی از ترمینال‌های این فرودگاه برای پرواز‌های داخلی و دیگری برای پرواز‌های خارجی در نظر گرفته شده است. فرودگاه بین‌المللی دستغیب شیراز از مرکز شهر شیراز تا فرودگاه 8 کیلومتر فاصله دارد.

آدرس فرودگاه بین‌المللی دستغیب شیراز: استان فارس، شیراز، بلوار شهید مدرس، میدان گل سرخ، خیابان دکتر شاه‌چراغی، فرودگاه بین‌المللی شهید دستغیب شیراز.

سوالات متداول بلیط هواپیما کرمان شیراز

بلیط هواپیما کرمان شیراز قابل استرداد است؟

کنسلی بلیط هواپیما کرمان شیراز با توجه به ساعت پرواز، نوع پرواز، کلاس پروازی و عوامل دیگری مشخص می‌شود؛ از این رو پاسخی قطعی به این سؤال نمی‌توان داد.

جریمه هر یک کیلوگرم بار اضافه چه قدر است؟

پرواز کرمان شیراز چند دقیقه طول می‌کشد؟

بلیط هواپیما کرمان شیراز چه روز‌هایی قابل تهیه است؟

چگونه می‌توان بلیط لحظه آخری هواپیما کرمان شیراز تهیه کرد؟

در چه بازه زمانی می‌توان بلیط ارزان کرمان شیراز را تهیه کرد؟