MILADکپی
رزرو بلیط پرواز از هر نقطه ایران به مشهد با تخفیف ویژه ولادت امام رضا(ع)
رزرو بلیط هواپیما مشهد
MILADکپی
رزرو هتل با تخفیف 200 هزار تومانی ویژه ولادت امام رضا(ع)
رزرو هتل های مشهد

بلیط هواپیما کرمان مشهد

مسافر

رزرو هتل های مشهد

در سایت های تیکت می‌توانید با مشخص کردن تاریخ سفر و نوع بلیطی که مد نظر دارید، بلیط هواپیما کرمان مشهد را به راحتی و در کمترین زمان ممکن مشاهده و سپس با انتخاب بلیط و پرداخت هزینه به صورت آنلاین خریداری کنید. در سایت ما بلیط‌های سیستمی، چارتری و لحظه آخری کرمان مشهد در شرکت‌های هواپیمایی مختلف با قیمت‌های متنوع ارائه می‌شوند و شما به راحتی با اعمال فیلتر می‌توانید، خرید بلیط را در نزدیک‌ترین قیمت مد نظرتان خریداری کنید. 

قیمت بلیط‌های کرمان مشهد توسط استاندارد‌های موجود برای قیمت گذاری و شرایط مربوطه تعیین می‌شود، در دی ماه سال 1402، قیمت بلیط هواپیما در این مسیر در نوع سیستمی با کلاس پروازی اکونومی حدود 1 میلیون و 376 هزار تومان است. در ادامه به طور مفصل‌تر به خرید، قیمت و تمامی اطلاعات مربوط به پرواز در این مسیر می‌پردازیم. 

خرید بلیط هواپیما کرمان مشهد

در صفحه باز شده، برای رزرو بلیط هواپیما کرمان تهران باید تاریخ سفر خود را مشخص کنید و اگر قصد دارید، در کنار بلیط کرمان مشهد، بلیط مشهد کرمان را نیز خریداری کنید، لازم است که گزینه بلیط دو طرفه را در همین صفحه تیک بزنید، توجه داشته باشید که باز زدن این تیک، باید تاریخ برگشت را نیز وارد کنید. پس از زدن گزینه جستجو، سایت بلیط‌های موجود در این مسیر را در بازه مشخص شده، نمایش می‌دهد. شما در این مرحله می‌توانید فیلترهای زیر را اعمال کنید:

  • فیلتر نوع بلیط: بلیط‌های کرمان مشهد در نوع سیستمی و چارتری موجود هستند، شما می‌توانید هر نوعی از بلیط را که مدنظر دارید، فیلتر را بر روی آن تنظیم نمایید. توجه داشته باشید، که با اعمال فیلتر نوع چارتری شاهد بلیط‌های لحظه آخری نیز خواهید بود.
  • فیلتر کلاس پروازی: بلیط‌های این مسیر در کلاس پروازی اکونومی و بیزینس موجود هستند، شما می‌توانید با اعمال فیلتر کلاس پروازی، فقط بلیط‌های موجود در کلاس پروازی مدنظر را مشاهده کنید. 
  • فیلتر شرکت هواپیمایی: این فیلتر بر شرکت‌های هواپیمایی ارائه دهنده بلیط در این مسیر اعمال می‌شود. 
  • فیلتر قیمت: فیلتر قیمت، مهم‌ترین فیلتر است. شما با اعمال این فیلتر می‌توانید بلیط‌های تقریبا مناسب با هزینه در نظر گرفته را مشاهده کنید.

بعد اعمال فیلترها می‌توانید بلیط خود را انتخاب کنید و سپس وارد مرحله بعدی شوید، چنانچه بلیط‌های ارائه شده، مناسب با شرایط شما نبودند، می‌توانید به تقویم نرخی قرار گرفته در سایت مراجعه کنید، در تقویم نرخی، تمامی بلیط‌های ارائه شده برای مسیر پروازی کرمان مشهد در 30 روز آینده قابل مشاهده و خریداری هستند. بعد از انتخاب بلیط در صفحه باز شده، اطلاعاتی از مسافر به عنوان اطلاعات هویتی برای ثبت بلیط به نام شخص خواسته شده است، اطلاعات را با دقت کامل وارد کنید. 

اشتباه در ثبت اطلاعاتی در زمان پرواز مشکل ساز خواهد شد. بعد از وارد نمودن تمامی اطلاعاتی و صحت از درستی آن‌ها می‌توانید وارد مرحله پرداخت شوید؛ البته بهتر است، قبل از این مرحله نوع بلیط، شرکت هواپیمایی، قیمت، تاریخ و ساعت پرواز خود را مجدد چک کنید، پس از اطمینان کامل، پرداخت هزینه بلیط را به صورت آنلاین انجام دهید.

مشاهده لینک دانلود بلیط، مساوی با کامل شدن فرآیند خرید بلیط است. چاپ بلیط هواپیما کرمان مشهد و به همراه داشتن آن در زمان پرواز توصیه ما به شما است، انجام این کار اجباری ندارند.

بلیط هواپیما کرمان مشهد ماهان

قیمت بلیط هواپیما کرمان مشهد ماهان در هفته ابتدایی دی ماه سال 1402 در حدود 1 میلیون و 300 تومان است، این قیمت برای بلیط‌ها با کلاس پروازی اکونومی در نوع سیستمی ارائه می‌شود. برای خرید بلیط از شرکت هواپیمایی ماهان در سایت های تیکت باید، فیلتر ایرلاین را بر روی شرکت هواپیمایی ماهان اعمال کنید. 

بلیط هواپیما کرمان مشهد کاسپین

در بازه زمانی زمستان سال 1402 اطلاعاتی از بلیط هواپیما کرمان مشهد در شرکت هواپیمایی کاسپین موجود نیست. 

قیمت بلیط هواپیما کرمان مشهد ۱۴۰۲

برای قیمت بلیط هواپیما کرمان مشهد 1402 می‌توانیم به قیمت بلیط‌های سیستمی بپردازیم، که در طول سال عموما قیمتی ثابت دارند و اکنون در حدود 1 میلیون و 376 هزار تومان هستند. توجه داشته باشید که قیمت بلیط هواپیما کرمان مشهد در هر بازه‌ای از زمان به نوع بلیط، کلاس پروازی، شرکت هواپیمایی و غیره بستگی دارد. در سایت های تیکت بلیط هواپیما برای کرمان مشهد در تمامی اوقات با کمترین قیمت نسبت به دیگر مجموعه‌های فروش ارائه می‌شود.

بلیط هواپیما کرمان مشهد چارتر

برای خرید بلیط هواپیما چارتر کرمان مشهد لازم است، که فیلتر نوع بلیط را بر روی نوع چارتری تنظیم کنید. بلیط‌های چارتری طبق نظر شرکت‌های چارتری تعیین قیمت و قانون گذاری می‌شوند و عموما قوانین خاصی دارند. حتما پس از اعمال فیلتر چارتری بر روی بلیط‌های کرمان مشهد قسمت اطلاعات پرواز را کامل و دقیق مطالعه کنید. 

بلیط هواپیما کرمان مشهد لحظه آخری

برای مشاهده بلیط هواپیما کرمان مشهد لحظه آخری باید هنگام اعمال فیلتر، فیلتر بلیط چارتری را انتخاب کنید و سپس بین موارد نمایش داده شده به دنبال بلیط لحظه آخری بگردید؛ این بلیط‌ها عموما در طی چند ساعت باقی مانده به پرواز ارائه می‌شود و در اکثر مواقع قیمت کمتری از سایر بلیط‌ها دارند؛ اما این موضوع ثابت نیست.

اطلاعات پرواز کرمان مشهد

فاصله هوایی کرمان مشهد برابر با 708 کیلومتر بوده و میانگین زمان پرواز کرمان مشهد، حدود 85 دقیقه است. اگر بلیط شما از کلاس پروازی اکونومی هست، عموما میزان بار مجاز برای این مسیر 15 تا 25 کیلوگرم است؛ اما میزان دقیق بار به شرکت هواپیمایی و کلاس پروازی بستگی دارد.

اطلاعات فرودگاه کرمان

از دو ترمینال موجود در فرودگاه کرمان، یکی از آن‌ها به پروازهای داخلی اختصاص داده شده است. میزان فاصله تقریبی این فرودگاه با مرکز شهر 13 کیلومتر هست. 

آدرس فرودگاه کرمان: انتهای بلوار جمهوری. 

 اطلاعات فرودگاه مشهد 

3 ترمینال در فرودگاه مشهد وجود دارد، که تنها یک مورد آن برای پروازهای داخل کشور است. از مرکز شهر تا فرودگاه حدود 8 کیلومتر فاصله هست.

آدرس فرودگاه مشهد: انتهای بلوار شهید هاشمی نژاد.

سوالات متداول بلیط هواپیما کرمان مشهد

قیمت بلیط هواپیما کرمان مشهد بر اساس چه مواردی تعیین می‌شود؟

بر اساس بازه زمانی، کلاس پروازی، نوع بلیط و غیره قیمت بلیط در مسیر پروازی تهران کرمان تعیین می‌شود.

آیا در سایت های تیکت قابلیت استرداد بلیط کرمان مشهد وجود دارد؟

بلیط هواپیما کرمان مشهد را چگونه می‌توان ارزان خرید؟