H100کپی
کد تخفیف 30 هزارتومان ویژه دهه اول محرم
رزرو بلیط هواپیما
tabestoonکپی
تخفیف 200 هزار تومانی ویژه هتل های 100% آنلاین
رزرو هتل

بلیط هواپیما کرمان اهواز

مسافر

برای رزرو بلیط هواپیما کرمان اهواز از سایت های­‌تیکت می‌توانید از همین صفحه سریعا اقدام نمایید. در صورت ناموجود بودن بلیط مورد نظر، پیشنهاد می‌کنیم از سرویس خبرم کن های‌­تیکت که یک سرویس معتبر رزرو بلیط هواپیما می‌باشد برای اطلاع سریع از موجودی بلیط پرواز کرمان اهواز استفاده کنید.

اطلاعات پروازی مسیر کرمان به اهواز

 • فرودگاه مبدا (کرمان): انتهای بلوار جمهوری اسلامی، فرودگاه بین‌المللی آیت‌الله هاشمی رفسنجانی
 • فرودگاه مقصد (اهواز): فرودگاه بین‌المللی قاسم سلیمانی
 • فاصله هوایی کرمان تا اهواز: تقریبا 792 کیلومتر
 • مدت زمان پرواز از کرمان به اهواز: تقریبا 1 ساعت و 25 دقیقه
 • روزهای پرواز: برنامه ی منظمی برای روزها وجود ندارد
 • ایرلاین هایی از کرمان به اهواز پرواز دارند: شرکت هواپیمایی ایران ایر و ماهان ایر

قیمت بلیط هواپیما کرمان به اهواز

قیمت بلیط هواپیما برای مسیر کرمان اهواز ثابت نبوده و بر اساس پارامترهای مختلفی مانند کلاس پروازی هواپیما، نوع ایرلاین انتخابی، بازه‌ی زمانی سفر و هم‌چنین نوع سیستمی یا چارتری بودن بلیط هواپیما تغییر می‌یابد. مسافران می‌توانند برای اطلاع از قیمت بلیط هواپیما برای مسیر کرمان به اهواز به سایت های‌­تیکت مراجعه کرده و با جستجو کردن مبدا (کرمان) و مقصد (اهواز)، بلیط­های هواپیما را از پایین‌ترین تا بالاترین قیمت مشاهده نمایند.

بلیط لحظه آخری برای مسیر کرمان اهواز

بلیط هواپیما لحظه آخری کرمان اهواز در واقع همان بلیط­‌های چارتری یا سیستمی هستند که در لحظات نزدیک به پرواز برای فروش ارائه می‌شوند. کیفیت و خدمات ارائه شده در این نوع بلیط­ها هیچ تفاوتی با بلیط های سیستمی یا چارتری ندارند فقط این بلیط ها به دلیل اینکه ظرفیت هواپیما تکمیل شود و شرکت‌های هواپیمایی ضرر مالی نداشته باشند به صورت ارزان‌تر برای فروش ارائه می‌شوند. این بلیط برای افرادی که برای سفر ناگهانی آمادگی دارند و روز مشخصی برای سفر خود به اهواز برنامه‌ریزی نکرده‌اند مناسب می‌باشد. شما با استفاده از فعال سازی سرویس خبرم کن در سایت های­‌تیکت می‌توانید از ارزان شدن بلیط های هواپیما باخبر شده و در سریع‌ترین زمان بلیط موردنظر خود را تهیه کنید.

کدام شرکت‌های هواپیمایی بلیط پرواز کرمان به اهواز را ارائه می‌دهند؟

بلیط هواپیما برای مسیر کرمان به اهواز را ایرلاین های مختلفی ارائه می‌کنند و شما می‌توانید با مقایسه‌ی قیمت‌های بلیط هواپیما در این مسیر و هم‌چنین ساعت پروازها، بهترین گزینه‌ی بلیط هواپیما را انتخاب و خریداری نمایید. برخی از این ایرلاین ها که برای کرمان اهواز پرواز انجام می‌دهند عبارت‌اند از: ایرلاین آسمان، ایران ایر، شرکت هواپیمایی آتا و ماهان ایر

ارزان‌ترین بلیط هواپیما کرمان به اهواز

اگر شما هم جزو افرادی هستید که به دنبال خرید بلیط هواپیما ارزان برای سفر از کرمان به اهواز می‌باشید می‌توانید در سایت های­‌تیکت مبدا و مقصد خود را جستجو کنید و با استفاده کردن از فیلترهای موجود در سایت، بلیط هواپیما برای مسیر کرمان به اهواز را بر اساس پارامترهایی مانند قیمت، ساعت پرواز و ایرلاین­های متعدد محدود نمایید. با نمایش لیست قیمت‌هایی از مسیر موردنظر می‌توانید بهترین گزینه را با توجه به بودجه و شرایط خود انتخاب نمایید.

 تفاوت قیمت بلیط های چارتری و سیستمی کرمان به اهواز

قیمت‌های بلیط هواپیما چارتر و سیستمی برای مسیر کرمان به اهواز متفاوت می‌باشد قیمت بلیط­های سیستمی با توجه به این که توسط ایرلاین­‌ها معین می‌شود دارای قیمت ثابتی است اما قیمت بلیط های چارتر دارای نوسان بوده و متغیر می‌باشد.

قیمت بلیط­‌ هواپیما چارتر کرمان اهواز را شرکت‌های چاتر کننده تعیین می‌کنند. به طور کلی قیمت بلیط هواپیما سیستمی بالاتر از چارتری می‌باشد؛ زیرا در بلیط­‌های چارتری قیمت‌ها ممکن است به دلیل پر نشدن صندلی‌های هواپیما ارزان‌تر شود.

اما بهتر است بدانید در بعضی مواقع مانند زمان‌های پر تقاضا برای بلیط ممکن است قیمت بلیط­‌های چارتر حتی گران‌تر از سیستمی باشد. شما در سایت های‌­تیکت می‌توانید با استفاده از فیلترهای موجود بلیط­‌های سیستمی و چارتری را تفکیک کرده تا به راحتی بتوانید بلیط موردنظر خود را رزرو نمایید.

استرداد بلیط هواپیما کرمان اهواز در های­‌تیکت

استرداد بلیط هواپیما برای مسیر کرمان اهواز در مورد بلیط­‌های سیستمی و چارتری متفاوت می باشد. در بلیط های سیستمی می توانید با پرداخت جریمه بلیط خود را کنسل کنید پرداخت جریمه در این نوع بلیط با توجه به نوع هواپیما و کلاس پروازی متفاوت می باشد؛ اما در بلیط های چارتری در بیشتر مواقع امکان استرداد وجود ندارد و در صورت امکان از طرف شرکت های چارتر کننده استرداد با توجه به زمان باقی مانده به پرواز با جریمه های بالاتری انجام می گیرد. در صورت خرید بلیط کرمان اهواز از سایت های‌­تیکت برای استرداد بلیط می توانید درخواست خود را در های تیکت ثبت کرده و یا با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

بلیط هواپیما رفت ‌و برگشت برای مسیر کرمان اهواز

 اگر قصد اقامت زیادی در اهواز ندارید و برای برگشت خود برنامه ریزی کرده اید بهتر است بلیط رفت و برگشت را خریداری نمایید. رزرو بلیط هواپیما رفت و برگشت کرمان اهواز دارای قیمت مناسب تری می باشد تا این که بخواهید به صورت جداگانه بلیط رزرو کنید. هم چنین با رزرو این بلیط می توانید با خیالی آسوده از برنامه ی برگشت خود از سفر خود لذت ببرید. برای رزرو بلیط هواپیما رفت و برگشت می توانید از طریق سایت های‌­تیکت اقدام کرده و گزینه ی دو طرفه را انتخاب کنید تا مسیرهای پروازی موردنظر شما را با قیمت های مختلف نماش دهد.

مزایای خرید بلیط هواپیما از سایت های‌­تیکت

خرید بلیط هواپیما از سایت های­‌تیکت یک گزینه‌ی عالی می‌باشد زیرا خرید بلیط از این سایت دارای مزایایی می‌باشد که در ادامه به آن می‌پردازیم:

 1. امکان خرید بلیط هواپیما کرمان اهواز از ایرلاین­های معتبر در سراسر کشور
 2. مقایسه‌ی قیمت بلیط­های هواپیما با استفاده از تقویم قیمتی و انتخاب بهترین گزینه
 3. محدود کردن و یا شخصی سازی کردن بلیط­ها بر اساس انتخاب بلیط­های سیستمی و چارتری
 4. امکان حل مشکلات در هنگام رزرو بلیط هواپیما توسط کارشناسان مجرب و کارآزموده 

خرید بلیط هواپیما کرمان به اهواز از های‌­تیکت به صورت اینترنتی

در های‌­تیکت به راحتی و در هر شرایطی می توانید بلیط هواپیما کرمان به اهواز را به انجام مراحل زیر خریداری کنید:

 • در ابتدا مبدا (کرمان) و مقصد (اهواز) را وارد کنید.
 • در این مرحله تاریخ رفت (برگشت در صورت دو طرفه بودن بلیط) سفر خود را وارد کنید.
 • با وارد کردن اطلاعات بالا لیستی از پروازها با توجه به تاریخ، قیمت بلیط­ها و هم‌چنین کلاس پروازی برای شما نمایش داده می‌شود؛ که شما می‌توانید بلیط موردنظر خود را انتخاب کنید.
 • در صفحه‌ی بعد اطلاعات شناسنامه‌ای خود را به طور دقیق و کامل وارد کنید.
 • سپس شما به درگاه پرداخت بانکی الکترونیکی هدایت می‌شوید تا هزینه‌ی بلیط را به صورت آنلاین پرداخت نمایید.
 • پس از پرداخت کردن هزینه‌ی بلیط، لینک دانلود بلیط هواپیما کرمان به اهواز برای شما فعال شده 
 • هم‌چنین اطلاعات بلیط به صورت پیامک برای شما ارسال شده و یا به ایمیل شما فرستاده می‌شود.

سوالات متداول بلیط هواپیما کرمان اهواز

فاصله‌ی هوایی دو شهر کرمان اهواز چقدر بوده و مدت زمان رسیدن از کرمان به اهواز چقدر می‌باشد؟

فاصله‌ی هوایی کرمان اهواز 792 کیلومتر می‌باشد که با طی کردن زمانی حدود 1 ساعت و 20 دقیقه می‌توان از کرمان به اهواز رسید.

مقدار بار مجاز در پرواز کرمان به اهواز چقدر می‌باشد؟

مدارک مورد نیاز برای خرید بلیط هواپیما کرمان اهواز چیست؟

چگونه می‌توانیم بلیط لحظه آخری برای مسیر کرمان اهواز را ارزان‌تر تهیه نماییم؟