MILADکپی
رزرو بلیط پرواز از هر نقطه ایران به مشهد با تخفیف ویژه ولادت امام رضا(ع)
رزرو بلیط هواپیما مشهد
MILADکپی
رزرو هتل با تخفیف 200 هزار تومانی ویژه ولادت امام رضا(ع)
رزرو هتل های مشهد

بلیط هواپیما اصفهان تبریز

مسافر

رزرو هتل های مشهد

بلیط هواپیما از اصفهان به تبریز فقط توسط ایرلاین ماهان در روزهای شنبه، دوشنبه، چهارشنبه در ساعت 9 صبح انجام می‌شود. برای رزرو بلیط هواپیما اصفهان تبریز در های تیکت، در صفحه اول ابتدا مبدا را اصفهان و مقصد را تبریز انتخاب کنید و سپس تاریخ سفر خود را مشخص کنید و گزینه جست و جو را کلیک کنید. در لیستی که نمایش داده می‌شود؛ بلیط مورد نظر را انتخاب و خریداری کنید. در ادامه شیوه خرید انواع بلیط، استرداد و قیمت آن را بررسی می‌کنیم.

خرید بلیط هواپیما اصفهان تبریز

برای خرید بلیط هواپیما اصفهان تبریز می‌توانید به سایت های تیکت مراجعه کنید و طبق مراحل زیر اقدام به رزرو بلیط خود کنید.

  1. در صفحه اصلی مبدا اصفهان و مقصد تبریز، تاریخ رفت و برگشت و تعداد مسافران را تعیین کرده و گزینه جست و جو را کلیک کنید.
  2. سپس لیست پروازهای اصفهان به تبریز نمایش داده می شود.
  3. از بین لیست موجود، پرواز مورد نظر خود را انتخاب کنید.
  4. در صفحه فرم اطلاعات، اسم و فامیل و کد ملی و تاریخ تولد و شماره تماس خود را وارد کرده و وارد صفحه پرداخت شوید.
  5. پس از پرداخت هزینه، بلیط مورد نظر رزرو خواهد شد و شما می‌توانید فایل بلیط را دانلود کنید.

خرید بلیط چارتر هواپیما اصفهان تبریز 

با توجه به اینکه در مسیر اصفهان به تبریز فقط هواپیمای ماهان پرواز دارد و این ایرلاین، امکان خرید بلیط هواپیما چارتر اصفهان تبریز را برای مسافران ارائه نداده است؛ شما نمی‌توانید بلیط این مسیر را به صورت چارتری بخرید. تمام بلیط‌های ارائه شده در این ایرلاین، در کلاس اکونومی ارائه می‌شود.

خرید بلیط سیستمی هواپیما اصفهان تبریز  

خرید بلیط سیستمی در وب سایت های تیکت امکان پذیر است. برای انجام این کار در صفحه نخست اطلاعات خواسته شده را وارد کنید و با کلیک کرد روی دکمه جست و جو وارد صفحه رزرو بلیط شوید. در این قسمت تمامی بلیط‌های سیستمی نمایش داده می‌شود زیرا بلیط هواپیما اصفهان تبریز به صورت چارتری قابل خریداری نیست.

قیمت بلیط هواپیما اصفهان تبریز 

قیمت بلیط پرواز اصفهان تبریز در آبان ماه سال 1402، حدود 1 میلیون و 315 هزار تومان است. البته این قیمت در زمان‌های مختلف سال و روزهای پر رفت و آمد ممکن است متفاوت باشد. قیمت بلیط‌ لحظه آخری هواپیما اصفهان تبریز نیز بلیط معمولی آن متفاوت خواهد بود و بسته به تقاضا ممکن است بیش‌تر یا کم‌تر از آن باشد.

قیمت بلیط هواپیما اصفهان تبریز رفت و برگشت

شما می‌توانید در صفحه اول  سایت های تیکت، گزینه رفت و برگشت انتخاب کنید و سپس ادامه مراحل خرید بلیط را طی کنید. توجه داشته باشید که تخفیفی شامل بلیط رفت و برگشت نمی‌شود و مسافر باید مبلغ 1 میلیون 315 هزار تومان برای رفت و مبلغ 1 میلیون 315 هزار تومان برای برگشت پرداخت کند.

قیمت بلیط هواپیما اصفهان تبریز لحظه آخری

در ایامی که مسافر کم است و پروازها خالی می باشند، هرچه به ساعات پرواز نزدیک شود، قیمت پرواز ارزان تر می‌شود. در صورتی تعداد متقاضی برای بلیط‌های لحظه آخری زیاد باشد قیمت بلیط نیز افزایش پیدا می‌کند. برای خرید پرواز لحظه آخری اصفهان تبریز می‌توانید سایت های تیکت را چک کنید تا اگر پرواز ارزان شد بتوانید سریعا خریداری کنید.

استرداد بلیط هواپیما اصفهان تبریز

در مسیر اصفهان تبریز فقط هواپیمای ماهان پرواز دارد که جریمه استرداد آن بصورت زیر است:

  • تا 12 ظهر روز قبل از پرواز 30 درصد جریمه
  • تا 12 ظهر روز قبل از پرواز تا 3 ساعت قبل از پرواز 40 درصد جریمه
  • از 3 ساعت قبل از پرواز به بعد 60 درصد جریمه