H100کپی
کد تخفیف 30 هزارتومان ویژه دهه اول محرم
رزرو بلیط هواپیما
tabestoonکپی
تخفیف 200 هزار تومانی ویژه هتل های 100% آنلاین
رزرو هتل

بلیط هواپیما اصفهان مرند

مسافر

بلیط هواپیما اصفهان مرند به صورت مستقیم وجود ندارد زیرا مرند یکی از شهرستان­های تبریز می­باشد که در فاصله‌ی 70 کیلومتری از این شهر قرار گرفته است؛ بنابراین برای رفتن از اصفهان به مرند باید بلیط هواپیما اصفهان تبریز را خریداری نمایید. بعد از رسیدن به تبریز شما می‌توانید از اتوبوس، تاکسی و یا قطار برای رفتن به مرند استفاده کنید. برای خرید بلیط هواپیما اصفهان تبریز می‌توانید از طریق سایت های‌­تیکت اقدام کرده و با توجه به زمان سفر بلیط خود از میان ایرلاین­‌های متعدد انتخاب نمایید.

قیمت بلیط هواپیما برای اصفهان مرند

به دلیل عدم وجود فرودگاه در شهرستان مرند مسافران باید سفر خود را از طریق تهیه بلیط هواپیما تبریز انجام دهند. قیمت بلیط هواپیما اصفهان مرند تحت تاثیر عوامل مختلفی متغیر می‌باشد؛ که در قسمت زیر به بررسی آن‌ها می‌پردازیم. در نظر داشته باشید که برای رفتن به مرند از تبریز شما باید هزینه‌ی دیگری هم بابت تاکسی، اتوبوس و یا قطار در نظر بگیرید.

  1. بازه‌ی زمانی خرید بلیط هواپیما: قیمت بلیط هواپیما برای مسیر اصفهان تبریز تحت تاثیر عواملی مانند بازه‌ی زمانی سفر می‌باشد؛ مثلا در زمان‌های پر سفر و یا در تعطیلات که مردم بیشتر سفر می‌کنند قیمت بلیط هواپیما هم افزایش می یابد بنابراین بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما اصفهان مرند در روزهای سرد سال و هم‌چنین ایام کم سفر می‌باشد.
  2. سیستمی یا چارتری بودن بلیط هواپیما: به طور کلی قیمت بلیط­های سیستمی برای مسیر اصفهان مرند بیشتر از بلیط چارتری می‌باشد؛ اما هر کدام از این بلیط ها دارای شرایط خاصی می‌باشند. بلیط های سیستمی دارای قیمت ثابتی بوده در حالی که بلیط های چارتری دارای نوسان قیمت بوده و در بعضی مواقع برای اینکه شرکت‌های چارتر کننده با صندلی خالی پرواز نکنند این بلیط ها را با قیمت‌های مناسب برای فروش ارائه می‌کنند.
  3. ایرلاین و کلاس پروازی هواپیما: ایرلاین های متعددی بلیط هواپیما اصفهان مرند را ارائه می­کنند و این ایرلاین­ها با توجه به نوع هواپیما و هم‌چنین نوع کیفیت خدمات خود در طول مسیر دارای قیمت‌های متفاوتی می‌باشند. هم‌چنین کلاس پروازی هواپیما هم می‌تواند تاثیر زیادی بر قیمت بلیط هواپیما بگذارد. کلاس پروازی اکونومی و بیزنس که بیشتر برای پروازهای داخلی ارائه می‌شوند از نظر کیفیت دارای تفاوت بوده که همین امر باعث تفاوت در قیمت‌های آن‌ها می‌شود.

مزایای خرید بلیط هواپیما اصفهان مرند از های­‌تیکت

با خرید بلیط هواپیما برای مسیر اصفهان مرند می‌توانید از مزایای زیادی برخوردار شوید که در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم:

  • استفاده از تقویم پروازی: مسافران می‌توانند با استفاده از این سرویس از قیمت‌های بلیط هواپیما در 30 روز آینده اطلاع داشته و مناسب‌ترین آن‌ها را انتخاب نمایند.
  • امکان استرداد بلیط: اگر مسافران به هر دلیلی مجبور به کنسل کردن بلیط خود شدند می‌توانند به صورت اینترنتی با ثبت درخواست خود در سایت های­‌تیکت و یا از طریق تماس با پشتیبانی سایت بلیط خود را با پرداخت جریمه کنسل کنند.
  • پشتیبانی 24 ساعته: در صورت بروز هرگونه مشکل و یا داشتن سوال می‌توانید با کارشناسان مجرب در سایت های­‌تیکت تماس گرفته و از آن‌ها درخواست کمک نمایید.
  • اطلاع از کاهش نرخ بلیط­ها با استفاده از سرویس خبرم کن: سایت های‌­تیکت برای مسافران عزیز خود این امکان را فراهم کرده است تا با استفاده فعال سازی سرویس خبرم کن در سمت راست صفحه به محض کاهش قیمت‌ها از آن اطلاع داشته و بتواند بلیط مقرون به‌صرفه‌تری خریداری کند.

 

سوالات متداول بلیط هواپیما اصفهان مرند

آیا برای سفر هوایی از اصفهان به مرند پرواز مستقیم وجود دارد؟

خیر، به دلیل وجود نداشتن فرودگاه در شهرستان مرند امکان پرواز مستقیم وجود ندارد و مسافران باید در ابتدا به تبریز سفر کرده و از آنجا با اتوبوس، تاکسی و یا قطار می‌توانند به مرند بروند.

مسافت بین تبریز تا مرند چقدر می‌باشد؟

فاصله‌ی هوایی اصفهان تا تبریز چقدر می‌باشد؟