MILADکپی
رزرو بلیط پرواز از هر نقطه ایران به مشهد با تخفیف ویژه ولادت امام رضا(ع)
رزرو بلیط هواپیما مشهد
MILADکپی
رزرو هتل با تخفیف 200 هزار تومانی ویژه ولادت امام رضا(ع)
رزرو هتل های مشهد

بلیط هواپیما اصفهان قشم

مسافر

رزرو هتل های مشهد

نحوه رزرو بلیط در سایت های تیکت کوتاه و آسان است. برای خرید باید تاریخ مورد نظر خود را مشخص کنید و با استفاده از فیلتر‌هایی مانند کلاس پروازی، نوع ایرلاین، نوع بلیط و غیره، بلیط خود را به آسانی و در کوتاه‌ترین زمان ممکن، خریداری کنید. در صورت داشتن هرگونه ابهامی در این زمینه می‌توانید با تیم پشتیبانی ما تماس گرفته و تمامی مشکلات خود را رفع نمایید. در ادامه این نوشته به بررسی کامل قیمت انواع بلیط‌ها، خرید آن، کنسلی بلیط و سایر اطلاعات می‌پردازیم. 

قیمت بلیط هواپیما اصفهان قشم

یکی از اصلی‌ترین ملاک‌ها برای پرواز اصفهان به قشم، قیمت آن است. در نظر داشته باشید مواردی همچون نوع بلیط، بازه زمانی مورد نظر برای پرواز، کلاس پروازی و نوع ایرلاین، روی قیمت نهایی بلیط‌ هواپیما تأثیر دارند. شما می‌توانید با اعمال فیلتر قیمت، ارزان‌ترین بلیط‌ها را خریداری کنید. همچنین با بهره گرفتن از تقویم نرخی 30 روزه نیز می‌تواند در این فرایند برای شما فواید زیادی داشته باشد که یکی از آن‌ها مطلع شدن از تمامی بلیط‌های موجود در 30 روز آینده است. 

قیمت بلیط هواپیما اصفهان قشم چارتر 

همان طور که می‌دانید بلیط‌های چارتری توسط شرکت‌های چارتر کننده مدیریت می‌شوند و قیمت ثابتی ندارند. در واقع قیمت این نوع بلیط به ایرلاین، کلاس پروازی و غیره بستگی دارد. برای خرید بلیط هواپیما اصفهان قشم در های تیکت با استفاده از فیلتر نوع بلیط، گزینه چارتری را انتخاب و در لیست نمایش داده شده به دنبال بلیط ایده آل خود باشید.

قیمت بلیط هواپیما اصفهان قشم رفت و برگشت 

ملاک‌های انتخابی شما برای رزرو بلیط مانند: کلاس پروازی، نوع بلیط، ایرلاین و غیره روی قیمت بلیط هواپیما اصفهان قشم رفت و برگشت تأثیر مستقیمی دارد. خرید هم زمان بلیط هواپیما اصفهان قشم رفت و برگشت، هزینه خرید بلیط را کاهش خواهد داد. برای خرید بلیط هواپیما اصفهان قشم رفت و برگشت، باید گزینه بلیط دو طرفه را فعال کرده و همچنین تاریخ برگشت خود را مشخص کنید.

خرید بلیط هواپیما اصفهان قشم

برای خرید بلیط هواپیما اصفهان به قشم، کافی است مراحل زیر را طی کنید. در ابتدایی‌ترین بخش، تاریخ مورد نظرتان را برای سفر وارد کنید. در صورتی که قصد دارید به صورت هم‌زمان بلیط برگشت خود را رزرو کنید، تیک گزینه بلیط دو طرفه را فعال نمایید. با توجه به ملاک‌های خود و در نظر داشتن نوع بلیط، می‌توانید از طریق انواع فیلتر‌ها، مانند فیلتر قیمت، کلاس پروازی، نوع ایرلاین و غیره بلیط خود را پیدا و انتخاب کنید. پس از آن، شما موظف به تکمیل تمامی اطلاعات هویتی خود مانند نام و نام خانوادگی، کد ملی و غیره می‌باشید. توجه کنید که مشخصات خود را به صورت صحیح وارد کنید تا برای شما دردسر ساز نباشد.

در ادامه پس از اتمام مراحل قبل، وارد درگاه پرداخت اینترنتی شده و هزینه بلیط خود را به صورت آنلاین بپردازید. البته در نظر داشته باشید که قبل از پرداخت، تمامی اطلاعات و فیلتر‌ها را به درستی مرور کنید. در این مرحله پیشنهاد می‌کنیم، اطلاعات و قوانین بلیط خود را نیز مطالعه فرمایید. پس از پشت سر گذاشتن تمامی این مراحل، لینک دانلود بلیط در اختیار شما قرار گرفته و می‌توانید بلیط خود را دریافت کنید. 

خرید بلیط لحظه آخری اصفهان قشم 

در ‌های تیکت شما می‌توانید علاوه بر مرتب‌سازی بلیط بر اساس قیمت، پرواز خود را به صورت لحظه آخری تهیه کنید. تنها کافی است فیلتر بلیط را روی بلیط چارتری قرار داده و در باکس به دنبال بلیط لحظه آخری باشید. این بلیط‌ها تقریباً چند ساعت مانده به پرواز در سایت قابل دسترس بوده و قیمت آن از طرف آژانس هواپیمایی تعیین می‌شود. ‌های تیکت سعی بر این دارد تا با ارتباطات گسترده خود، بهترین نرخ بلیط‌ها را از لحاظ قیمت برای شما آماده کند.

کنسلی بلیط هواپیما اصفهان قشم

در صورتی که قصد کنسلی بلیط هواپیما اصفهان قشم را دارید، می‌توانید از بخش حساب کاربری خود اقدام به ارسال تیکت کنید. علاوه بر آن، می‌توانید با تیم پشتیبانی 24 ساعته ما تماس گرفته و این موضوع را با آن‌ها در میان بگذارید. البته در نظر داشته باشید تمامی بلیط‌ها قابلیت کنسلی را نداشته و از همین رو توصیه می‌شود قبل از رزرو بلیط، اطلاعات آن را بررسی کنید تا مشکلی برای شما پیش نیاید.

یکی از بلیط‌هایی که قابلیت کنسلی ندارد، بلیط‌های لحظه آخری هواپیما اصفهان قشم است و در مواقع ضروری مجبور به پرداخت جریمه خواهید شد. میزان جریمه کنسلی هر بلیط با یکدیگر متفاوت بوده و با توجه به نوع ایرلاین، ‌شناسه نرخی پرواز و مدت زمان باقی مانده به پرواز مشخص خواهد شد. به عنوان مثال در صورتی که 72 ساعت مانده به پرواز آن را لغو کنید، جریمه‌ای برای شما در نظر گرفته نمی‌شود. این در حالی است که اگر بلیط خود را در 8 ساعت مانده به پرواز کنسل کنید، 85 درصد کل هزینه بلیط، از مبلغ شما کسر می‌شود.

بار مجاز هواپیما اصفهان قشم

در حالت کلی، میزان بار مجاز هواپیما اصفهان قشم، با توجه به کلاس پروازی مشخص می‌شود. افراد، با کلاس پروازی اکونومی مجاز به حمل بار 15 الی 25 کیلوگرم بوده و در کلاس پروازی بیزینسی می‌توانید 20 الی 30 کیلوگرم بار را با خود حمل کنید.

اطلاعات پرواز هواپیما اصفهان قشم

در رابطه با اطلاعات پرواز هواپیما اصفهان قشم می‌توان گفت، فاصله هوایی اصفهان قشم 775 کیلومتر بوده و تقریباً 1 ساعت و 30 دقیقه طول می‌کشد. پروازهای اصفهان قشم، در تمام ایام هفته انجام می‌شود.

اطلاعات فرودگاه اصفهان

فرودگاه اصفهان دو ترمینال دارد که یکی از آن‌ها ویژه پرواز‌های داخلی و دیگری ویژه پرواز‌های خارجی است و در فاصله 30 کیلومتری شهر اصفهان قرار دارد.

آدرس فرودگاه اصفهان: استان اصفهان، بزرگراه شهرک صنعتی جی، بزرگ‌راه فرودگاه، میدان فرودگاه، فرودگاه بین‌المللی شهیدبهشتی.

 اطلاعات فرودگاه قشم 

این فرودگاه دارای 3 ترمینال داخلی، خارجی و ویژه حجاج است و 50 کیلومتر با مرکز شهر فاصله دارد.

آدرس فرودگاه قشم: هرمزگان، جزیره قشم، ۲۰ کیلومتری روستای دیرستا، جاده تنب پارسان، میدان فرودگاه.

سوالات متداول بلیط هواپیما اصفهان قشم

عوامل مؤثر بر قیمت بلیط هواپیما اصفهان قشم کدام است؟

نوع بلیط، کلاس پروازی، ایرلاین و غیره جزو عوامل مؤثر بر قیمت بلیط هواپیما اصفهان قشم هستند.

فاصله هوایی اصفهان و قشم چقدر است؟

بهترین فصل خرید بلیط هواپیما اصفهان به قشم چه زمانی است؟