H100کپی
کد تخفیف 30 هزارتومان ویژه دهه اول محرم
رزرو بلیط هواپیما
tabestoonکپی
تخفیف 200 هزار تومانی ویژه هتل های 100% آنلاین
رزرو هتل

بلیط هواپیما قشم تهران

مسافر

قیمت بلیط هواپیما قشم تهران بستگی به تاریخ و ساعت پرواز، نوع کلاس، شرکت هواپیمایی و تخفیف‌های احتمالی دارد. قیمت بلیط هواپیما قشم تهران در هفته ابتدایی آذر ماه سال 1402 برابر با 2 میلیون و 127 هزار تومان است. بهترین بلیط هواپیما قشم تهران را می‌توانید از طریق وب سایت های تیکت با اعمال فیلتر‌هایی مانند نوع پرواز، ایرلاین، قیمت، کلاس پروازی و غیره بلیط بر اساس نیاز خود پیدا کنید. 

قیمت بلیط پرواز قشم تهران

قیمت بلیط پرواز قشم تهران برای بلیط هواپیما سیستمی کلاس اکونومی در تاریخ 10 آذر سال 1402 حدود 2 میلیون 127 هزار تومان است. به صورت کلی قیمت بلیط پرواز قشم تهران بستگی به تاریخ، شرکت هواپیمایی، نوع کلاس و غیره دارد. برای دسترسی به ارزان قیمت‌ترین بلیط هواپیما قشم تهران می‌توانید از فیلتر قیمت استفاده کنید، با این فیلتر قادر خواهید بود تا قیمت را در بازه مورد نظر خود قرار دهید و سایت صرفا بلیط‌های آن رنج قیمتی را به شما نمایش خواهد داد. به غیر از این مورد، می‌توانید با استفاده از تقویم نرخی 30 روزه، به دنبال مناسب‌ترین بلیط باشید. 

خرید بلیط پرواز قشم به تهران

برای خرید بلیط پرواز قشم به تهران، ابتدا باید مبدا و مقصد خود را بین شهرهای قشم و تهران انتخاب کنید، سپس تاریخی که قصد سفر دارید را نیز تعیین کنید. اگر می‌خواهید هر دو بلیط رفت و برگشت را هم زمان خریداری نمایید، کافی است تا گزینه بلیط رفت و برگشت را فعال کنید و سپس تاریخ برگشت را نیز در فیلد مربوطه تکمیل کنید. با استفاده از فیلترهایی نظیر: فیلتر قیمت، ایرلاین، نوع بلیط، کلاس پروازی و غیره می‌توانید سریع‌تر بلیط مورد نظر خود را بیابید.

بعد از انتخاب نهایی بلیط، وارد صفحه جدیدی خواهید شد و در این بخش باید اطلاعات مسافر یا مسافران را تکمیل کنید. توجه داشته باشید که اطلاعات را با دقت وارد نمایید تا مغایرتی وجود نداشته باشد، بعد از تایید اطلاعات وارد صفحه پرداخت می‌شوید و از طریق درگاه بانکی هزینه بلیط را پرداخت کنید. بعد از تایید پرداخت برای شما اطلاعات بلیط از طریق لینک ارسال خواهد شد.

رزرو بلیط هواپیما قشم تهران رفت و برگشت

برای رزرو بلیط هواپیما قشم تهران رفت و برگشت باید ابتدا گزینه یک طرفه را به رفت و برگشت تغییر دهید و علاوه بر تاریخ رفت، تاریخ برگشت خود را با دقت وارد کنید. مراحل رزرو با مراحل خرید کاملا یکسان است.

بلیط هواپیما قشم تهران چارتری

بلیط هواپیما قشم تهران چارتری نوعی بلیط هواپیما است که توسط یک شخص یا آژانس مسافرتی خریداری شده و به مشتریان فروخته می‌شود. گاهی اوقات به دلیل متقاضی کم برای رزرو بلیط، برای بلیط‌ها خود تخفیفاتی قائل می‌شوند؛ اما این امر باعث نمی‌شود لزوماً قیمت این بلیط همیشه ارزان‌تر از بلیط سیستمی باشد، لازم است بدانید بلیط هواپیما چارتر معمولاً شرایط ویژه‌ای مانند عدم امکان تغییر یا کنسل کردن بلیط دارد یا بلیط هواپیما قشم تهران چارتری برای تمام سنین یکسان است. برای دسترسی به این نوع بلیط، کافی است تا با استفاده از فیلتر نوع بلیط، نوع چارتری را انتخاب کنید.

بلیط لحظه آخری قشم تهران

بلیط لحظه آخری قشم تهران معمولاً در یک روز یا چند ساعت قبل از پرواز ارائه می‌شود، قبل از خرید بلیط لحظه آخری قشم تهران به چند نکته مهم باید توجه داشته باشید. بلیط لحظه آخری ممکن است در هر لحظه تمام شود یا قیمت آن تغییر کند، بنابراین باید سریع عمل کرده و بلیط را رزرو کنید. همچنین  بلیط لحظه آخری معمولاً قابلیت تغییر یا کنسلی را ندارد و در صورت عدم حضور در پرواز، هزینه بلیط بازگشت داده نمی‌شود. برای خرید بلیط لحظه آخری قشم تهران در های تیکت مجددا باید با استفاده از فیلتر نوع بلیط و نوع چارتری را انتخاب کنید. 

بعد از نمایش بلیط‌های چارتری این مسیر به دنبال، بلیط لحظه آخری قشم تهران بگردید و آن را رزرو کنید.

اطلاعات پرواز قشم تهران

مدت زمان پرواز قشم تهران حدود ۲ ساعت است و فاصله هوایی بین این دو شهر ۱۰۸۳ کیلومتر است. برنامه پروازی قشم تهران بستگی به شرکت هواپیمایی، روز و ساعت پرواز دارد، اما معمولاً در هر روز چند پرواز در این مسیر انجام می‌شود.

اطلاعات فرودگاه قشم

این فرودگاه دارای یک باند فرود و یک ترمینال مسافربری است که قابلیت پذیرش پرواز‌ها با مبداهای مختلف را داشته و این فرودگاه تا مرکز شهر فاصله‌ای برابر با 50 کیلومتر دارد. این فرودگاه در حاشیه بزرگراه مرکزی قشم قرار دارد.

اطلاعات فرودگاه مهرآباد

این فرودگاه دارای چهار ترمینال مسافربری و یک ترمینال باربری است، آدرس فرودگاه عبارت است از: میدان آزادی، خیابان معراج، فرودگاه بین المللی مهرآباد تهران. این فرودگاه در شهر تهران واقع شده و فاصله‌ای با آن ندارد.

ارزانترین بلیط قشم تهران را کی بخریم؟

برای خرید بلیط هواپیما ارزان در مسیر قشم به تهران، چند نکته را باید در نظر داشته باشید:

  • بلیط را در زمانی که تقاضا برای پرواز کمتر است، خریداری کنید. معمولاً روز‌های وسط هفته، اواسط ماه و ایام بدون تعطیلات زمان‌های مناسبی هستند.
  • بلیط را با حداقل ۲ هفته فاصله از تاریخ پرواز خریداری کنید. این کار باعث می‌شود که از تخفیفات اولیه ایرلاین‌ها بهره‌مند شوید.
  • بلیط را برای پرواز‌هایی که در ساعات غیر اوج و یا با توقف انتخاب کنید. این پرواز‌ها معمولاً ارزان‌تر از پرواز‌های مستقیم و در ساعات اوج هستند.

در آخر علاوه بر زمان خرید بلیط باید به سایتی که از آن خرید خود را انجام می‌دهید نیز توجه کنید. سایت ما همواره بلیط‌ها را با تخفیفات مناسب و ارزان‌ترین قیمت در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.

 

سوالات متداول بلیط هواپیما قشم تهران

بهترین زمان خرید بلیط قشم تهران چه زمانی است؟

به طور کلی بهتر است زمان‌هایی مانند وسط هفته و مقاطعی از سال که مراجعه برای خرید بلیط کمتر است را برای خرید انتخاب کنید.

فاکتور‌های اثرگذار بر قیمت بلیط تهران قشم چیست؟

ارزان‌ترین بلیط قشم تهران را از کجا تهیه کنیم؟