H100کپی
کد تخفیف 30 هزارتومان ویژه دهه اول محرم
رزرو بلیط هواپیما
tabestoonکپی
تخفیف 200 هزار تومانی ویژه هتل های 100% آنلاین
رزرو هتل

بلیط هواپیما قشم شیراز

مسافر

سایت‌های تیکت، یکی از معتبر‌ترین سایت‌های فروش بلیط هواپیما قشم به شیراز است. برای تهیه بلیط از سایت ما، ابتدا باید مبدا و مقصد، تعداد مسافر و تاریخ پرواز خود را در بخش مشخص شده وارد کنید تا بلیط‌های مربوطه برای شما نمایش داده شود. با این کار می‌توانید بلیط دلخواهتان را با بهترین قیمت انتخاب و رزرو کنید. همچنین با انتخاب فیلترها، می‌توانید سریع‌تر بلیط ایده‌آل خود را بیابید. قیمت بلیط قشم شیراز در هفته پایانی آبان ماه 1402، در کلاس اکونومی بین 1 میلیون و 175 هزار تومان تا 1 میلیون و 197 هزار تومان متغیر است.

قیمت بلیط پرواز قشم شیراز

قیمت بلیط هواپیما قشم شیراز در 30 آبان ماه 1402، در کلاس اکونومی بین 1 میلیون و 175 هزار و 174 تومان تا 1 میلیون و 197 هزار و 480 تومان متغیر است. نرخ بلیط قشم شیراز به عوامل مختلفی بستگی دارد، این عوامل عبارتند از: ایرلاین (شرکت هواپیمایی)، فصل سفر، تاریخ بلیط، کلاس پروازی و غیره. قیمت بلیط‌های سیستمی، چارتری و لحظه آخری مسیر قشم به شیراز نیز با یکدیگر متفاوت هستند که می‌توانید آن‌ها را با فیلترهای مرتبط نظیر: فیلتر قیمت و نوع بلیط با یکدیگر مقایسه کنید.

خرید بلیط هواپیما قشم به شیراز

شما می‌توانید در کمترین زمان ممکن با طی کردن مراحل زیر در لیست بلیط هواپیما قشم به مقصد شیراز، این بلیط را با ویژگی‌های مد نظر خود و ارزان‌ترین قیمت خریداری کنید. برای خریدی آسان و بدون دغدغه به موارد زیر توجه داشته باشید:

  • اگر قصد خرید بلیط به صورت رفت و برگشت دارید، باید گزینه مربوط به آن را فعال کنید
  • در ادامه تاریخ بلیط سفر خود را وارد کنید
  • برای تهیه بلیط چارتری، نیاز است از فیلتر نوع بلیط استفاده کرده و آن را روی گزینه چارتری تنظیم کنید
  • اگر می‌خواهید از ایرلاین خاصی بلیط هواپیما قشم شیراز را خریداری کنید، در فیلتر ایرلاین، ایرلاین مدنظرتان را انتخاب کنید
  • پس از اعمال فیلتر‌ها و چک کردن بلیط‌های نمایش داده شده، می‌توانید بلیط خود را انتخاب کنید
  • در صفحه بعدی که برایتان نمایش داده می‌شود، اطلاعات مسافر یا مسافران را به طور دقیق و کامل باید پر کنید، این مرحله یکی از حساس‌ترین مراحل تهیه بلیط است؛ زیرا اگر اطلاعات ثبت شده در بلیط با اطلاعات مسافر مغایرت داشته باشد، اجازه پرواز به او داده نخواهد شد.
  • در بخش آخر باید هزینه بلیط را به صورت اینترنتی پرداخت کنید
  • پس از تأییدیه نهایی پرداخت هزینه، لینک دانلود بلیط برای شما ارسال خواهد شد.

اگر می‌خواهید از وضعیت و ویژگی‌های بلیط‌های 30 روز آینده با خبر شوید باید هنگام خرید بلیط تقویم نرخی 30 روزه را بررسی کنید تا تمامی بلیط‌های 30 روز آینده برای شما نمایش داده شوند. با اعمال فیلتر‌های موجود در سایت مانند فیلتر نوع کلاس پروازی، نوع بلیط، قیمت و غیره می‌توانید خیلی سریع و راحت می‌توانید به خرید بلیط هواپیما قشم به شیراز بپردازید.

رزرو بلیط هواپیما قشم شیراز رفت و برگشت

برای تهیه بلیط رفت و برگشت قشم شیراز ابتدا باید گزینه یک طرفه را به رفت و برگشت تغییر دهید سپس با انتخاب تاریخ رفت و تاریخ برگشت خود را با دقت وارد کنید و در ادامه همان مراحل توضیح داده شده در قسمت خرید بلیط هواپیما قشم به شیراز را به طور دقیق انجام دهید. تاریخ رفت و برگشت بر قیمت بلیط‌ها، امکان دریافت تخفیف و غیره تأثیرگذار است. اگر هنگام رزرو بلیط هواپیما قشم شیراز رفت و برگشت با مشکلی مواجه شدید، می‌توانید از کارشناسان پشتیبانی ما که به صورت 24 ساعته از طریق تماس تلفنی یا ارسال تیکت از بخش حساب کاربری کمک بگیرید.

بلیط هواپیما قشم شیراز چارتری

اگر قصد خرید بلیط قشم به شیراز چارتری را دارید، می‌توانید در سایت ‌های تیکت با اعمال کردن فیلتر نوع بلیط و انتخاب گزینه چارتری، تمامی بلیط‌های چارتری را با ارزان‌ترین قیمت نسبت به دیگر سایت‌ها مشاهده کنید.

بلیط چارتر به بلیطی گفته می‌شود که یک آژانس مسافرتی یا شخص تعدادی و یا تمامی صندلی‌های یک پرواز را از پیش خریداری می‌کنند و آن را با توجه به عواملی ارزان‌تر یا گران‌تر از بلیط عادی به فروش می‌رسانند. قیمت بلیط هواپیما قشم شیراز چارتری به عواملی همچون: بازه سفر، کلاس پروازی و غیره بستگی دارد و توسط شرکت چارتر‌کننده تعیین می‌شود. یکی از مهم‌ترین نکاتی که هنگام تهیه بلیط قشم شیراز چارتری باید به آن توجه داشته باشید این است که این نوع بلیط‌ها معمولاً امکان کنسلی ندارد و اگر هم امکانش وجود داشته باشد کار سخت و دشواری است.

بلیط لحظه آخری قشم شیراز 

برای تهیه بلیط هواپیما قشم شیراز لحظه آخری در سایت ما باید در قسمت فیلتر نوع بلیط، گزینه چارتری را انتخاب کنید و سپس بین موارد نمایش داده شده، بلیط‌های لحظه آخری را بیابید. بلیط لحظه آخری، نوعی بلیط چارتری است که در ساعات نزدیک به پرواز به فروش می‌رسند و گاهی از اوقات با توجه به شرایط قیمتی ارزان‌تر از بلیط سیستمی دارند. این نوع بلیط‌ها برای سفر‌های اتفاقی و بدون برنامه‌ریزی قبلی می‌توانند بهترین گزینه باشند. 

اطلاعات پرواز قشم شیراز 

فاصله قشم تا شیراز با ماشین حدود 448 کیلومتر بوده و مدت پرواز قشم به شیراز به طور میانگین 1 ساعت و 35 دقیقه است. میزان بار مجاز در سفر‌های هوایی به ایرلاین، کلاس پروازی و نوع بلیط هواپیما قشم شیراز بستگی دارد ولی معمولاً بین 20 تا 30 کیلوگرم است. پرواز قشم شیراز در تمام روز‌های هفته انجام می‌گیرند.

اطلاعات فرودگاه قشم

فرودگاه قشم دو ترمینال برای پرواز‌های داخلی و خارجی و ترمینالی مجزا برای حجاج دارد. اطلاعات فرودگاه قشم را در جدول زیر می‌توانید مشاهده کنید.

فاصله فرودگاه قشم تا جزیره قشم

حدود 50 کیلومتر

آدرس فرودگاه قشم

استان هرمزگان، جزیره قشم، 20 کیلومتری روستا دیرستان

شماره تماس

07635335040

مقاصد داخلی فرودگاه قشم

شیراز، تهران، مشهد، اصفهان

مقاصد خارجی فرودگاه قشم

کشور امارات شهر دبی

 

 

 

 

 

اطلاعات فرودگاه شیراز

فرودگاه دستغیب شیراز دو باند پرواز و دو ترمینال مجزا برای پرواز‌های داخلی و خارجی دارد. ترمینال شماره 1 مختص پرواز‌های داخلی و ترمینال شماره 2 مختص پرواز‌های خارجی است. اطلاعات فرودگاه شیراز به طور کامل در جردول زیر آمده است.

فاصله فرودگاه شیراز تا مرکز شهر شیراز

حدود 8 کیلومتر

آدرس فرودگاه شیراز

شیراز، بلوار شهید مدرس، میدان الله(گلسرخ)، خیابان دکتر شاهچراغی

تلفن تماس

07137115000 – 07137118890

داخلی 90 تا 99

مقاصد داخلی فرودگاه شیراز

قشم، تهران، اصفهان، مشهد، تبریز، کرمان، بندرعباس

مقاصد خارجی فرودگاه شیراز

مالزی، ترکیه، دبی، روسیه، عراق، ارمنستان

 

 

 

 

 

 

 

 

سوالات متداول بلیط هواپیما قشم شیراز

بهترین زمان برای خرید بلیط هواپیما قشم شیراز چه زمانی است؟

بهترین زمان برای سفر از قشم به شیراز، ایام کم سفر، روز‌های غیر تعطیل، نیمه دوم سال و روز‌های وسط هفته است.

ارزان‌ترین بلیط قشم شیراز را از کجا تهیه کنیم؟

جریمه کنسلی بلیط قشم به شیراز چقدر است؟