MILADکپی
رزرو بلیط پرواز از هر نقطه ایران به مشهد با تخفیف ویژه ولادت امام رضا(ع)
رزرو بلیط هواپیما مشهد
MILADکپی
رزرو هتل با تخفیف 200 هزار تومانی ویژه ولادت امام رضا(ع)
رزرو هتل های مشهد

بلیط هواپیما قشم مشهد

مسافر

رزرو هتل های مشهد

با تهیه بلیط هواپیما قشم مشهد در سایت‌ های تیکت می‌توانید از تخفیفات ویژه‌ای بهره‌مند شوید و بلیط خود را با قیمتی ارزان‌تر از وب سایت‌های مشابه تهیه کنید. همچنین در سایت ما با اعمال فیلتر‌هایی مانند کلاس پروازی، نوع بلیط و قیمت خیلی سریع به بلیط مورد نظرتان دسترسی پیدا خواهید کرد. تیم پشیبانی 24 ساعته سایت‌ های تیکت به بهترین شکل ممکن پاسخگو سؤالات و ابهامات پیش آمده برای شما مسافران عزیز است که با ارسال تیکت در بخش کاربری یا تماس تلفنی، می‌توانید با تیم پشتیبانی در ارتباط باشید.

خرید بلیط هواپیما قشم مشهد

رزرو بلیط هواپیما از قشم به مشهد در سایت‌ های تیکت فرایندی بسیار آسان است. شما می‌توانید با انجام مراحلی که در ادامه ذکر شده ارزان‌ترین و مناسب‌ترین بلیط برای سفرتان خریداری کنید.

  • ابتدا تاریخ سفر خود را در کادر مشخص شده وارد کنید
  • اگر قصد دارید بلیط برگشتتان را همزمان با بلیط رفت تهیه کنید، گزینه سفر یک طرفه را به رفت و برگشت تغییر دهید
  • برای تهیه بلیط سیستمی یا چارتری، لازم است از بین فیلتر‌های موجود در سایت، فیلتر نوع بلیط را پیدا کرده و گزینه مورد نظر را انتخاب کنید
  • اگر می‌خواهید بلیطتان از نوع کلاس پروازی خاصی باشد، باید در قسمت فیلتر مربوطه، کلاس مدنظرتان را انتخاب کنید
  • پس از اعمال تاریخ و فیلتر‌ها تمامی بلیط‌های مربوطه برایتان به نمایش گذاشته می‌شوند که به شما این امکان را می‌دهد از میان بلیط‌ها، بهترین را انتخاب کنید
  • در ادامه باید اطلاعات مسافر یا مسافران را به طور دقیق و کامل در فیلد‌های مشخص شده وارد کنید
  • در این مرحله باید هزینه بلیط را به صورت اینترنتی پرداخت کنید
  • پس از پرداخت هزینه و دریافت تأییدیه نهایی، لینک دانلود بلیط برایتان ارسال می‌شود

هنگام خرید بلیط هواپیما قشم مشهد به این نکته توجه داشته باشید که اطلاعات مسافر را به طور دقیق ثبت کنید؛ زیرا کوچک‌ترین مغایرت بین اطلاعات ثبت شده در بلیط با اطلاعات مسافر باعث می‌شود تا زمانی که این تفاوت برطرف نشده به مسافر اجازه پرواز داده نشود.

قیمت بلیط پرواز قشم مشهد

قیمت بلیط پرواز قشم مشهد به عواملی همچون کلاس پرواز، تاریخ سفر و ایرلاین بستگی دارد. در سایت ما امکان جستجو و خرید بلیط بر اساس قیمت دلخواهتان ممکن است و برای این کار باید در بخش فیلتر قیمت، بازه قیمتی مدنظرتان را وارد کنید. همچنین برای چک کردن و مقایسه قیمت بلیط‌ها در 30 روز آینده، می‌توانید از قابلیت تقویم نرخی 30 روزه استفاده کنید تا تمامی بلیط‌های ارائه شده در 30 روز آینده برایتان لیست شوند.

بلیط هواپیما قشم مشهد چارتر

برای خرید بلیط چارتری قشم مشهد کافی است از بین فیلتر‌های ارائه شده سایت‌ های تیکت، فیلتر نوع بلیط را انتخاب کرده و سپس از میان گزینه‌ها، چارتری را فعال کنید تا بلیط هواپیما قشم مشهد چارتر با قیمت و تمامی اطلاعات برایتان به نمایش گذاشته شود. هنگام تهیه بلیط هواپیما چارتر به طور دقیق قوانین بلیط را بخوانید، زیرا برخی از آن‌ها امکان کنسلی ندارند و اگر بخواهید آن را کنسل کنید به مشکل بر می‌خورید.

بلیط هواپیما قشم به مشهد لحظه آخری

تهیه بلیط لحظه آخری در سایت های تیکت خیلی راحت است. شما می‌توانید پس از درج تاریخ سفر، با اعمال گزینه چارتری در فیلتر نوع بلیط تمامی بلیط‌ها لحظه آخری ارائه شده را مشاهده کنید و مناسب‌ترین و ارزان‌ترین بلیط هواپیما قشم به مشهد لحظه آخری را خریداری کنید.

بهترین زمان خرید بلیط قشم مشهد

وجود حرم مطهر امام رضا (ع) در شهر مشهد باعث شده که خواهان بلیط برای این شهر همیشه زیاد باشد ولی می‌توان گفت فصل پاییز و زمستان به دلیل سردی هوا و روز‌هایی که مناسبت خاصی ندارند و تعطیل رسمی نیستند، بهترین زمان خرید بلیط هواپیما قشم به مشهد هستند؛ زیرا در این روز‌ها بلیط هواپیما قشم مشهد ارزان‌تر از سایر روز‌ها در سال است.

اطلاعات پرواز قشم مشهد

مسافت هوایی قشم مشهد 1109 کیلومترمتر است که به طور میانگین 1 ساعت و 55 دقیقه طول می‌کشد. میزان بار مجاز برای پرواز قشم مشهد به عواملی همچون شرکت هواپیمایی و کلاس پروازی بستگی دارد ولی به طور کلی بین 15 تا 25 کیلوگرم در کلاس اکونوم متغیر است.

اطلاعات فرودگاه قشم

فرودگاه بین‌المللی دیرستان قشم در استان هرمزگان، جزیره قشم، 20 کیلومتری روستا دیرستان، جاده تنب پارسان، میدان فرودگاه واقع شده که حدود 50 کیلومتر با مرکز جزیره فاصله دارد. در این فرودگاه 2 ترمینال برای پرواز‌های داخلی و خارجی و 1 ترمینال مجزا در طبقه دوم مختص حجاج در نظر گرفته شده. راه‌های ارتباطی با فرودگاه قشم در جدول زیر آمده است.

تلفن تماس

97635335040

ادرس سایت رسمی فرودگاه

qeshmairport.com

اطلاعات فرودگاه مشهد

فرودگاه بین‌المللی هاشمی نژاد مشهد دارای 3 ترمینال مجزا است که به ترتیب ترمینال 1 برای پرواز‌های داخلی، ترمینال 2 مختص خروجی چرواز‌های خارجی و ترمینال 3 مخصوص ورودی پرواز‌های خارجی در نظر گرفته شده. اطلاعات تکمیلی فرودگاه اعم از آدرس و شماره تلفن در جدول زیر آمده است.

فاصله تا مرکز شهر

حدوداً 8 کیلومتر

آدرس

مشهد، شهید سلیمانی، بلوار صابر، بلوار جمهوری اسلامی، شهدا حافظان آسمان، فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی نژاد

تلفن تماس

05133400020-199