H100کپی
کد تخفیف 30 هزارتومان ویژه دهه اول محرم
رزرو بلیط هواپیما
tabestoonکپی
تخفیف 200 هزار تومانی ویژه هتل های 100% آنلاین
رزرو هتل

بلیط هواپیما قشم اصفهان

مسافر

قیمت بلیط قشم اصفهان در سایت ما نسبت به کلیه مراکز فروش بلیط در این مسیر مناسب‌تر هست، در هفته ابتدایی دی ماه سال 1402 قیمت بلیط در این مسیر هوایی حدود 1 میلیون و 430 هزار تومان برای بلیط سیستمی در کلاس پروازی اکونومی است. برای خرید بلیط هواپیما قشم اصفهان کافی است تاریخ سفر خود را درج کرده و سپس در ادامه بین بلیط‌های نمایش داده شده به دنبال بلیط ایده آل خود باشید و با قبت ثبت اطلاعات مسافر و پرداخت هزینه، رزرو خود را تکمیل کنید. با استفاده از فیلترهای سایت، می‌توانید سریع‌تر فرآیند تکمیل خرید را طی کنید. در ادامه با بررسی مواردی نظیر قیمت، فرآیند رزرو، بار مجاز این مسیر و غیره همراه شما هستیم.

قیمت بلیط هواپیما قشم اصفهان

قیمت بلیط هواپیما قشم اصفهان برای هفته اول زمستان 1402، برای بلیط‌های سیستمی در کلاس‌های اکونومی 1 میلیون و 344 هزار تومان اعلام شده است. این قیمت وابسته با پارامترهای مختلفی از جمله کلاس پروازی، نوع بلیط و غیره تعیین می‌شود. شما در سایت ما می‌توانید روی قیمت بلیط در این مسیر پروازی فیلتر اعمال کنید و خرید خود را با نزدیک‌ترین قیمت نسبت به بودجه انجام دهید. 

قیمت بلیط هواپیما قشم اصفهان رفت و برگشت 

قیمت بلیط هواپیما قشم اصفهان رفت و برگشت برای هفته اول و دوم دی ماه سال 1402 تقریبا 3 میلیون تومان می‌شود. برای خرید این بلیط می‌توانید در مرحله اول، گزینه بلیط دو طرفه را فعال و سپس تاریخ برگشت را در کنار تاریخ رفت وارد کنید. 

رزرو بلیط هواپیما قشم اصفهان

برای رزرو بلیط هواپیما قشم به مقصد اصفهان مراحل زیر را با دقت طی کنید:

  • باید ابتدا تاریخی که قصد دارید در آن سفر کنید را در قسمت مشخص شده ثبت کنید.
  • بعد از بررسی بلیط‌ها، گزینه ایده آل خود را انتخاب کنید.
  • اگر گزینه‌های موجود مطابق با شرایط شما نبودند، وارد تقویم نرخی شوید، در تقویم نرخی می‌توانید بلیط‌های 30 روزه آینده قشم اصفهان را مشاهده و خریداری کنید. 
  • پس از انتخاب بلیط یک صفحه برای ثبت اطلاعات شخصی باز می‌شود، در این صفحه باید اطلاعات کامل مسافر را اعم از نام و نام خانوادگی، کد ملی، سن و غیره را وارد کنید. 
  • بعد از تکمیل مراحل فوق مجدد نوع، تاریخ، ساعت و قیمت بلیط انتخاب شده را به همراه اطلاعات هویتی چک کنید و پس از آن وارد درگاه پرداخت شوید. 
  • با اتمام پروسه پرداخت، لینک دانلود بلیط هواپیما قشم اصفهان در اختیار شما قرار می‌گیرد.   

بلیط هواپیما قشم اصفهان چارتر

بلیط هواپیما قشم اصفهان چارتر را در سایت های تیکت با اعمال فیلتر نوع بلیط و انتخاب گزینه چارتری می‌توانید به آسانی مشاهده و خریداری کنید. حتما به قوانین درج شده برای بلیط‌ چارتر قشم اصفهان توجه داشته باشید و سپس خرید را انجام دهید. 

بلیط هواپیما لحظه آخری قشم به اصفهان

برای خرید بلیط هواپیما لحظه آخری قشم به اصفهان باید در بین فیلترهای موجود، فیلتر نوع بلیط را روی چارتر تنظیم کنید و سپس بین موارد نمایش داده شده به دنبال بلیط لحظه آخری باشید. در سایت های تیکت بلیط‌های لحظه آخری در مسیر قشم اصفهان عموما در ساعات نزدیک به پرواز ارائه می‌شوند. 

بلیط ارزان هواپیما قشم اصفهان 

بلیط ارزان هواپیما قشم اصفهان را با مراجعه به تقویم نرخی 30 روزه در سایت می‌توانید خریداری کنید. در تقویم نرخی بلیط‌های این مسیر پروازی برای 30 روزه آینده به همراه قیمت قابل مشاهده و خریداری است، به همین دلیل شما می‌توانید ارزان‌ترین بلیط را در یک ماه آینده پیدا کنید. با اعمال فیلتر قیمت نیز می‌توانید بلیط‌های نزدیک به قیمت مدنظر خود را انتخاب و سپس فرآیند خرید را انجام دهید.

بار مجاز هواپیما قشم اصفهان 

میزان بار مجاز هواپیما قشم اصفهان برای بلیط‌ها در کلاس پروازی اکونومی بین 15 تا 25 کیلوگرم است. میزان دقیق بار مجاز در مسیر قشم اصفهان به طور کامل به کلاس پروازی و شرکت هواپیمایی بستگی دارد.  

اطلاعات پرواز قشم اصفهان 

فاصله هوایی قشم و اصفهان حدود 770 کیلومتر است، در اطلاعات پرواز قشم اصفهان زمان پرواز این دو شهر به طور میانگین 1 ساعت و 25 دقیقه اعلام شده است.

اطلاعات فرودگاه قشم 

از اطلاعات فرودگاه قشم باید به دو ترمینال آن اشاره کنیم، که یکی از آن‌ها برای پروازهای داخلی و دیگری برای پروازهای خارجی تعبیه شده است؛ البته این فرودگاه ترمینال مجزای دیگری نیز برای سفر حجاج دارد. فرودگاه قشم تا مرکز شهر فاصله‌ای 50 کیلومتری دارد.

آدرس فرودگاه قشم: استان هرمزگان، جزیره قشم، 20 کیلومتری روستا دیرستان، جاده تنب پارسان، میدان فرودگاه.

اطلاعات فرودگاه اصفهان 

در اطلاعات فرودگاه اصفهان، دو ترمینال ثبت شده است، که یکی برای پروازهای داخلی و دیگری برای پروازهای خارجی. فاصله تقریبی این فرودگاه تا مرکز شهر اصفهان 30 کیلومتر است. 

آدرس فرودگاه اصفهان: استان اصفهان، بزرگراه شهرک صنعتی جی، بزرگراه فرودگاه، میدان فرودگاه، فرودگاه بین‌المللی شهید بهشتی.

سوالات متداول بلیط هواپیما قشم اصفهان

قیمت بلیط هواپیما قشم اصفهان به چه پارامترهایی بستگی دارد؟

قیمت بلیط هواپیما قشم اصفهان بر اساس کلاس پروازی، شرکت هواپیمایی و مواردی از این قبیل تعیین می‌شود. 

مدت زمان پرواز قشم اصفهان چقدر است؟

در چه زمانی قیمت بلیط قشم اصفهان کاهش می‌یابد؟