MILADکپی
رزرو بلیط پرواز از هر نقطه ایران به مشهد با تخفیف ویژه ولادت امام رضا(ع)
رزرو بلیط هواپیما مشهد
MILADکپی
رزرو هتل با تخفیف 200 هزار تومانی ویژه ولادت امام رضا(ع)
رزرو هتل های مشهد

بلیط هواپیما گرگان چابهار

مسافر

در این بازه زمانی بلیطی یافت نشد
رزرو هتل های مشهد

برای سفر به چابهار از گرگان پرواز به صورت فصلی وجود دارد و در تمام مواقع شما نمی‌توانید برای این مسیر بلیط تهیه کنید، در مواقعی که پرواز وجود ندارد می‎توانید برای سفر بین این دو شهر به شهرهای نزدیک بروید. اگر زمانی که قصد تهیه بلیط در این مسیر را دارید، پرواز مستقیم وجود ندارد کافی است برای سفر بین این دو شهر و خرید بلیط در سایت ما اقدام به خرید بلیط از شهرهای نزدیک به چابهار و گرگان کنید، برای این کار تنها باید نام دو شهر را وارد کنید و سپس مابقی فرآیند خرید که شامل درج تاریخ، درج اطلاعات هویتی و غیره می‌شود را انجام دهید. در ادامه به بررسی دقیق‌تر چگونگی تهیه بلیط هواپیما گرگان چابهار می‌پردازیم.

خرید بلیط هواپیما گرگان چابهار

برای خرید بلیط هواپیما گرگان چابهار باید نام شهر نزدیک به گرگان را که به مقصد چابهار سفر دارد را به عنوان مبدا وارد کنید و سپس با تایید مقصد به عنوان چابهار در فیلد مشخص شده، زمان سفر خود را تعیین کنید. در مرحله بعدی باید بلیط را برای مسیر پروازی مدنظر از بین بلیط‌های ارائه شده یا از بین بلیط‌های موجود در تقویم نرخی، که نشان دهنده بلیط‌های 30 روز آینده در این مسیر است، انتخاب کنید.

پس از انتخاب بلیط، کلیه اطلاعات خواسته شده را برای ثبت بلیط به نام مسافر در فضاهای مشخص شده بنویسید و در درگاه موجود برای پرداخت، هزینه بلیط را به صورت آنلاین پرداخت کنید. مشاهده لینک دانلود بلیط مساوی با پایان پروسه خرید است. شما در سایت های تیکت می‌توانید روی نوع بلیط، کلاس پروازی، قیمت و ایرلاین فیلتر اعمال کنید. 

اطلاعات پرواز گرگان چابهار

از اطلاعات پرواز گرگان چابهار باید در ابتدا به این موضوع اشاره کنیم که ممکن است در برخی مواقع پرواز مستقیم برای این مسیر وجود نداشته باشد؛ اما به صورت کلی مدت زمان پرواز گرگان چابهار 1 ساعت و 55 دقیقه است. میزان بار مجاز در مسیر پروازی گرگان چابهار وابسته به شرکت هواپیمایی و کلاس پروازی تعیین می‌شود؛ اما معمولا برای کلاس‌های اکونومی میزان بار مجاز حدود 15 تا 25 کیلوگرم هست. 

اطلاعات فرودگاه گرگان

فرودگاه گرگان دارای 2 ترمینال است که یکی از آن‌ها برای پروازهای داخلی و دیگری برای پروازهای خارجی است. فاصله این فرودگاه تا مرکز شهر کمتر از 10 دقیقه می‌باشد.

آدرس فرودگاه گرگان: گلستان – شهرستان گرگان – آق قلا – گرگان – جاده فرودگاه

سوالات متداول بلیط هواپیما گرگان چابهار

اگر برای گرگان چابهار پرواز مستقیمی وجود نداشت باید چه کاری انجام دهیم؟

چنانچه در این مسیر پرواز مستقیم وجود نداشت از گرگان به سمت تهران بلیط تهیه کنید و سپس خرید بلیط را از مبدا تهران به مقصد گرگان انجام دهید. 

میزان بار مجاز در سفر گرگان چابهار بر اساس چه پارامترهایی تعیین می‌شود؟

مدت زمان پرواز گرگان چابهار چقدر است؟