H100کپی
کد تخفیف 30 هزارتومان ویژه دهه اول محرم
رزرو بلیط هواپیما
tabestoonکپی
تخفیف 200 هزار تومانی ویژه هتل های 100% آنلاین
رزرو هتل

بلیط هواپیما گرگان مشهد

مسافر

برای خرید بلیط هواپیما گرگان مشهد در سایت های تیکت باید ابتدا زمان سفرتان را مشخص کنید. فرایند انتخاب بلیط، ثبت اطلاعات هویتی و پرداخت را انجام دهید. قیمت بلیط هواپیما در مسیر پرواز گرگان مشهد در زمستان سال 1402، 950 هزار تومان برای بلیط‌های سیستمی اکونومی است. در صورت بروز مشکل یا داشتن سوال می‌توانید با ارسال تیکت در سایت یا تماس تلفنی با تیم پشتیبانی 24 ساعته سایت های تیکت در ارتباط باشید. 

خرید بلیط هواپیما گرگان مشهد

برای خرید بلیط هواپیما گرگان مشهد باید مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید:

  • در جدول مورد نظر برای مبدأ و مقصد، گرگان و مشهد را وارد کنید. 
  • زمان سفر به مشهد را در فضای مخصوص تاریخ ثبت کنید.
  • از بین بلیط‌های ارائه شده برای تاریخ وارد شده، بلیط خود را انتخاب کنید. اگر بلیط‌ها با شرایط سفر شما مطابقت ندارند به تقویم نرخی 30 روزه که تشکیل شده از بلیط‌های یک ماه آینده برای مسیر گرگان مشهد است، استفاده کنید. 
  • اطلاعات هویتی مسافر را مطابق با آنچه خواسته شده است، وارد کنید. 
  • در درگاه پرداخت، هزینه بلیط گرگان مشهد را به صورت آنلاین پرداخت کنید. 

توجه داشته باشید که در پایان پروسه خرید لینک دانلود بلیط هواپیما گرگان مشهد در اختیار شما قرار می‌گیرد و می‌توانید بلیط را پرینت کنید. 

بلیط هواپیما گرگان مشهد رفت و برگشت

برای خرید بلیط هواپیما رفت و برگشت به گرگان در ابتدای خرید گزینه بلیط دو طرفه را فعال کنید و پس از آن به وارد کردن تاریخ انتخاب بلیط، ثبت اطلاعات هویتی و پرداخت بپردازید. 

قیمت بلیط هواپیما گرگان مشهد 

قیمت بلیط هواپیما گرگان مشهد برای زمستان 1402 بین 950 هزار تومان تا 1 میلیون و 100 هزار تومان است. قیمت بلیط هواپیما در مسیر گرگان مشهد بر اساس بازه زمانی سفر، نوع بلیط، شرکت هواپیمایی و غیره تعیین می‌شود. 

بلیط هواپیما چارتر گرگان مشهد

برای خرید بلیط هواپیما چارتر گرگان مشهد باید در قسمت اعمال فیلتر، روی نوع بلیط فیلتر چارتر تعیین کنید. برای خرید بلیط‌های چارتری به اطلاعات پرواز توجه ویژه داشته باشید؛ زیرا بلیط‌های چارتری گرگان مشهد توسط شرکت‌های چارتر کننده ارائه می‌شوند و دارای قوانین متفاوتی هستند. 

بلیط هواپیما ارزان گرگان مشهد

برای خرید بلیط‌ ارزان به مشهد از گرگان می‌توانید از فیلتر قیمت در سایت ما استفاده کنید. شما با این فیلتر می‌توانید بلیط‌های متناسب با قیمت مورد نظرتان را داشته باشید. علاوه بر فیلتر قیمت از تقویم نرخی 30 روزه که نمایش دهنده بلیط‌های یک ماه آینده با قیمت است، می‌توانید استفاده کنید. توجه داشته باشید که در زمان‌هایی مثل ابتدای مهر ماه و مواقع بسیار سرد سال که سفر به مشهد کم می‌شود، قیمت بلیط‌های این مسیر کاهش پیدا می‌کند. به طور کلی در سایت های تیکت قیمت بلیط از دیگر مراکز فروش کمتر است. 

بلیط لحظه آخری گرگان مشهد 

خرید بلیط لحظه آخری گرگان مشهد با اعمال فیلتر چارتری روی نوع بلیط‌ها امکان پذیر است. بلیط‌های لحظه آخری در مسیر هوایی گرگان مشهد، چند ساعت مانده به پرواز روی سایت قرار می‌گیرند. 

برنامه پرواز های گرگان مشهد 

مدت زمان پرواز گرگان مشهد تقریباً 1 ساعت و 25 دقیقه است. برای این مسیر هوایی شما متناسب با کلاس پروازی و شرکت هواپیمایی که بلیط را از آن تهیه کرده‌اید، میزان بار مجاز می‌توانید به همراه داشته باشید. این مقدار برای بلیط‌های گرگان مشهد با کلاس پروازی اکونومی بین 15 تا 25 کیلوگرم است. همچنین میزان بار مجاز برای کلاس پروازی بیزینسی حداکثر 30 کیلوگرم است. پرواز از گرگان به مشهد هر روز هفته به جز روزهای سه شنبه و پنج شنبه انجام می‌شود. 

اطلاعات فرودگاه گرگان

فرودگاه گرگان یک ترمینال داخلی، یک ترمینال خارجی و یک ترمینال پاویون دارد. از مرکز شهر تا فرودگاه گرگان باید فاصله 7 کیلومتری را طی کنید. 

آدرس فرودگاه گرگان: استان گلستان، گرگان، جاده آق قلا _ گرگان، جاده فرودگاه، فرودگاه بین المللی گرگان.

اطلاعات فرودگاه مشهد

فرودگاه مشهد دارای 3 ترمینال است که یکی از این ترمینال برای پروازهای داخلی مورد استفاده قرار می‌گیرد. از فرودگاه مشهد تا مرکز شهر کدودا 7 کیلومتر فاصله است.. 

آدرس فرودگاه مشهد: مشهد، شهید سلیمانی، بلوار صابر، بلوار جمهوری اسلامی، شهدا حافظان آسمان، فرودگاه بین‌ المللی شهید هاشمی نژاد.

سوالات متداول بلیط هواپیما گرگان مشهد

مسیر هوایی گرگان مشهد چند کیلومتر است و پرواز آن چقدر طول می‌کشد؟

مسافت هوایی بین دو شهر گرگان و مشهد 461 کیلومتر است و پرواز آن حدود 1 ساعت و 25 دقیقه طول می‌کشد. 

در چه زمان‌هایی می‌توان بلیط گرگان مشهد را ارزان خریداری کرد؟

آیا استرداد بلیط هواپیما گرگان مشهد مشمول هزینه است؟