H100کپی
کد تخفیف 30 هزارتومان ویژه دهه اول محرم
رزرو بلیط هواپیما
tabestoonکپی
تخفیف 200 هزار تومانی ویژه هتل های 100% آنلاین
رزرو هتل

بلیط هواپیما گرگان بندر عباس

مسافر

بلیط در این بازه زمانی برای مبدا و مقصد موردنظر یافت نشد.

بلیط هواپیما گرگان بندر عباس در بازه زمانی دی ماه سال 1402 موجود نیست، زیرا این بلیط به صورت فصلی و تنها در برخی از مواقع سال ارائه می‌شود. برای سفر از گرگان به بندر عباس می‌تواند با هواپیما از گرگان به تهران سفر کنید و سپس از آنجا برای بندر عباس بلیط داشته باشید. برای سفر بین این دو شهر روش‌های دیگری هم وجود دارد؛ اما مورد ذکر شده کوتاه‌ترین مسیر برای سفر کاملا هوایی است. شما می‌توانید دیگر اطلاعات تکمیلی در این رابطه را از تیم پشتیبانی 24 ساعته سایت ما با تماس تلفنی یا ارسال تیکت بپرسید. 

خرید بلیط در سایت ما تنها چند مرحله کوتاه و ساده شامل، انتخاب مبدا و مقصد، ثبت تاریخ سفر، انتخاب بلیط، ثبت اطلاعات و پرداخت دارد، که در ادامه کامل‌تر به شرح تمامی مراحل می‌پردازیم. 

خرید بلیط هواپیما گرگان بندر عباس

می‌دانید که بلیط هواپیما گرگان بندر عباس موجود نیست؛ اما اگر وجود داشته باشد، دیگر نیاز نیست مبدا و مقصد را مشخص کنید و خرید با وارد کردن تاریخ سفر آغاز می‌شود. در حال حاضر که در این مسیر پرواز مستقیمی نیست ابتدا گرگان را به عنوان مبدا و سپس تهران را به عنوان مقصد وارد کنید و مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید. 

  • ثبت تاریخ در فیلد مشخص شده برای زمان سفر
  • انتخاب بلیط از لیست ارائه شده برای تاریخ مورد نظر در مسیر گرگان تهران یا از تقویم نرخی که لیست کلیه بلیط‌های ارائه شده برای سی روز آینده است. 
  • ثبت اطلاعات مسافر اعم از نام، نام خانوادگی، کد ملی، نام پدر و غیره
  • پرداخت آنلاین هزینه بلیط 

پس از خرید بلیط گرگان تهران به همین منوال برای خرید بلیط تهران بندر عباس اقدام کنید، توجه داشته باشید که برای هر مبدا و مقصدی با همین فرایند می‌توانید خرید بلیط را در سایت های تیکت انجام دهید. شما در سایت ما در کنار پروسه بسیار آسان خرید بلیط، می‌توانید از فیلترهای موجود نیز استفاده کنید تا خریدی بهتر و آسان‌تر داشته باشید. 

اطلاعات پرواز گرگان بندر عباس

موجود نبودن بلیط در این مسیر از مهم‌ترین اطلاعات پرواز گرگان بندر عباس است. دیگر اطلاعات شامل مدت پرواز و بار مجاز می‌شود، که برای مدت پرواز جدول زیر کامل‌ترین راهنما هست. در رابطه با میزان بار مجاز هم شما نسبت به کلاس پروازی و شرکت هواپیمایی مجاز به حمل مقداری بار هستید. 

نوع پرواز

مبدا 

مقصد

مدت زمان پرواز 

قیمت 

پرواز مستقیم

گرگان

بندر عباس 

1 ساعت و 15 دقیقه

در حال حاضر موجود نیست.

پرواز غیر مستقیم

گرگان 

تهران

1 ساعت

1 میلیون و 150 هزار تومان

تهران 

بندر عباس

1 ساعت و 40 دقیقه

2 میلیون و 100 هزار تومان

سفر زمینی و هوایی

گرگان 

ساری

2 ساعت با اتوبوس

تماس با 021-58913

ساری 

بندر عباس

1 ساعت و 30 دقیقه

2 میلیون و 200 هزار تومان

برای اطلاع بیشتر، قیمت‌ بلیط‌ها برای دی ماه سال 1402 نیز در جدول ثبت شده است. برای خرید بلیط اتوبوس از های تیکت کافی است با شماره 58913-021 در تماس باشید.

اطلاعات فرودگاه گرگان

از اطلاعات فرودگاه گرگان به موارد زیادی می‌توانیم اشاره کنیم؛ اما مهم‌ترین موضوع در این رابطه وجود 3 ترمینال، داخلی، خارج و پاویون آن است. از  مرکز گرگان تا فرودگاه 7 کیلومتر فاصله وجود دارد.

آدرس فرودگاه گرگان:  استان گلستان، گرگان، جاده آق قلا _ گرگان، جاده فرودگاه.

سوالات متداول بلیط هواپیما گرگان بندر عباس

به جز پرواز به تهران و سپس به بندر عباس چه روش‌های دیگری برای سفر از گرگان به بندر عباس وجود دارد؟

شما می‌توانید با شماره 021-58913 تماس داشته باشید و بلیط اتوبوس گرگان ساری را تهیه کنید و سپس از ساری به بندر عباس خرید بلیط هواپیما را انجام دهید.

در زمان خرید بلیط هواپیما گرگان بندر عباس چه پارامترهایی در قیمت تاثیر گذارند؟

مدت زمان پرواز در روش‌های مختلف سفر بین گرگان بندر عباس چقدر است؟