H100کپی
کد تخفیف 30 هزارتومان ویژه دهه اول محرم
رزرو بلیط هواپیما
tabestoonکپی
تخفیف 200 هزار تومانی ویژه هتل های 100% آنلاین
رزرو هتل

بلیط هواپیما بوشهر کیش

مسافر

بلیط در این بازه زمانی برای مبدا و مقصد موردنظر یافت نشد.

از آنجایی بلیط هواپیما بوشهر کیش به طور مستقیم موجود نیست، پس نیاز است برای سفر در این مسیر به یکی شهر‌های نزدیک به کیش با پرواز سفر کنید، سپس اگر پرواز از آن شهر به کیش موجود بود، با هواپیما به مقصد کیش سفر کنید. در غیر این صورت می‌توانید با اتوبوس یا تاکسی‌های مخصوص به کیش بروید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بلیط هواپیما بوشهر کیش در ادامه با ما همراه باشید. 

خرید بلیط هواپیما بوشهر کیش

همانطور که گفته شد پرواز مستقیم برای مسیر بوشهر به کیش انجام نمی‌شود ولی برای داشتن سفری راحت می‌توانید مراحل زیر را طی کنید: 

  1. یکی از بهترین اقدامات جایگزین خرید بلیط هواپیما بوشهر کیش، خرید بلیط هواپیما بوشهر عسلویه و سپس خرید بلیط مستقیم هواپیما عسلویه کیش است. 
  • برای این کار باید بلیط خود را از عسلویه به مقصد کیش خریداری کنید تا به محض رسیدن به عسلویه بتوانید به کیش بروید. برای خرید بلیط این مسیر به صفحه بلیط هواپیما عسلویه کیش مراجعه کنید. 
  • مسافت هوایی پرواز عسلویه تا کیش 156 کیلومتر است که تقریباً نیم ساعت طول می‌کشد. فقط توجه داشته باشید که باید طوری بلیط‌های خود را خریداری کنید که بلافاصله پس از رسیدن به عسلویه، به کیش بروید. 
  1. اگر دوست دارید قسمتی از سفرتان را به صورت زمینی تجربه کنید می‌توانید با پرواز مستقیم به جزیره خارک بروید و پس از آن با خرید بلیط اتوبوس از خارک به جزیره کیش سفر کنید.
  • در ابتدا نیاز است بلیط اتوبوس خارک کیش را رزرو کنید تا پس از رسیدن به خارک مستقیم به کیش بروید. 

با توجه به نکاتی که گفته شد می‌توانید با هرکدام از روش‌های بالا که مورد پسندتان است از بوشهر به کیش سفر کنید. اگر هنگام خرید بلیط با مشکلی مواجه شدید، می‌توانید از تیم پشیبانی 24 ساعته‌های تیکت از طریق ارسال تیکت از بخش کاربری یا تماس تلفنی کمک بگیرید. 

اطلاعات پرواز بوشهر کیش

مسافت پرواز مسیر بوشهر کیش 675 کیلومتر تعیین شده است که حدود 1 ساعت و 30 دقیقه طول می‌کشد. همچنین میزان بار مجاز برای این پرواز در کلاس اکونومی بین 15 تا 25 کیلوگرم است که البته به کلاس پروازی و ایرلاین نیز بستگی دارد. 

اطلاعات فرودگاه بوشهر

فرودگاه بوشهر که در 3.9 کیلومتری شهر بوشهر واقع شده 2 ترمینال مجزا دارد که یکی از آن‌ها برای پرواز‌های داخلی و دیگری برای پرواز‌های خارجی در نظر گرفته شده است. اطلاعات دسترسی به این فرودگاه به شرح زیر است: 

فاصله تا مرکز شهر: 16 دقیقه

آدرس: بوشهر، منطقه نظامی، بلوار جانبازان، بلوار امام رضا، فرودگاه بین‌المللی بوشهر

تلفن تماس: 077-33333291 

اطلاعات پرواز فرودگاه بوشهر در جدول زیر آمده است: 

مقاصد داخلی

مدت زمان پرواز

عسلویه

1 ساعت و 40 دقیقه

تهران

1 ساعت و 30 دقیقه

مشهد

1 ساعت و 50 دقیقه

اصفهان

45 دقیقه

اهواز

40 دقیقه

خارک

40 دقیقه

سوالات متداول بلیط هواپیما بوشهر کیش

چگونه بلیط چارتری بوشهر به عسلویه را خریداری کرد؟

با اعمال فیلتر نوع بلیط و تنظیم کردن آن روی گزینه چارتری می‌توانید به راحتی بلیط چارتری خود را تهیه کنید. 

میزان بار مجاز برای بلیط هواپیما بوشهر عسلویه چقدر است؟

مدت زمان پرواز بوشهر کیش چقدر است؟